Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kahve Aşkına Bayilik Bedeli ve Şartları 

17.02.2019
123
Kahve Aşkına Bayilik Bedeli ve Şartları 

Kahve Aşkına Bayilik Sistemi sayesinde sektöre hızlı bir adım atıp, girişimci bir yaklaşımla tüm riskleri en aza indirerek, uzman bir ekipten destek alabilir ve yapacağınız yatırımı en kısa zamanda lehinize çevirebilirsin. Marka haline gelmiş herhangi bir firmanın belli şartlar altında ve belirli bir tutar karşılığı bağımsız girişimcilere kendi markasını ve isim hakkını kullandırması anlamına gelen franchising (bayilik), son yıllarda pekçok büyük firma tarafından uygulanmaktadır. 2015 yılından bu yana faaliyet gösteren Kahve Aşkına firması da bayilik sistemi ile İzmir’den başlayıp, ülkemizin çoğu bölgesine yayılmış olan ve yatırımcıları ile birlikte kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek büyüyen nadir firmalar arasında yer almaktadır. Dilersen sen de bir girişimci olarak bu sisteme dahil olup, sektördeki pastadan payına düşeni alabilirsin.

Kahve Aşkına Bayilik Sistemi Kaliteli Bir Sisteme Ortak Olmaktır 

Kahve Aşkına Bayilik Sistemi, profesyonel bir aile olabilme hedefi üzerine kuruludur. Yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren Kahve Aşkına firmasının bayiliğini alarak, sen de kaliteli bir şekilde hizmet vererek birlikte daha karlı bir şekilde büyümenin avantajını yaşayabilirsin. Sadece 25.000 dolar gibi piyasanın çok altındaki bayilik ücretini ödeyerek işe başlayabilirsin.

Kahve Aşkına Bayisi Olarak Ürün Satışı Yapılabilecek Yerler

Kahve Aşkına Bayiliği, herkes gibi senin de çok rahat bir şekilde yapabileceğin, fazla sermaye gerektirmeyen ve firma tarafından olabildiğince destek gören işlerden birisidir. Girişimci bir ruha sahip olan ve yeni iş fikirleri arayan herkes Kahve Aşkına Bayiliği alıp, rahatlıkla sektör içerisinde faaliyet gösterebilir. Ancak gıda sektörü hakkında biraz fazlaca bilgin varsa bu senin için daha fazla avantaj anlamına gelebilir. AVM, cadde üzeri veya köşebaşındaki işlek olan birçok yerde Kahve Aşkına Bayiliği için başvuruda bulunup, gerekli bazı şartları yerine getirerek bayilik alma hakkını kolayca elde edebilirsin.

Kahve Aşkına Prestijli Bir Kazanç Kapısıdır 

Kahve Aşkına firmasında; en başta kahve olmak üzere, diğer tüm ürünleri için tavizsiz kalite ve lezzet anlayışı hedef alınmaktadır. Ayrıca kahve öncesi yemekler, atıştırmalıklar, sütlü ve çikolatalı enfes tatlıları ile daima müşteri çeken bir lezzet cazibesine sahip olup, her zaman müşterilerinin memnuniyetini sağlamak için yoğun çaba gösterilmektedir. Bu da her zaman firmanın prestiji ve karlılığı için müthiş derecede katkı sağlamaktadır.

Kahve Aşkına Bayilik Şartları 

Kahve Aşkına Bayilik Sistemi içerisine dahil olmak istediğin zaman, rengarenk ve huzur verici bir atmosfere sahip mekan konseptini bütün şubelerinde yansıtmak adına, bayilik sonrası mimari yapıyı, firmanın kendisi belirlemektedir. Bunun dışında, Kahve Aşkına bayisi olup karlı bir yatırım yapmak istersen atacağın diğer adımlar aşağıda belirtildiği gibidir:

1. Bayilik başvurusu ve değerlendirilmesi

2. Yatırım yapılmak istenen mekanın ziyaret edilip değerlendirilmesi

3. Franchise adayı hakkında değerlendirilme yapılması

4. Fizibilite çalışması ve sonuç raporunun yayınlanması

5. Franchising anlaşması imzalanması

6. Projelendirme ve fiyatlandırma, mekanın mimari uygulaması ve personel eğitimi

7. Malzeme tedariğinin sağlanması

8. Açılış organizasyonu düzenlenmesi

Kahve Aşkına Bayilik Bedeli İle İlgili Detaylar 

Kahve Aşkına Bayiliği için başlangıç bedeli 25.000 dolardır. Yatırım için gerekli olan toplam bütçe ise 350.000 TL – 500.000 TL arasında değişiklik göstermektedir. Herhangi bir kullanım bedeli alınmamaktadır. Bayilik için gerekli personel, proje ve pazarlama eğitimleri ücretsiz olarak verilmektedir. Bayilik için öncelikle AVM ve caddeler tercih edilmektedir. Bayilik hakkında detaylar ve randevu için 0850 304 1 304 numaralı telefondan iletişime geçilebilir.

Kahve Aşkına Ne Kadar Gelir Sağlar? 

Kahve Aşkına bayiliğini aldığında yüksek ciroya sahip bir firmanın gelirine ortak olacağını unutma. Bu bayilikte kazanç oranın %40 civarı olacaktır. Kazanç üzerinden firmanın aldığı kar payı ise sadece %3 olacaktır. Birkaç yıl içerisinde yaptığın yatırım miktarını çoktan amorti etmiş ve kar elde etmeye başlamış olacaksın.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com