Kazançlı Fikirler

Gülaylar Bayilik Bedeli ve Şartları

09.11.2018
250
Gülaylar Bayilik Bedeli ve Şartları

Kuyumculuk sektörünün öncü kuruluşu olmaya devam eden Gülaylar, bu yıl da yine en çok tercih edilen mücevherat markası olmasının gururunu yaşıyor. Türkiye’nin bayilik veren marketler en büyük 500 şirketi arasında üst sıralarda yer alan Gülaylar, bir buçuk asrı aşmış süreden bu yana kuyumculuk üzerine müşteri hassasiyetini her şeyin üstünde tutarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Kısaca Gülayların Tarihçesi

1926 yılında İhsan Gülay tarafından kuruldu. O zamanlar ülkemizin iktisadi yapısı dikkate alındığı zaman yeni kurulmuş bir cumhuriyet rejimine dayanan ülke olarak gerçekten de birçok açıdan yoksundu. Adeta Atatürk enkazdan yepyeni bir medeniyet inşa etmişti. İşte böyle koşullar altında Gülaylar büyüyerek günümüzde 5000 satış noktasıyla gerek ülkemizin gerekse dünyanın en saygın mağazalarından biri haline geldi. Böylece her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin her açıdan bayilikleriyle birlikte daima geleceğe taşınma yolunda kararlı bir şekilde ilerleme imkanı doğmuş oldu.

Günümüzde Gülaylar

Gülaylar 21. yüzyılın içerisinde bulunduğumuz şu zaman diliminde 5000 corner satış mağazasıyla ülkemizin tüm bölgelerinde ve hemen hemen tüm illerinde hizmet vermektedir. Ayrıca online mağazacılık özelliğiyle de her açıdan müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam eden bir yaklaşımla hareket ederek karşılıklı müşteri memnuniyeti esasına dayanan hizmeti sunmaktadır. Bu da son derece önemli bir konu olarak dikkatleri üzerine çeker.

Öte taraftan bir diğer konu olarak mücevherat ürünlerinin trendlerini belirleyen Gülaylar, tam 55 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Almanya, Amerika, İngiltere, Fransa gibi Avrupa ülkelerinin yanı sıra Suudi Arabistan, Dubai, Katar, Japonya gibi uzak doğu ülkelerine de ihracat gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Bayilik Şartı

Gülaylar’ın bir parçası olmaya karar verdiyseniz öncelikle https://gulaylar.com/BayilikBasvuru linkinden gerekli alanları hatasız ve doğru bir şekilde doldurmanız gerekir.

Gülaylar mağaza konsepti minimum 50 m² alana sahip mağazadan oluşmalı ve mücevherat konusuna ilgi duyan ve bu alanda kariyer hedefleyen kişilerle çalışılmak istenmektedir. Bütün bunlar da gemide iş gerçekten çok önemli bir konuyu oluşturması açısından dikkat çeken nitelikler arasında yer almaya devam eder.

Bayilik Ücreti

Bayilik ücreti konusunda 2018 yılında kesin bir değer açıklanmadı. Fakat yine tahminen yatırımcıdan beklenen 500.000 TL minimum yatırım bedeli olmaktadır. Şunu da belirtmemiz gerekir ki kesin değerler tamamen yüz yüze yapılacak bire bir görüşmelerde netlik kazanacak ve her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya yönelik olmak üzere bayilik ücretiyle ilintili olarak tüm süreçler ele alınacaktır. Bunun yanı sıra ortada duran bir diğer yaklaşım olarak bayiliklerin her anlamda ulusal mağazacılık sistemine dahil olarak hizmet yürütmektedir.

Neden Gülaylar Altın?

Gülaylar, bir buçuk asırlık tecrübesine dayanarak hizmet veriyor. Ayrıca resort otelle turizm alanında yatırım; öte yandan gayrimenkul sektöründe de yatırımları bulunmaktadır.

Bu özellikleriyle gerçekten de Gülaylar Group yüksek oranda kazanç sağlaması bakımından düşünülecek olunduğu zaman her açıdan Gülaylar fark yaratmaya devam edecektir. Tüm bunlar da bayiliklerin de daima kazanç getirmesi adına son derece önde gelen yaklaşımlar arasında bulunmaktadır. Bu da her açıdan tamamen ayrıcalıklı konular içerisinde bulunmasını sağlayan en temel nitelik olarak kesinlikle değerlendirilmelidir.

Öte yandan ulusal mağazacılık sistemi (UMS) de Gülaylar mağazacılık sisteminin bir parçası olduğu için uluslararası prestiji de burada dikkat çeken bir diğer noktayı evlere iş verenler oluşturmaya devam eder.

Gülaylar İletişim

1926 yılından günümüze kadar gelen ve kuyumculuk sektörünün lider markası olma özelliği göstermeye devam eden Gülaylar, Dünya Uluslararası Mücevherat ve Kuyumculuk San. ve Tic. AŞ çatısı altında hizmet sunmaktadır.

Tel: 0212 455 05 05 ya da

e-posta: musterihizmetleri@gulaylar.comBİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com