Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Hotiç Bayilik Başvurusu ve Fiyatı

10.11.2018
192
Hotiç Bayilik Başvurusu ve Fiyatı

1938 yılında Salih Hotiç tarafından kurulan ayakkabı satış mağazası zinciridir. Hotiç tamamen yerli sermaye ile Kadıköy’deki iki mağazasıyla perakende ayakkabıcılık sektörüne adım atarak günümüze kadar geldi. 80. yılını kutlayan Hotiç ayakkabı markası olmayı başarmanın verdiği gururla ülke ekonomisine her anlamda katkıda bulunmaya devam etmektedir. Ayrıca yine mağaza ilginç iş fikirleri zincirlerine franchise sistemini uygulayarak hem yeni girişimcilik alanları açmıştır hem de istihdamı da arttırmıştır. Bütünüyle bu özellikler dikkate alındığı zaman gerçekten de önde gelen sektörünün öncü kuruluşlarından biri olduğunu söylememiz gerekmektedir. Kendine özgü tasarımlarla hem kadın ayakkabıları hem de erkek ayakkabıları üretmekte ve elegan, özgün ayakkabı modelleriyle fark yaratma yolunda adım adım ilerlemeyi sürdürmektedir. Şu anda 148 toplam mağazası ve binlerce çalışanıyla Türk ekonomisine katkıda bulunan firmaların başında gelmektedir.

Hotiç Bayilik

Kuşkusuz hayat paylaştıkça güzel. Bunun için Hotiç de gelirini yeni girişimci adaylarıyla paylaşarak paylaşmanın verdiği mutluluğu resmetmeye devam etmektedir. Bunun için bayilik kurmak isteyenlere bir fırsat vermekte ister cadde üstünde ister alışveriş merkezi (avm) içerisinde nerede olursa olsun bayilik oluşturmak isteyenlere yönelik olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Bu da son derece önemli bir yaklaşım olma part time işler özelliğini taşıması açısından gerçekten de önemli bir konuyu meydana getirmektedir.

Bayilik almak istiyorsanız öncelikle Hotiç prensiplerini taşıyacak ve her yerde bunun hakkını vererek temsil edecek işletmeciler tercih edilmektedir.

Bunun yanı sıra şu özellikler de aranmaktadır:

  •  125 m² ile 150 m² aralığında mağaza alanı
  •  6 m teşhir alanı
  •  En işlek caddede yer alması
  •  En çok tercih edilen avm içerisinde açılması temel koşullar arasında gerçekleşmektedir.

Destek

Bayiliklere sunulan destekler arasında reklamcılık, pazarlamacılık ve insan kaynakları alanlarında gerçekten de kapsamlı bir şekilde destek sağlanmaktadır. Aynı zamanda yüksek kâr marjıyla da sizler de Hotiç’in 80 yıllık tecrübesinden her anlamda yararlanacak ve işletmenizi büyütme şansını yakalamış olacaksınız.

Eğitim

Hotiç genel merkezince görevlendirilen eğitim koordinatörleri tarafından eğitimler verilmektedir. Verilen eğitimler çerçevesinde her açıdan kaliteli bir hizmetin verilmesi amaçlanmaktadır. Öte yandan müşteriler vesile-i nimet kabul edilerek bu anlayışa göre müşteri ilişkilerinin para kazanma yöntemleri nasıl olması gerektiğine dair kapsamlı eğitimler gerçekleştirilmektedir.

Bu eğitim süreciyle hem siz kazanacaksınız hem ülke kazanacak yani böylelikle herkes kazanmış olacaktır. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alınarak Hotiç sektörünün güçlü kuruluşlarından birisi olduğundan dolayı gerçekten de fark yaratma yolunda adım adım ilerlemeye devam ederek sektörünün lider kuruluşu olmaya devam etmektedir. Elbette ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlar da gerçekten önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Merkez Ofis

Hotiç ayakkabının merkez ofisine adres bilgisi şu şekilde yer almaktadır:

Merkez Mh, Sanayi Cd, Turin İş Merkezi No:3 Kağıthane/İstanbul genel merkez adresidir.

Tel : 0212 294 59 00 numaradan her anlamda merkez ofise ulaşmanız mümkün olacaktır. Böylelikle sizler de her anlamda Hotiç perakende ayakkabıcılık sektörünün lider kuruluşu olduğunu yakından görme imkanı bulabilir ve hatta merkez ofisle irtibata geçerek tamamen ayrıntılı bilgiler edinebilirsiniz.

Bayilik Başvurusu

Hotiç bayiliği başvurusunda bulunmak istiyorsanız [email protected] adresi üzerinden irtibata geçerek her anlamda bayilik başvuru işlemlerinizi çok kısa bir süre zarfında tamamlamış olursunuz. Bu da dikkat çeken konular arasında gelmesi bakımından her anlamda önemli bir yaklaşım olma özelliğiyle karşımıza çıkmaktadır. Tümüyle ortada duran bu özellikler doğrultusunda sizler de 7 gün 24 saat kesintisiz olarak bayilik başvurusu yaparak ekibin parçası olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com