Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

İş Kurmak İsteyenlere Hemen Kazandıracak 14 İş Fikri

İş Kurmak İsteyenlere Hemen Kazandıracak 14 İş Fikri

Birçok insan kendisine ait olan bir iş kurmak ister. İyi bir maaşı ya da makamı olsa dahi çoğu insan, küçük bile olsa kendisine ait bir iş yerinin bulunmasını ister.

İnsanın kendisinin yetenekli olduğunu düşündüğü bir alanda veya işlerinin artık yeterince kazanç getirmediğini düşündüğü bir sektörde kendisine ait bir iş kurmak istemesi gayet doğal bir ticari fikirdir. Ancak herkesin dilediği kadar gelir getiren ve hayalini kurduğu bir işi kurması için gerekli olan sermayeye sahip olmayabilir. Böyle bir durumda çeşitli alternatifleri denemek de fayda vardır. alternatifleri bir araya topladık. Aşağıdaki listede yeni iş fikirleri ve bayilik veren firmalar ile bayilik şartları bulunmaktadır. Bu listede çeşitli bütçelere uygun, yüz yüze ya da internetten yapılabilecek iş kurma Fırsatları yer almaktadır. Siz de kendi işini kurmak isteyen girişimci bir kişiliğe sahipseniz aşağıda verilen yeni iş seçeneklerini değerlendirebilirsiniz.

Su Bayiliği Alarak Aylık 20 Bin TL Kazanın

Damla Su tamamen doğal kaynak suyunu damacana, cam şişe ve en son ürettiği konseptle franchising bitki şişe seçenekleriyle Türkiye’nin yüzlerce dağıtım ağı üzerinden herkese sunuyor. Damla suya bayilik almak isteyen kişilerin resmi internet sayfası üzerinden öncelikle iletişim formunu doldurması isteniyor. Ardından da Damla suyun belirli kriterlerini bayilik almak isteyenlerin taşıması gerekmektedir. Damla su bayiliği için en az 50 bin liralık bedel ödenmesi ve kdv ile birlikte standart bayilik ödeneğinin verilmesi gerekiyor. Damla su bitki şişe konseptinde 0.33 – 0.75 litrelik, cam şişe konseptinde 5 litrelik, 8 litrelik ve de 19 litrelik damacana doğal kaynak suyu müşterilerine sunmaktadır.

Damla Su Bayilik Bedeli ve Şartları : https://www.kazanclifikirler.com/damla-su-bayilik-basvurusu-fiyati-ve-sartlari/

Çiğ Köfteci Açarak Aylık 10.000 TL Kazanın

2003 yılından bu yana etsiz çiğ köfte gıda sektörünün önde gelen bir markası olan Battal bey 2000 şubesiyle Türkiye genelinde hizmet vermeye sürdürüyor. Battal bey çiğ köfte bayiliği firmaya %5 kar marjı ödemesi şeklinde sağlanmaktadır. Battal bey bayiliklerinden yalnızca 2000 TL civarı bir sermaye gerektiriyor. Battal bey farkıyla çiğ köfte satış ve pazarlama işinden gerçekten de aylık ve yıllık bazda çok iyi kazançlar sağlayabilirsiniz. Buna ilaveten dükkanınızın yeri işlek bir caddede olmalı ve sonrasında Battalbey’e ürün siparişi verilmelidir. Battal bey bayiliklerinin en önemli avantajı ise herhangi bir bayilik giriş ücreti, kapora ve benzeri bedellerin istenmiyor olmasıdır. Battal bey bayiliklerine siz de katılmak istiyorsanız 0 555 324 84 23 numaralı telefondan bayilik hakkında aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Yazışmalarınız için ise  [email protected] e-mail adresini kullanabilirsiniz.

