Kazançlı Fikirler

Hediyepaketim.com Hediyelik Eşya Bayilik Bedeli ve Şartları

10.11.2018
256
Hediyepaketim.com Hediyelik Eşya Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin hediye ürünleri tedarikçisi olarak 2008-2018 yılları arasında tam 10 senelik hizmet verme tecrübesiyle karşımıza çıkan Hediyepaketim.com her anlamda hediyelik eşya alacakların en doğru adresi olmaya devam etmektedir. %100 müşteri memnuniyeti ve düşük fiyat seçeneklerine dayanarak sevgiliye özel, anne ve babaya özel, öğretmene özel kısacası özel hediye seçenekleriyle sizlere uzun süreden beri hizmet sunar.

Üstelik ürünleri stoklamadan tamamen dropshopping nasıl para kazanılır güvencesiyle sizlere sunan yapısıyla her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin el emeğiyle hazırlanmış üretimleri sizlerle buluşturmaktadır. Bu nedenle günümüzde bayilik vererek kendi işini kurmak isteyen girişimcilere de iş yeri açma fırsatını sunmaya devam etmektedir. Bu da hediyelik eşya üreticisi firmasın her anlamda ülkemiz çalışanlarıyla birlikte kazanmasını sağlayan ve dropshopping sistemini gerçekleştiren ilk e-ticaret firması bakımından öne çıkmaktadır.

Neden Hediye Paketim?

Girişimcilerin neden Hediyepaketim’i tercih edeceğinin en büyük nedeni kuşkusuz dropshopping (stoksuz satış ve pazarlama) yapan ilk e-ticaret firması olmasıdır. Böylelikle doğrudan satış ve pazarlama süreci sayesinde dilediğiniz ürünleri anında kargoyla adresinize almanız mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra 2008 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet veren kurumsal bir yapı olması açısından da ülkemizin hediyelik eşya satış ve pazarlamasını yapan güvenilir şirketlerinden biri olması da onun önde gelen özelliklerini yansıtmaktadır.

Ayrıca her yönden müşterilerinin beklentilerini dikkate alan evlere iş bir anlayışla hareket ederek memnuniyeti azami düzeyde tutması da onun en çok tercih edilmesinin altında yatan nedenler olarak kesinlikle söylenebilmektedir. İşte tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar ele alındığı zaman her açıdan Hediyepaketim.com tercih edilmede ilk sırada gelivermektedir.

Bayilik Açacakların Taşıması Gerekenler

Bayiliklerin herhangi bir giriş ücreti ödemesine gerek yok. Bunun yanı sıra herhangi bir şirket ya da firma çatısı altında olmanıza da gerek yok. Yapmanız gereken ürünleri sipariş vermeniz ve adresinize doğrudan siparişleri teslim almanız. Bunun için maliyetinin ortalama 2.000-5.000 lira arasında olduğunu kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Bayilik açmak isteyenlerin ayrıca irtibat adresleri üzerinden de iletişime geçerek bu son derece kolay e-ticaret sisteminden sizlerin de kendi işinizi yapmanız mümkün hale gelmiş olacaktır. Elbette tüm bunlar da öne çıkan özellikleri meydana getirmesi bakımından gerçekten de dikkat çeken niteliklerin arasında bulunmaya devam eder.

Bayiliklerin Ortalama Kazancı Hakkında

Hediyepaketim.com ülkemizin 10 yıllık tecrübesine dayanarak evlere iş veren firmalar hizmet sağlayan kurumsal yapısıdır. Merkezi İstanbul ofisi olan firma günden güne yeni takım arkadaşlarıyla birlikte gücünü arttırarak ilerlemektedir. Ortalama olarak 5.000 lira gibi düşük bir sermaye ile sizlerin de her anlamda yüksek oranda kazanç sağlama fırsatı elde etmeniz dikkat çeken bir konu olarak karşımızdaki yerini almaktadır.

Aynı zamanda yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer önemli yanı olarak her anlamda aylık 3.500-4.000 lira arasında geri dönüş sağlanacağını da kesinlikle söylemek gerekmektedir. Bu da yatırımınızın sadece 1 – 3 ay aralığında yeniden sizlere dönüş anlamına gelmektedir. E-ticaret sitesi üzerinden satış ve pazarlama yaptığı için bayiliklerin herhangi bir kurumsal yapı açmasına gerek kalmaksızın yüksek kazançlar elde etmesini sağlaması açısından gerçekten de önde gelen bir yaklaşımı oluşturmaya devam eder.

Hediyepaketim.com İletişim

Hediyepaketim.com bayilik hakkında daha detaylı bilgi elde etmek adına Güçlü Dış Ticaret LTD. olarak siz de Süleymaniye Mh, Siyavuş Paşa Sk, Kat: 1 No. 105 Eminönü/İstanbul genel merkez ofisine 0532 636 53 86 numaradan Alim Güçlü ile iletişime geçerek ayrıntılı bilgi alabilir ya da info@hediyepaketim.com üzerinden de sorularınızı yöneltebilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com