Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Greyder Ayakkabı Bayilik Bedeli Ve Şartları

23.03.2019
58
Greyder Ayakkabı Bayilik Bedeli Ve Şartları

İş kurmak isteyen herkes karlı bir bayilik ile işe başlamak ister. Çünkü kurumsal bir firma kanatları altında iş kurmak beraberinde pek çok avantajı ile birlikte daha yüksek aralıklarda satış garantisi getirecektir. 60 yıllık tecrübesi ile Greyder ayakkabı mağazası toplamda 94 bayi ile çalışıyor. İstanbul dışında da pek çok ilde bayiliği bulunan firma daha çok alışveriş caddelerinde ve AVMler de bayilikler vermektedir. Yurt dışında sadece Romanya mağazası bulunuyor. Ayakkabı modasında en çok tercih edilen markalardan biri olmakta ve ayakkabı tutkunlarının beklentilerini ön planda tutarak üretimler yapmaktadır. Bu nedenle yenilikçi mağaza konseptleri, şık tamamlayıcı ürünler, göz alıcı tasarımları ile ülkemizin en saygın markaları arasında yer almaktadır.

Greyder Ayakkabı Mağazası Bayiliği Nasıl Alınır?

Kendi işini kurmak isteyenlerin tercih edebileceği iş fikirleri arasında yer alan Greyder bayiliği oldukça karlı bir yatırım olacaktır. Her kesimden müşterilere hitap eden firma, yeni girişimcilere pek çok fırsat sunuyor. Öncelikle firmanın resmi web sitesinden online başvurular yaparak ön hazırlık yapabilirsiniz. Firma ile yapacağınız mülakatlar sonrasında anlaşma sağlandığında ise dükkan seçimi yaparak kollarınızı sıvayabilirsiniz.

Greyder Ayakkabı Mağazası Bayilik Destekleri

Firma her yıl bayilikler veriyor. Bu şekilde Pazar ağını genişletiyor. Bunun yanında en büyük bayi desteklerinden biri giriş bedeli olarak herhangi bir ücret talep etmemesidir. Ancak bayi adayları dekorasyon ve diğer masrafları kendileri karşılamaları gereklidir. Firma bu alanda destek sağlamıyor. Bayi adaylarına firma tüm kuruluş sürecinde destek olmaktadır. Özellikle mağazanın yer seçimi ve bunun yanında lokasyonun belirlenmesine çok önem verilmektedir. Mağazanın firma standartlarını yakalaması içinde destekler sunulmaktadır. Satış stratejisi desteklerinin sağlanması ve pazarlama alanında da firma gerekli eğitimleri vermektedir. En önemli desteği ise reklam, tanıtım ve kampanyalar düzenleyerek olmaktadır. Bu şekilde pazarlama alanında çok daha aktif bir çalışma elde edebilirsiniz.

Greyder Ayakkabı Mağazası Bayilik Şartları

İsim hakkı bedeli almayan firma ne iş yapabilirim diye düşünenler için avantajlı bir bayilik seçimi olacaktır. Stok yatırımı için 100000 TL ve dekorasyon maliyeti için 150000 TL gibi rakamlarda çalışmalar yapmanız gereklidir. Bu nedenle belirli bir sermayesi olan girişimcilerin bu alanda atılım gerçekleştirmesi gereklidir. İlk planda yapılan masraflar bir- iki yıl içerisinde kendini karşılayacaktır. Özellikle doğru lokasyon seçilmesi sermayenizin kısa sürede kara dönüşmesini sağlayacak bir özelliktir.

Greyder Ayakkabı Mağazası Açma Maliyeti

İlk maliyet dükkan olacaktır. Semte ve şehre göre farklı kiralama seçenekleri ile kiralık dükkanlar bulabilirsiniz. Büyük şehirlerde 10000- 25000 arasında fiyat aralıklarında dükkanlar bulabilirken, daha küçük yerlerde 5000- 15000 arasında dükkanlar bulabilirsiniz. İkinci olarak ilk açılış envanteri ihtiyacıdır. Firma bunun içim 100000 TL değerinde mal almanız gerekliliği şartını bayilerine getiriyor. Ruhsat ve kayıt işlemleri de her dükkan açma kısmında olduğu gibi vardır. En az 2000 TL masrafınız olacaktır. Dükkanınızın büyüklüğüne ve lokasyon seçiminize göre bu masraflar değişebilir. Reklam giderleri tüm bu giderleri daha hızlı bir şekilde geri döndürebilecek bir yatırımdır. Firmanın bu alanda sağladığı destekler ile de bayiler daha aktif bir satış grafiği kazanabilir.

Greyder Ayakkabı Mağazası Açarak Ne Kadar Para Kazanabilirim?

Kalitesi ve sağlamlığı ile öne çıkan greyder ürün portföyü bayilerine tatmin edici kar oranları sunuyor. Yüzde 30- 40 oranında her ayakkabıdan kar elde edilebilir. Bu da nasıl para kazanabilirim diye düşünen bayi adayları için memnun edici oranlar olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com