Çiğ Köfte İşi İle İlgili Detaylı Bilgi : https://www.kazanclifikirler.com/battalbey-cig-kofte-bayilik-sartlari-ve-fiyati/

MNG Kargo Bayiliği Alarak Aylık En Az 10.000 Bin TL Kazanın

MNG Holding çatısı altında müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak hizmetlerini sürdüren MNG Kargo 2003 yılında kuruldu. MNG Kargo acente başvurusunda bulunmak için http://www.mngkargo.com.tr/tr/kariyer-firsatlari/acente-basvuru-formu/ ön başvuru formunu hatasız olarak doldurmanız gerekmektedir. Bayilik olarak acente sahibi olmak isteyenler en az lise mezunu, bilgisayar programlarını iyi kullanabilen ve kendine güvenen 25 yaş üstü bay ya da bayan adaylar olabilir. MNG kargo ortalama bir maaş tutarının söylenmesi çok zor. Çünkü bulunulan ile ve ilin mevcut demografik özelliklerine bağlı olarak net ciro tutarı değişkenlik göstermektedir. Ancak orta düzey yöneticilerin ortalama yüksek maaş aldıklarını belirtmek gerekmektedir.

MNG Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları : https://www.kazanclifikirler.com/mng-kargo-bayilik-fiyati-ve-bayilik-sartlari/

Parfüm Standı Açarak Aylık 15.000 TL Kazanın

Türkiye’nin yerli parfümeri markası Eyfel, 2008 yılında İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluşundan sonra kısa bir süre içinde giderek büyüyüp, Türkiye genelindeki bayilikleriyle ilerlemeye devam etmiştir. Eyfel ayrıca kaliteden ödün vermeden tamamen doğal bitkisel özlerle klasik parfüm serisi üretimine başladı. Bayilik açmak isteyenlerin minimum 10 m² mağaza alanına sahip olması  ve yine minimum 10 bin lira maliyetinin olması gerekmektedir. Bu koşulu taşıyanlar her anlamda bayilik tarafından sunulan tüm olanaklardan yararlanacaktır. Bayiliklere personel seçme ve yerleştirme desteği ile 1 hafta boyunca satın alma, reklam ve pazarlama alanlarında eğitim verilmektedir. Eyfel parfüme farklı iletişim kanallarının yanı sıra 0216 356 34 56 numaralı telefondan ya da [email protected] adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Parfüm Standı İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/eyfel-parfum-bayilik-basvurusu-ve-fiyati/

Aras Kargo Bayiliği Alarak Aylık En Az 10.000 Bin TL Kazanın

Bayilik veren firmalar arasında, ülkemizin öncü kargo şirketinden olan Aras Kargo, 1979 yılından bu yana kesintisiz olarak hizmet veriyor. Acentelerin mutlaka liderlik vasıflarını bulunması ön koşul kabul edilmektedir. Diğer yandan acentelik adaylarının her açıdan ofis programlarını bilmesi, yüksek okul mezunu olması ve yöneticilik özelliklerini taşıması istenmektedir. Erkek adaylarda bu şartlara ilave olarak askerlik yükümlülüğünü yerine getirmiş olma şartı ya da muaf olma şartı aranmaktadır. Aras kargo bayilik bedeli, Ortalama 150 bin liradır. bir maliyetle acente olunabilir. Fakat bu miktar ikamet edilen ile ve o ilin nüfus özelliğine ve mali politikalarına göre elbette değişebilir. Aras Kargoya haftanın 7 günü 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde 444 25 52 numaralı çağrı merkezini arayarak ulaşabilirsiniz.

