Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Happy Moon’s Cafe Bayilik Bedeli ve Şartları

19.02.2019
111
Happy Moon’s Cafe Bayilik Bedeli ve Şartları

1999 yılından beri yiyecek ve içecek sektöründe hizmet veren Happy Moon’s Cafe, onlarca ürünüyle müşterilerinin beğenisi kazanmış durumda. Yurt içinde toplam 18 şubesiyle hizmet veren Happy Moon’s Cafe, yurt dışına da açılmak istiyor. Franchise veren firmalar arasında bayilik vereceği özel ya da tüzel kişiyi seçerken gösterdiği titizlik ile verdiği hizmetin kalitesini gözler önüne seren Happy Moon’s Cafe bayilik vererek hizmet zincirini daha da geliştirmeyi amaçlıyor.

Bayilik Şartları Nelerdir?

 Happy Moon’s Cafe’nin bayilik şartları diğer franchise veren firmalar ve fiyatları ile karşılaştırıldığında işine ne kadar önem verdiği anlaşılıyor. Happy Moon’s Cafe’nin franchise’ını alabilmek için firma tarafından belirlenen bazı şartlar şunlardır.

  •  Firmaya göre en başta gelen kriter, ticari sicilinin temiz olmasıdır
  • Sektörel anlamda deneyim
  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve güleryüzlü hizmet verilmesi.
  • Elbette diğer bir önemli nokta ise bayilik için istenilen maliyetlerin karşılanabilinmesi.
  • Yaklaşık olarak 50.000 $ + KDV yatırım bedeli.
  • Firma tarafından kesin çizgiler ile belirlenmiş olan lokasyon özelliklerine uyulması şartı da aranan Happy Moon’s Cafe bayiliğinde, çok kısa sürede yatırımınızın karşılığını alabileceksiniz.
  • İşlek caddeler ve AVM’ler de bayilik açılması.

Bayilik Ücreti ve Diğer Ücretlerin Belirlenmesi

Happy Moon’s Cafe tarafından belirlenmiş bir bayilik ücreti sunulmamıştır. Bayilik verilecek olan yerin özelliklerine göre fiyat belirlemesi yapan firma, görüşmeleriniz neticesinde yapılan fizibilite çalışmaları sonunda bayilik ücretini belirlemektedir.

Bayiliğin nerede açılacağı, hizmet verme sürecinde ne kadar başarılı olacağı, müşteri profilinin özellikleri gibi unsurların değerlendirilmesinin ardından görüşmeye çağrılacaksınız ve eğer firmanın uygun gördüğü şartları yerine getiriyorsanız, yapılan araştıröa ve analizler sonucunda size bayilik ücreti sunuluyor. Franchise bedeli konusunda aldığımız bilgiye göre minimum yatırım tutarı 50.000$ + KDV ‘den başlayarak mekanın tutulacağı yerin fiziki özellikleri ve yapısına göre değişiklik gösteriyor.

Happy Moon’s Cafe’nin bayiliğini aldıktan sonra, cirodan pay, reklam katılım bedeli, marka adı kullanma payı gibi ödemelerin de ne kadar olacağı konusunda sana bilgi veriliyor. Verilen bilgiler ışığı altında Happy Moon’s Cafe’ye ne kadar ödeme yapman gerektiği ve eline ne kadar para kalacağı konusunda yaklaşık olarak bir tablo çiziliyor. Yaptıkları analizler neticesinde işin ne kadar karlı olacağı veya neler yapılırsa daha da karlı olacağı konusunda dönemsel çalışmalar yapılıyor.

Kârlı Bir Yatırım

Happy Moon’s Cafe bayilik veren cafeler arasında en kârlı ve profesyonel hizmet veren firmalardan biri. Reklam paylarının ve lokasyonla ilgili işlemlerin tamamen firma tarafından gerçekleştirildiği, gerekliği eğitim ve teknik desteğin sağlandığı bayilikte, şehir merkezi ya da AVM şartı arnıyor. Şehir merkezi ya da AVM’lerde açılacak olan bayiliğin kazanç sağlayacağına kesin gözüyle bakan  Happy Moon’s, otopark şartı da istiyor.

Happy Moons’da Neler Var?

Her türlü damak zevkine uygun lezzetler sunan  Happy Moon’s Cafe, özel olarak ürettiği sos ve baharatlar ile harmanlanmış menüleriyle tam bir lezzet şöleni sunuyor. İtalyan, Texas ve Mexica mutfaklarından seçme lezzetleri müşterilerinin beğenisine sunan  Happy Moon’s Cafe  eşsiz tatlıları ve sağlıklı kahvaltı menüleri ile siz müşterilerini bekliyor.

Combo tabaklar, çorbalar ve 17 farklı ürün ile ana yemeklerden önce tadabileceğiniz eşsiz lezzetler sunan Happy Moon’s Cafe’de, 20 farklı salata ve özel burgerler ile tam bir lezzet şöleni yaşanıyor. Meksika mutfağnın ülkemizdeki en önemli temsilcilerinden biri olan  Happy Moon’s Cafe Brutto’dan Fajita’ya yaklaşık 10 ürün ile unutulmaz lezzetler sunuyor. 15 farklı makarna seçeneği ile de müşterilerine eşsiz bir lezzet deneyimi sunan

Gelecek Sunan Bir İş

Happy Moons Cafe geleceği en parlak yatırım alanlarından biri olarak seni bekliyor. Yapacağuın yatırımı kısa sürede geri alabileceğin bir alan olan gıda sektöründe, krizlerden etkilenme riski yok denecek kadar azdır. Seni de Happy Moons ailesi içinde görmek bizleri mutlu edecektir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com