Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu ve Fiyatı

10.11.2018
237
İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu ve Fiyatı

Mobilya sektörünün öncü firmalarından İstikbal Mobilya’nın bayiliğini alarak kendi işinizi kurabilirsiniz.  Kazancınızın sürdürülebilir olduğu, riskinizin çok düşük olduğu bir yatırım planlıyorsanız mobilya sektörü ve sektörün özelinde de İstikbal Mobilya’nın bayiliğini almak sizin için harika bir fırsat olabilir.

İstikbal Mobilya’nın tüm Türkiye genelinde sunduğu bayilik fırsatlarından faydalanmak, gelişen mobilyacılık sektöründe yerinizi almak üzere ihtiyaç duyacağınız temel bilgiler aşağıda verilmektedir.

Neden İstikbal Mobilya Bayiliği?

Bayiliğini alacağınız şirketin güvenilir ve sağlam olması büyük önem taşımaktadır. İstikbal Mobilya da bu bağlamda güvenilirliği kanıtlanmış, çok uzun yıllardır piyasada varlığını sürdüren bir firmadır. Ülkemize ciddi bir katma değer sağlayan firma, üretimini dünya standartlarında gerçekleştirmektedir.

1957 yılında Kayseri’de küçük bir marangoz atölyesinde başlayan İstikbal Mobilya, özellikle 1980’li yıllardan itibaren gelişmeye başlamış ve bu yılların sonlarında fabrikada üretim yapmaya başlamıştır. Müşteri memnuniyeti odaklı ve çevreye duyarlı üretim politikasıyla varlığını güçlenerek sürdürmektedir.

Ürettiği kaliteli ve tasarım mobilyalarıyla, satıştan sonra müşterilerine verdiği hizmet ve destekleriyle her geçen gün şube ağını genişletmekte ve günümüzde Türkiye’de 1000’den fazla mağaza ile hizmet vermektedir. Sadece Türkiye’de değil başta Almanya, Bulgaristan, Fransa, İngiltere, Kazakistan, Mısır, Romanya, Rusya ve Yunanistan olmak üzere dünyanın 70 ülkesinde 110 mağazası bulunmaktadır.

Geleneksel ve modern çizgileri birleştiren tasarımlarıyla, modern tesislerde ürettiği mobilyalar İstikbal Mobilya’yı güvenilir bir marka haline getirmiştir. Ürettiği mobilyaların kalitesi, yaygın dağıtım ağı, satış öncesinde ve satış sonrasında sunduğu hizmet anlayışıyla tüketici memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Farklı zevklere hitap eden mobilya çeşitliliği, sağlamlığı ve estetiği sadık bir müşteri kitlesini de beraberinde getirmiştir.

Ürün yelpazesinde panel mobilyalar, oturma grupları, yemek grupları, yatak grupları, bahçe mobilyaları, çocuk ve genç mobilyaları, bazalar, halılar ve farklı dekorasyon aksesuarları bulunmaktadır.

Türkiye’de saygın bir yer edinmiş olan İstikbal Mobilya’nın bayiliğinin alınmasının ardından, firma bünyesindeki tecrübeli finans danışmanlar, bayilere başarılı bir başlangıç yapmaları için destek vermektedir.

60 yılı aşkın bir süredir piyasadaki varlığını sürdüren İstikbal Mobilya’nın ispatlanmış iş modeli, firmanın bayiliğini alacak girişimcilerin de yolunu kolaylıkla çizmesine büyük bir katkı sağlamaktadır.

Bayilik sözleşmesinin yapılmasını takiben, İstikbal Mobilya gerekli eğitim, lojistik, insan kaynakları, satın alma, reklam ve pazarlama desteğini yatırımcıya vermektedir. Ülke çapında yapılan reklam ve tanıtımlar için bayilerden herhangi bir katılım ücreti talep edilmemektedir.

İstikbal Mobilya Bayi Kriterleri

İstikbal Mobilya bayisi olmak için başvuracak kişilerde bir takım kriterler aranmaktadır. Bunların başında girişimci bir ruh ve güvenilir bir iş geçmişine sahip olmak gelmektedir. Bunun yanı sıra bayilerin liderlik vasfına ve iletişim becerisine sahip olmaları ve şubelerde bizzat yönetici olarak bulunmaları istenmektedir.

Mağazanın lokasyonunun alışverişin ve insan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde seçilmesi gerekmektedir. Mağaza, mobilya mağazasının gerektirdiği büyüklükte (minimum 1500 metrekare) ve mümkünse katlı olmalıdır. Mağazada geniş bir showroom ve yeterli depolama alanı bulunmalıdır.

İstikbal Mobilya, bayinin açılacağı bölgeye ve mağazanın büyüklüğüne göre bir giriş ücreti almakta, genel aylık olarak alınan “Royalty” bedelini ise istememektedir.

Bayinin açılış maliyeti, yaklaşık 360.000.- TL’si işletme sermayesi, 150.000.- TL’si de dekorasyon maliyeti olmak üzere toplamda 510.000.- TL civarındadır.

İstikbal Mobilya Bayilik Başvurusu

Siz de mobilyacılık sektöründe güvenilir bir markayla yerinizi almak istiyorsanız, 60 yıldır sektörde bulunan İstikbal Mobilya’ya bayilik başvurusunda bulunarak iyi ve kârlı bir yatırım yapabilirsiniz. Bayilik için isterseniz aşağıda linki verilen online başvuru formunu doldurabilir, isterseniz de İstikbal Mobilya’nın 444 3 344 numaralı telefonunu arayarak yetkililere talebinizi iletebilirsiniz.

http://www.istikbal.com.tr/bayilik-basvuru-formu

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com