Aras Kargo Bayilik İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/aras-kargo-bayilik-fiyati-ve-bayilik-sartlari/

Organik Yumurta Üreterek Aylık 30.000 Bin TL Kazanın

Organik yumurta üreterek para kazanma yolları günümüzün en gözde ve en kazançlı işleri arasında yer almaktadır. Bunun nedeni ise son yıllarda insanların fabrika yumurtalarının organik yumurta kadar faydalı olmadığını anlamasına bağlı olarak, kendileri için olmasa dahi çocukları için organik yumurta arayışına girmeleridir. Sizde bu durumu kendi lehinize çevirerek çok iyi paralar kazanabilirsiniz. İş kurmak istiyorum ama uygun bir sektör bulamıyorum diyorsanız organik yumurta sektörü tam size göre. Ürettiğiniz organik yumurtaları satmanın en karlı yolu internet üzerinden satmaktır. O yüzden internet üzerinden yapacağınız satışlarda hem fiyatınız bellidir. Hem de fiyatlar daha kabarık olduğundan dolayı daha çok para kazanabilirsiniz. İnternet üzerinden organik yumurtanın tanesini 1-2 TL arasında değişen fiyatlarda satabilirsiniz. Günlük 100 yumurta satabilme ihtimalini düşünürsek, ayda ortalama 3000-5000 TL gelir elde edebilirsiniz.

Organik Yumurta İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/organik-yumurta-ureterek-para-kazanin/

Koltuk Yıkama Yaparak Ayda 20.000 TL Kazanın

Kolaylıkla ve çok para kazanabileceğiniz iş fikirleri arasında koltuk yıkayarak para kazanma işi de yer almaktadır. Bir gün içerisinde 5-6 saat harcayarak günlük ortalama 500-600 TL para kazanabilmeniz mümkün.
İnsanlar evlerindeki koltuklarını boyutlarından dolayı nakliye güç olacağı için olduğu yerde yıkamak çok mantıklı.
Her şeyden önce bu işi yapmaya karar verdiğinizde ilk olarak bütçenizi çok sarsmayacak bir koltuk yıkama makinesi almalısınız. Profesyonelce koltuk yıkamak için kullanılacak makineler 2000 TL ile 3000 TL arasındadır. Bu işte müşterinin elektrik ve suyunu kullanacaksınız. Çok az miktar bir para deterjanın ve müşterinin bulunduğu mekana gitmek için gereken benzin masrafı dışında pek bir maliyeti olmayan bir iş. Bu nedenle sadece makine için harcayacağınız miktar dışında hiçbir maliyeti yok denebilir. Bu nedenle sadece bir yıkama makinesi ile kolayca iş kuruyorum diyebilirsiniz. Bir yıkama 80-120 TL arası değişmektedir. bir tutar Bu şekilde günde 6 saatlik bir çalışmayla 3 müşteriye gidildiğinde ayda en az 7000-8000 TL kazanmak mümkün olabilir.

Koltuk Yıkama İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/yerinde-koltuk-yikayarak-para-kazanmak/

Tavuk Çiftliği Açarak Aylık 50.00 Bin TL Kazanın

Başarılı, yüksek gelir getiren ve satış sorunu olmayan bir iş fikri arıyorsanız eğer tavuk çiftliği kurmayı denemelisiniz. Son zamanlarda, yumurta ve tavuk eti fiyatlarının ciddi artış yaşaması sonucunda kar marjı daha fazla yükselen bir iş olmuştur. Tavuk çiftliği kurmak için önemli bir sermaye gereklidir. Sermaye bulmak amacıyla yer temini yaptıktan sonra herhangi bir bankadan kredi çekebilirsiniz.  Ayrıca bakanlık izninizi aldığınız için bankalardan kredi çekme olanağınız artacaktır. Genel tavuk çiftliği kurmak ise çok maliyetli ve çok sermaye gerektiren bir iştir. Bu iş için en azından 200 bin lira sermayeye ihtiyaç vardır. Tavuk çiftliği ne kadar kazandırır sorusunun cevabına gelince, bir tavuk çiftliğin ortalama aylık geliri 3-4 bin lira civarındadır. Yumurta kazançlarına ek olarak bu tavukların sonradan tavukçuluk şirketlerine satarak ortalama aylık net geliriniz 5 bin lirayı geçer.  Yani 10 bin tavuklu bir çiftlik ortalama aylık 50 bin lira gelir sağlar.

