Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

İnci Deri Bayilik Bedeli ve Şartları

18.02.2019
80
İnci Deri Bayilik Bedeli ve Şartları

101 yıllık bir geçmişe sahip olan İnci Deri verdiği bayilik fırsatı ile para kazandıran işler kategorisinde ilk sıralarda olmayı hak ediyor. İnci Deri İstanbul’da Hacı Murat KIZILTAŞ tarafından 1917 yılında bir lostra salonu olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Turquality Desteği

Modern mağazacılık alanında ilk adımı 1947 yılında Fatih’te açılan mağaza ile atan İnci Deri kurumsallaşma ve markalaşma sürecini başlatmış oldu. 1997-2011 yılları arasında dünyaca ünlü markalar için üretim yapan ve koleksiyon hazırlayan İnci Deri, 35 ülkeye yaptı ihracatlar ile sektörel deneyimini iyice sağlamlaştırdı. İnci Deri yurtdışındaki 5 mağazası ve Türkiye çapındaki 101 mağazası ile hizmet veriyor. Dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality desteğini de alan İnci Deri 800’den fazla çalışanı ile bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerliyor ve franchising veren firmalar arasında en dikkat çekenlerden biri.

Herkese Hitap Eden Bir Marka İnci Deri

İster kadınlar için ister erkekler için olsun her sezon hazırladığı ürünleri ve koleksiyonları ile müşterilerini memnun eden İnci Deri modaya yön veren markalardan biri olarak başarı grafiğini her geçen gün yükseltiyor.

Zengin Ürün Yelpazesi

Franchise başvurusu yapmak için bir diğer sebep ise İnci Deri’nin her sezon müşterilerinin beğenisini kazanan zengin ürün seçeneklerine sahip bir yapısı olmasıdır. Kadın ayakkabı, erkek ayakkabı, çanta, aksesuar, deri ceket seçenekleri ile beğeni kazanan İnci deri, çizme, bot, sneaker, spor ayakkabı, sandalet, terlik ve loafer modelleri ile de modanın öncülüğünü yapıyor.

Müşteri Odaklı Hizmet ve Kaliteli Ürünler

Tasarımları ve müşteri odaklı hizmeti ile kurulduğu ilk günden beri sektöründe lider olan İnci Deri, ürünlerinde kaliteden hiçbir zaman ödün vermiyor. Yıllarını vermiş olduğu sektörde kaliteli ve kusursuz hizmeti ilke edinen İnci Deri girişimcilerine de büyük bir ticaret ağı sunuyor. Marka bilinirliği açısından çok başarılı olan ve satış sonrası hizmetleri ile de müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam eden İnci Deri’nin bayiliğini almak çok para kazandıran işler listesinin ilk sıralarında olmayı hak ediyor.

Kurumsal, Güvenilir, Güçlü Bir Marka

Türkiye’nin ve Dünya’nın çeşitli yerlerinde, 100 yılı aşkın süredir müşterilerine hizmet eden İnci Deri, zaman içerisinde geliştirdiği kurumsal yapısı ile sektörün en güçlü markası konumunda. Bir asrı aşkın süredir sektörde olan, müşterilerinin ve iş ortağı olan bayilerinin güvenini kazanan İnci Deri’nin vereceği bayilikler ile hizmetini ve ürünlerini daha da geniş kitlelere ulaştırma amacı bulunuyor. Yerli ve yabancı yatırımcılarına cazip fırsatlar sunan İnci Deri yaptığınız yatırımın çok kısa sürede geri döneceğini vadediyor.

İnci Ayakkabı Bayilik Şartları

Sektörün lideri olan İnci Deri’den franchising almanın bazı kuralları mevcut.

  • Müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güvenin sağlanması.
  • Yaklaşık olarak 400.000 TL’lik bir yatırım sermayesi.
  • Bayilik verilecek mağazanın en az 80 m2′ lik bir kullanım alanına sahip olması.
  • Bayilik verilecek yerin alışveriş merkezinde ya da işlek caddelerden birinde olması.
  • Dekorasyon ve vitrin çalışmalarının marka standartları çerçevesinde olması.
  • Koşulsuz müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı hizmet anlayışı.
  • Yeniliklere açık vizyon ve misyon sahibi olmak gibi şartlar isteniyor.

Markanın ilmek ilmek dokuduğu müşteri memnuniyeti ve karşılıklı güvenin sarsılmaması konusu da firma için önem taşımaktadır. Bayilik alındıktan sonra eğitim, satış ve birçok konuda da desteğini kesmeyen İnci Deri, bayilerinin değerli müşterilerine sorunsuz hizmet verebilmeleri için her türlü desteği veriyor.

Bayi Ol Kazanmaya Başla

İnci Deri ile yapacağınız görüşmeler sonucunda kesinleşecek olan şartlara göre aldığınız bayilik size kazandırmayı garanti ediyor. Marka bilinirliği ve güveni ile rekabet ortamına kârlı bir giriş yaparak rakiplerinizden çok önde bir pozisyonda işe başlamış olacaksınız.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com