Kazançlı Fikirler

Gümüşsuyu Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

12.03.2019
65
Gümüşsuyu Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

1952 yılından bu yana geleneksel el işçiliğiyle üretilen halı üretimleri, modern üretim tesisinin açılmasıyla Türkiyenin ilk makine imalatı halısını Gümüşsuyu ile müşterilerine sunmuştur. Ham ipeğin üretimde kullanılmasının zorluğu aslında ortadadır. İşte bunun için %100 yerli teknik ekipmanları kullanarak ham ipeği kozaya dönüştürerek her anlamda birbirinden şık ve koleksiyon unsuru halı üretimlerini gerçekleştirmiştir Gümüşsuyu…

Günümüzde ise Erdemoğlu Holding bünyesinde franchising hizmet vermeye devam ederek birçok halı üretim markasının tek bir marka altında toplanması kararıyla yüzyıllık tecrübeyle geleneksel ev dekorasyon ürünlerimizden birisi olan halıcılık konusunda kapsamlı olarak hizmetler verilmektedir.

Bayilik Bedeli

Gümüşsuyu halının bir aileden üyesi olmak istiyor musunuz? O halde ülke genelinde verilmeye devam edilen bayilikleriyle bunu başarabilirsiniz. Öncelikli olarak başlangıç maliyeti 75 – 100 bin aralığında kabul edilmekte ve standart olarak royalty ücretlendirmesi + katma değer vergisi alınmaktadır. Ancak yıllık %25 oranının üstüne çıkan büyüme potansiyeline bağlı olarak siz de Gümüşsuyu ile kazanacaksınız. Öte yandan yine bayiliklerinin her açıdan koleksiyon ürünlerinin en seçkin örneklerini müşterisine sunma imkanı sunan Gaziantep’teki dev üretim tesisi modern anlamda ilk halıcılık işlerinin yürütüldüğü genel merkez olarak dikkati çekmektedir.

Bayilik Desteği

Bütün bu özellikleri esas alındığı zaman bayiliklere;

– reklam

– tanıtım ve dijital pazarlama

– müşteri yönetimi

– insan kaynakları

– operasyon

– lojistik ve ücretsiz eğitim gibi birçok alanlarda nasıl para kazanabilirim kapsamlı olarak eğitimler verilmektedir. Verilen tüm bu eğitimler dahilinde de her açıdan sizlerin daima kazanç elde etmesi adına çok önemli bir süreç meydana getirilmektedir.

Bayilik Avantajları

Neden Gümüşsuyu halı markasını tercih etmelisiniz…

Öncelikle 1952 yılından günümüze değin ülkemizin en köklü halıcılık üretim merkezi olması yönünden mutlak surette tercih edilmede ilk sırada gelir.

Öte yandan geniş müşteri ağıyla günden güne büyüyen ve ülkemizin hemen hemen tüm bölgelerinde, bütün illerinde yer alan satış noktalarıyla müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaktadır. Bu yaklaşımları bakımından da değerlendirildiği zaman gerçekten de bayilik sisteminin her yönüyle sıra dışı özelliklere sahip olduğunu dile getirmek gerekir.

Yine bir başka neden olarak sıralayabileceğimiz net unsurlar adına franchise veren firmalar bayilik avantajı arasında gelmesi açısından bayiliklerin yüksek kâr elde etmesine zemin hazırlaması açısından son derece önemli bir konu olarak karşımızdaki yerini oluşturmaya devam etmektedir.

Genel Merkez

Yenibosna Merkez Mh. 29 Ekim Cd. No: 21 Bahçelievler/İstanbul genel müdürlük adresidir.

0212 654 69 50 numaradan da bayilik sistemi hakkında bilgi alabilir ve soru, görüş, önerilerinizi hafta içi 09.00-17.00 saatleri arasında ulaştırabilirsiniz.

Gümüşsuyu Halı Üretim Fabrikası

Erdemoğlu Holding çatısı altında 1952’den bu yana kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eden Gümüşsuyu, halı üretiminde tamamen yerli imkanları kullanarak müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmektedir. Tamamen orijinal saf yünden ipeğin elde edilerek ilk makine üretimi halılarının imal edilmesinde de yine Gümüşsuyu markasının çok önemli bir payının olduğunu dikkate almak gerekmektedir.

Halı üretim tesisi 200 bin m² açık alanda kurulu olup günümüzün en şık ve modern halı üretimlerini gerçekleştirmektedir. Bu da her anlamda dikkat çeken en temel özellikler arasında sayılabilir.

Öte yandan bir diğer ayrıcalıklı konu olması açısından değerlendirdiğimizde her anlamda müşterilerinin beklentilerini dikkate alan sıra dışı yaklaşımlar ele alındığı zaman tüm koleksiyon ürünlerinde net kârlılık payına devam ettiğini vurgulamak gerekir. Tüm bunlar da onun en öne çıkan avantajlı yanlarından birisi olduğunu gösterir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com