Tavuk Çifliği İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/tavuk-ciftligi-acarak-para-kazanmak/

Kendi Aracınla Şoförlük Yaparak 5 Bin TL Kazan

Gittikçe popülerleşen iş kollarından bir tanesi de şoförlük. Kendi aracıyla şoförlük yaparak para kazanan birçok insan var. Siz de bu yöntemi kullanarak para kazanabilirsiniz. Örneğin; makam şoförlüğü bu iş için çok uygundur. Bu şekilde kendi arabanızı kullanarak özel şoförlük yapabilirsiniz. Hangi yöntemi kullanacağınız, sizin çalışma şeklinizden tutun da kazancınıza varana kadar pek çok faktörü belirleyecektir.. Öte yandan, bazen usta şoför olmanız ve diğer kriterlere uymanız bu işi yapmanız için yeterli olmayabiliyor. Ayrıca yaşlı bir çifte özel şoförlük yaparak gayet iyi para kazanabilirsiniz. Aynı şekilde çocuklu aileler, hastalar, sakatlar ya da trafiğe çıkmaktan korkan kişiler için kendi aracınıza özel şoförlük yapabilirsiniz.

Bu işten ne kadar para kazanacağınız izleyeceğiniz yöntemlere göre değişir. Ortalama 2500-4000 TL arası kazanabilirsiniz. İşinizdeki tecrübeniz, anlaşma şartlarınız, çalıştığınız firma ya da kişi gibi faktörler, kazancınızı doğrudan etkileyecektir.

Şoförlük Yaparak Para Kazanmanın Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/kendi-aracinla-soforluk-yaparak-para-kazanmak/

İstiridye Mantarı Yetiştirerek Para Kazanın

İstiridye mantarı serin, nemli ve karanlık ortamda daha verimli bir şekilde yetişen mantar türüdür. İstiridye mantarları ağaçlarda bulunan selüloz maddesinden beslenerek büyür, siz ise ağaç yerine samandan oluşan bir kompost hazırlayarak mantarın ihtiyaç duyduğu selülozu sağlarsınız, kompostun içinde büyüme başlayan mantarları bir süre sonra toplayarak satmaya başlayabilirsiniz.  Ayrıca Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı mantar üretimine destek olmak için 2018 yılında geri ödemesiz 30 bin TL hibe verme kararı aldı, hibe alabilmek için sadece girişimci sertifikanızın olması gerekiyor.  Ürünün kalitesine göre maliyetiniz kilo başına 2TL ile 5TL arasında değişebilir. Kazancınızı arttırmak için doğru satış noktasını bulmanız gerekir, istiridye mantarı pazarlarda 5 TL’ye satılırken, marketlerde fiyat 10 liradan 15 liraya kadar çıkabiliyor. Yani pazarcıya satarsanız az, markete satarsanız çok kar elde edersiniz.

İstridye Mantar İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/istiridye-mantari-yetistirerek-para-kazanin/

Tekne ve Yat Temizliğini Ek iş olarak yapabilirsiniz.

Tekne ve yat temizliği işi için deneyim ve eğitim gerekebilir. Sonbahar ve kış aylarında veya sezonluk tamir işleri için sudan çekilen tekne ve yatların temizlenmesi gerekir. Teknenin türüne bağlı olarak güverteleri, uyku bölmelerini, başlığı ve muhafazaları dahil büyük bir temizlik planı yapılmalıdır. Temizliğini yapabileceğiniz bir tekne bulmak için marinaları ve limanları ziyaret ederek karaya çekilmiş teknelerin sahipleri ile görüşüp temizlik hizmetinizi anlatıp, iş almaya çalışabilirsiniz. Aynı şekilde tekne satıcıları ile ilan siteleri üzerinden de  irtibat kurabilirsiniz.

