Kazançlı Fikirler

Hotpoint Bayilik Bedeli ve Şartları

10.11.2018
287
Hotpoint Bayilik Bedeli ve Şartları

Dünyanın önde gelen beyaz eşya markası Hotpoint Indesit Company çatısı altında yarım asrı geride bırakan zaman dilimi içerisinde hizmet vermiştir. Her anlamda müşterilerinin istedikleri gibi franchising yeni nesil teknolojileri kullanarak onlara en iyi şekilde beyaz eşya sektörüne yönelik olarak hizmet vererek hem yüksek performanslı hem de ekonomik beyaz eşya üretimi yapmaktadır.

Tarihçesi

1930 yılında Indostrie Merloni adıyla kurulan Hotpoint 1987 yılında Indesit şirketini satın alarak bu unvanla beyaz eşya sektöründe çalışmalarına devam etti. Hotpoint Ariston markası altında yüksek enerji tasarrufu sağlayan, üstün dondurma teknolojisine sahip buzdolabını piyasaya sundu. Böylelikle sektörünün asırlık tecrübesinin arkasında var olan güç ve tecrübeyle her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etti. Ortada duran bütün bu sıra dışı yaklaşımlar dikkate alındığı zaman her anlamda tamamen sıra dışı niteliklerin var olduğunu kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir.

Bayilik

Hotpoint yakın zamanda ülkemizde de franchise nedir sistemini başlattı. Böylece Avrupa ülkelerindeki ürün satışını Türkiye’de de göstererek her anlamda fark yaratmış oluyor. Tüm bu özellikleri dışında yine dikkatleri üzerine çeken bir diğer önemli konu olarak her anlamda müşterilerinin beklentileri dahilinde yeni nesil teknolojiye dayanarak üretimlerini sürdürmektedir. Indesit Company prestijinden bir an olsun ödün vermeksizin her anlamda müşteri memnuniyeti ilkesiyle hareket ederek çalışmalarını bu doğrultuda yürütmektedir.

Bayilik açmak isteyenlerin 750 bin TL ile minimum banka teminatlı bir mali alt yapısının olması istenmektedir. Mağazanın da şehrin en işlek caddesi üzerinde bulundurulması ve en az 12 m² bir alanda görsel teşhir alanının yer alması istenmektedir. Elbette sadece mali şartları taşımak yetmiyor. Her anlamda Hotpoint markasını temsil edeceğinize olan inancınızla her anlamda müşteri memnuniyetini sağlayan üst düzey hizmetlerin ortaya konması gerekmektedir.  Böylece sizler de tamamen kaliteden ödün verilmeksizin bütünüyle kaliteli hizmet yürütmeye devam etme imkanını bulmuş olursunuz.

Avantajlar

Elbette franchise sistemini neden kabul edeceğinize dair üstün yanlarından da bahsetmemiz gerekir. Öncelikle 1930 yılından bugüne değin köklü beyaz eşya firması olarak sektörünün öncü kuruluşu olması onun en büyük avantajları arasında kesinlikle söylenebilir. Öte yandan bayiliklerine gerek ülkemizde gerekse dünyadaki medya organlarında (radyo, televizyon, gazete vs…) reklam, satış & pazarlama desteği, operasyonel süreç desteği vermesi avantajları arasında söylenebilir. Öte taraftan yüksek kazanç payı elde ederek sizlerle beraber büyümeye devam eden sektörünün lider firmasının kurumsal bir ailesi altında bir araya gelmiş olacaksınız.

Ürün ve Hizmetler

Hotpoint, Ariston ile güçlerini birleştirmesinden sonra sadece beyaz eşya elektrik & elektronik ürünlerinde değil ankastre setlerinin satışına da başladı. Gelişmiş Ar-Ge alt yapısına dayanarak üretilen ve modern teknoloji kullanıldığından her anlamda kullanıcılarına büyük oranda enerji tasarrufu sağlayan buzdolabı, çamaşır makinesi, ankastre serisi, bulaşık makinesi kısacası tüm beyaz eşyaları gayet uygun fiyatlarla tüm Hotpoint yetkili satıcılarından alınabilmektedir.

Böylece sizler de tüm bu ürün ve hizmetlerden daima müşteri memnuniyetinin azami düzeyde yer aldığı bir anlayışla anında satın alma imkanına kavuşmuş olursunuz.

Üstelik gerek ülkemizde gerekse dünya genelinde bayilik istihdam payı en yüksek olan işletmelerden biri olması açısından da dikkatleri üzerine çekmeye devam eden köklü şirketler arasında yer almaya devam etmektedir. Bütün bu özellikler de onun ortada duran niteliklerinden biridir. Aynı zamanda 0236 226 15 00 numarası üzerinden satış sonrası hizmet vermektedir.

İletişim

Kara Hasan SK; No: 11 Beşiktaş/İstanbul

Tel : 0212 355 53 00 numaradan Indesit Company Beyaz Eşya Pazarlama AŞ. olarak konumsal anlamda da iletişim kurabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com