Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kahve Kutusu Bayilik Fiyatı ve Şartları

11.10.2018
251
Kahve Kutusu Bayilik Fiyatı ve Şartları

Kahve Kutusu bayilik veren firmalar arasında ver almaktadır. Bu sayede, Kahve Kutusu bayiliği almak isteyen girişimciler kolaylıkla bayilik alabilmektedir. Kahve Kutusu’nun mükemmel dekorasyonu eşliğinde kahvelerini yudumlayan insanları şeyiretmek bile sizlere bu işi yaparken büyük bir haz verecektir. Sizde Kahve Kutusu’ndan bayilik almak istiyorsanız, bu yazımızı dikkatlice okuyunuz.

Kahve Kutusu Hakkında

2012 yılında hizmete giren Kahve Kutusu fayton kiosk tasarımına sahiptir. Toplam 6 şubesi bulunan markanın 5 şubesi merkeze bağlı, 1 i ise franchise’dır. 2016 yılında 1 şube daha açan Kahve Kutusu’nun hedefinde 2 şube daha açmak var. Yatırımın geri dönüş süresi 12-18 ay aralığı olarak belirtilirken lokasyon olarak Avm ler tercih edilmektedir.
Kiosk markası olmalarına rağmen, çok geniş ürün içeriklerine sahipler. Ayrıca ürünlerin kiosk fiyatları ile değil, cafe fiyatları ile müşteriye sunmaktadırlar.

Kahve Kutusu Franchise

Kahve Kutusu, Türkiye ve KKTC bayilikler aramaktadır. Franchising sisteme dahil olmak için gerekli başvuruyu web adresleri aracılığı ile veya telefonla bizzat merkeze yapabilirsiniz. Başvurunuzu yaptıktan sonra; başvuru dosyanız, merkez ofis tarafından incelendikten sonra görüşmelere başlanacaktır. Ardından bölge, şehir, bina ve kişiler ile ilgili görüşmeler ve incelemeler yapılacaktır. Bütün bunlar ile uygunluk sağlanır ise, franchise (bayilik) sözleşmesi imzalamak için sisteme giriş bedeli tahsil edilir.

Kahve Kutusu, bayiliğe belli aralıklarla hizmet içi eğitimler vermektedir. Denetimler yapılır ve sistemin işleyişini denetlerler. Böylelikler tüm franchise(bayilik) işletmelerinin Kahve Kutusu kalite standartlarında hizmet vermesi sağlanmış olur.

Müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmak için her zaman el ele çalışan Kahve Kutusu ile kalite her zaman ön plandadır. Kahve Kutusu bayileri kendilerini hiçbir zaman yalnız hissetmezler.

Kahve Kutusu, konforlu ve nezih bir ortamda, onlarca kahve seçeneğinin yanı sıra yiyecek, içecek ve tatlı çeşitlerini bir arada sunmaktadır. Kahve Kutusu’nun hiç bir firmaya benzemeyen kendine özgü dekorasyonu, şıklığı, kalitesi ile görenlerin beğenisini kazanmıştır. Yıllık 15 milyonu aşan müşteri sayısı, yüksek meblağlara ulaşan hacmi ile Kahve Kutusu bayilisi olmaktan büyük haz alacaksınız.

Hızla büyüyen kahve pazarında rekabet giderek artmaktadır, bu rakabette hızla gelişen Kahve Kutusu ile çalışmaktan büyük haz alacağınızdan eminim.

Kahve Kutusu Franchise Şartları

 • Türkiye genelinde açılacak mağazalar için öncelik, yaya ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu lokasyonlara ve alışveriş merkezlerine verilmektedir.
 • Bayilik düşünülen yerde Kahve Kutusu şubesi var ise kurulacak bayinin şubeye uzaklığı en az 7 km olması gerekmektedir.
 • Bayilik sözleşmemizin karşılıklı imzalanmalı uygulanmalıdır
 • Bayilik sözleşmeleri 5 yıl boyunca geçerlidir. 5. yıl sonun da taraflar arasında anlaşma olduğu takdirde sözleşme yenilenir ama tekrardan bayilik bedeli alınmamaktadır.
 • Kahve Kutusu’nu AVM’lerde açmak istiyorsanız, A’dan Z’ye bütün yapılanmayı kendisi karşılamaktadır.
 • Bir iş yeriniz var ise, Kahve Kutusu tüm malzemelerin temininde fikir olarak yardımcı olmaktadır. (Tadilatlar ve listedeki malzemelerin satışı Kahve Kutusu tarafından yapılmamaktadır.)
 • İş yeri olarak açılacak şubelerde dekorasyon hariç malzemeleri karşılamaktadırlar.
 • Kahve Kutusu isim hakkı bedeli almamaktadır.
  Royalty Fee (Aylık Ciro): %3
  Toplam Maliyet: 120.000 TL – 450.000 TL

Kahve Kutusu Bayilik Destekleri Nelerdir?

 • Eğitim desteği
 • Personel desteği
 • Personel eğitimi
 • Yer seçimi
 • Ortak reklam
 • Proje eğitimi
 • Proje desteği
 • Pazarlama desteği

Kahve Kutusu Franchising İletişim Bilgileri

Adres: Anadolu Caddesi Adalet Mah. No:41 Kat 10 Megapol Tower Bayraklı / İzmir
Tel: 0232 570 01 25 – 0533 772 22 66
E-mail: [email protected]
Web: http://www.kahvekutusu.com.tr

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com