Tekne ve Yat Temizliği İşi Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/tekne-ve-yat-temizligi-yaparak-para-kazanma/

Su Piresi Üreterek Para Kazanın

Akvaryum yetiştiriciliğinin en çok kullanılan canlı yemlerinden birisi su pireleridir. En düşük aylık olarak 200 TL kazanç elde edilebilir. İş oldukça basittir. Su sıcaklığı 15 ile 22 derece olan ortamlarda bu pireler bolca üreyebilir. Besin değeri yüksek olan su pireleri ile para kazanma sağlanabilir. Su pireleri suyu temizleme özelliklerinin yanında bakteri barındırmaması nedeni ile de akvaryumcular tarafından tercih ediliyor. Küçük havuzlarda kolayca üretim yapılabiliyor. Küçük çaplı bir fanus için 40- 80 TL ödeyebilirsiniz. Toprak ya da at gübresi bulmak çok sorun olmaz. Bunun haricinde bir maliyeti yoktur. Kap seçerken derin değil de yayvan modeller arasından seçimler yapılmalıdır. Küçük poşetler halinde hazırladığınız su pirelerini 10 liradan satışa sunabilirsiniz. Ortam büyüklüğüne göre ayda en az 200 TL kazanabilirsiniz.

Su Piresi İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/su-piresi-ureterek-para-kazanin/

Solucan Gübresi Üreterek Para Kazanın

Organik olması ve %100 verimlilik arttırması nedeniyle, solucan gübresi piyasadaki en kaliteli gübreler arasında kabul edilir. Sizde toprakla uğraşmayı seviyorsanız ve yeni bir iş fikri arıyorsanız bu iş sizin için çok uygun olabilir.  En verimli ve kaliteni gübre üreten cins olarak bilinen kırmızı Kaliforniya Solucanları temin etmeniz gerekir. Solucanların bulundukları ortamın kesinlikle güneş ışı görmemesi e dikkat edilmelidir. Isının en düşük -2 derece en yüksek 30 dereceyi geçmemesi gerekir. Bu sıcaklıkların altında veya üzerinde solucanlar uyku durumuna geçer ve üretim risk altına girer. İlginç iş fikirleri arasında yer alan solucan gübresi işinde, İki metrekarelik bir alandan uygun koşullar sağlandığı takdirde imalat için harcadığınız tutarın 30 katı kar elde etmeniz mümkün.

Solucan Gübresi İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/solunca-gubresi-ureterek-para-kazanin/

İnternetten Fotoğraf Satarak Para Kazanın

İnternetin gelişmesi sonucu binlerce kişi çektiği profesyonel fotoğraflar ve photoshop veya illüstratör kullanarak oluşturduğu resimleri internet siteleri üzerinden satarak para kazanmaktadır. İnternet siteleri, kitaplar, restoran menüleri, çeşitli tasarımlar vb. birçok yerde fotoğraf ve illüstrasyonlar kullanılmaktadır. İnternetten fotoğraf satma işini yapabilmeniz için sanatsal bir bakış açısı ve orta seviyede profesyonel bir fotoğraf makinesine sahip olmanız  yeterlidir. Çektiğiniz fotoğrafları satan internet sitelerine ücretsiz üye olarak, bu siteler üzerinden satabilirsiniz. Belirtilen şartlara uygun olarak yüklediğiniz fotoğraflar site tarafından incelenerek yayınlanır ve satışa hazır hale gelir.

Ancak para kazanabilmek ve fazla satış yapmak maksadıyla bu iş için oldukça çok vakit ayırman gerekmektedir. İnternet sitelerin fotoğraf başına verdikleri satış ücretleri de değişiklik gösterir.  Her 100 indirme için  ortalama kazancınız 20 dolar ile 100 dolar arası değişebilmektedir. Fiyatlar fotoğrafların kalitesine, içeriğine ve satış alanlarına göre değişiklik göstermektedir. Bu iş için dreamstime.com, 123rf.com, freedigitalphotos.net ve Corbis.com siteleri tercih edilebilir.

Fotoğraf Satma İşinin Detayları : https://www.kazanclifikirler.com/internette-fotograf-satarak-para-kazanmak/

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com