Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Hacı Mehmet Baklava Bayilik Bedeli ve Şartları

19.02.2019
85
Hacı Mehmet Baklava Bayilik Bedeli ve Şartları

Türk mutfağının en meşhur ve en beğenilen tatlılarından biri olan baklavanın geçmişi Asurlular’a kadar uzanır. Osmanlı saray mutfağında da çok önemli bir yeri olan ve devlet törenlerinde bile masanın en başında yerini alan baklava, Hacı Mehmet firması tarafından verilen franchise ile tatlı bir kazanç sunacak gibi duruyor.

Baklava Hiç Bu Kadar Tatlı Olur mu?

Hacı Mehmet Baklava’ nın “Baklava hiç bu kadar tatlı olur mu?” sloganıyla yola çıktığı 2016 yılının Haziran ayında, ilk dükkanını açmasıyla başlayan ticari başarı her geçen gün ilerleyen grafiği ile dikkat çekiyor. Ankara merkezli bir firma olan Hacı Mehmet Baklava modernize edilmiş tesislerinde her gün ürettiği taze baklavalar ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Hijyenik ve Kaliteli

Modern üretim tesislerinde hijyen kuralları çerçevesinde üretilen ve şubelere günlük tazelikte ulaştırılan 20′ ye yakın baklava çeşidine ek olarak, 10’a yakın kadayıf ve börek çeşidiyle müşterilerinin beğenisi kazanan Hacı Mehmet Baklava bayilik veren firmalar arasında belki de en tatlı olanı.

Hacı Mehmet Baklava Bayilik Bedeli ve Şartları

2015 yılında kurulan ve 2016 yılında hizmet vermeye başlayan Hacı Mehmet Baklava Ankara’da birçok noktada müşterilerine hizmet veriyor. Çeşit çeşit baklavalar, kadayıflar, kuru pasta, sıcak ve soğuk içecekler ve Maraş usulü dondurma satışının yapıldığı dükkanlarına yenilerini ekleyerek bayi ağını genişletmeyi hedefleyen ve kalitesi ile kendini kanıtlamış ürünlerini daha geniş kitlelere ulaştırmayı hedefleyen Hacı Mehmet Baklava franchising veriyor.

Hacı Mehmet Baklava’nın bayiliğini almak için bazı şartların yerine getirilmesi gerekiyor.

 • En az 50 m2 – 75 m2 aralığında bir mekana gerek duyulmaktadır.
 • En az 75.000 TL + KDV ‘ lik bir yatırım bedeli gerekmektedir. (Dükkanın büyüklüğüne göre fiyatta değişiklik olacaktır.)
 • Müşteri memnuniyeti ve hizmet odaklı bayilik.
 • Firmanın kurumsal yapısına uygun, marka bilinci dahilinde çalışacak bayiler.
 • Temiz bir ticari sicile sahip olmak.
 • Temizlik ve hijyen kuralları dahilinde çalışmak.
 • Sürdürülebilir kalite anlayışına sahip olmak.

Hacı Mehmet Baklava Bayilik Avantajları

 • Bayi açılacak bölgenin ve kiralanacak yerin danışmalığı.
 • Tam anahtar teslim proje.
 • 25 ay boyunca aylık 3000 TL değerinde ürün desteği.
 • Bayi açılmadan önce ve açıldıktan sonra verilen eğitim desteği.
 • KOSGEB için uygun proje.
 • KOSGEB tarafından verilen 50.000 TL hibe.
 • Ürünlerde %100’den başlayarak %300’e kadar çıkan kâr marjı oranı ile en çok para kazandıran işler kategorisinde ilk sıralarda yer alıyor.

Çok genç, dinamik ve yeni bir marka olan Hacı Mehmet Baklava sunduğu ürünler, hizmet ve müşteri memnuniyeti ile çok kısa bir sürede marka bilincini oluşturmayı başarmış durumda. Marka bilincini oluşturmuş ve müşterilerinin güvenini kazanmış bir firmadan bayilik almak sektöre rakiplerinden bir adım daha önde giriş yapmak demektir. Aynı zamanda reklam, tanıtım ve markalaşmak için gerekli olan vakit ve nakit tasarrufu sağlanacağı için bir an önce işin kurularak çalışması sağlanabilir. Müşterilerinin güvenini kazanmış bir markanın bayiliğini almak hazır işleyen, başarılı bir işi devralmak gözüyle bakılabilir.

Hacı Mehmet Baklava Bayilik Alma Süreci

Bayilik isteyen aday ile yapılacak ön görüşmenin ardından bayiliğin verilip verilmeyeceğine karar veren firma, eğer karar olumlu ise bayilik isteyen kişi ile sözleşme imzalayarak bayilik verme konusunda ilk adımı atmış oluyor. Lokasyon seçimi, kiralama ve proje uygulamanın ardından, şirket kuruluşu ve resmi işlemler ile devam eden süreç eğitim ile tamamlandıktan sonra açılış ile kârlı bir iş fırsatına dönüşüyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com