Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kahve Plus Bayilik Bedeli Ve Şartları

17.02.2019
60
Kahve Plus Bayilik Bedeli Ve Şartları

Her dönem farklı sektörlerde popülarite artabiliyor. Girişimciler popülaritesi artan franchise veren firmalar ve fiyatları araştırmaları yaparak iş kurma alanında kazancı yüksek seçimler yapmaya çalışıyor. Kahve Plus firması da bu anlamda kullanılabilecek seçenekler arasında yer alıyor. Firma 2014 yılında kurulmuş, genç bir şirkettir. Pasta, çikolata, special kahve ve epresso ürün yelpazesi ile hizmetler sunmaktadır. Muhteşem lezzetlerini daha çok kişi işe buluşturmak adına ise bayilikler veriyor. İyi bir lokasyonda dükkan seçerek kurulum için harcadığınız sermayeyi çok kısa bir sürede amorti edebilirsiniz.

Kahve Plus Bayilik Şartları

Firma genç bir firma olmasına karşılık hızla artan bir popülariteye sahiptir. Bayi adaylarının bazı kriterlere uyması gereklidir. Bunlar şu şekilde sıralanabilir.

– Firma 5 yıllık franchise sözleşmesi yapıyor. Bu beş yıl bitiminde anlaşma sağlanır ise bayilik devam ediyor.

– Seçilen lokasyon Kahve Plus merkezi tarafından kontrol ediliyor.

– Şubenin tüm dekorasyon, tasarımı firma tarafından yapılıyor.

– Başlangıç için herhangi bir giriş bedeli talep edilmiyor.

– Bayi her ay satışının yüzde 3’nü franshise kullanım bedeli olarak firmaya ödemekle mükelleftir.

Kahve Plus Bayilik Nasıl Yapılır?

Öncelikle [email protected] adresi üzerinden online başvurular yapılabilir. Yapılan başvurular sonrasında ön değerlendirmelerle aday başvuruları arasından seçimler yapılıyor. Bayilik sürecinde karşılıklı anlaşmaların kabul edilmesi ile bayilik süreci başlar. Firma bayi adaylarına kurulum sürecinde çok önemli destekler vermektedir. Verilen bayilik destekleri arasında  şunlar sayılabilir.

– Personel desteği,

– Pazarlama desteği,

– Eğitim Desteği,

– Bölge Koruması,

– Yer seçimi,

– Reklam desteği

Kahve Plus Bayiliği Yatırım Maliyeti

Öncelikle iyi bir lokasyonda dükkan seçimi yaparak başlamalısınız. Bu da büyük şehirlerde ya da daha küçük yerlerde farklı kira maliyetleri karşınıza çıkarır. Genel olarak bir yıllık kirayı karşılayacak sermayeniz olması bu işe başlarken çok önemlidir. Bu alanda bayilik veren firmalar arasında yer alan Kahve Plus, sunduğu destekler ile maliyetinizi yarıya indirebilir.

– Dükkan kirası için özellikle lüks bir semtte seçimler yapıyorsanız 10- 20 bin gözden çıkarmanız gereklidir. Yıllık 120- 240 bin liralık bir kira masrafınız olur.

– Dükkanın dekorasyon ve tadilatı için Kahve Plus destek veriyor. Genel anlamda 150- 200 m2 vir dükkan için 120 000 TL masraf olabilir.

– Personel çalıştırılacak ise her personel 2300 lira üzerinden masrafı olur. Bir ya da iki personelinizin mutlaka olması gereklidir. Bu da aylık 5000 lira bir personel masrafı oluşturur. Bayilik sisteminde personel maaşlarını siz ödersiniz.

– Elektrik, su, doğalgaz gibi faturalar için de başlangıç için 2000- 3000 lira elinizde bulunmalıdır.

– Dükkan açarken şirket kurulumu yapmanız önemlidir. Bunun için muhasebeci ve mali müşavir ayarlamanız gereklidir. Bunlarda toplamda senelik olarak 10000 liraya patlayabilir.

Genel olarak dekorasyon masrafı dışında 250 bin lira bir sermaye ile büyük şehirlerde kahve dükkanı açabilirsiniz.

Kahve Plus Bayiliğini Kimler Yapabilir?

Bulunduğunuz her lokasyonda yapabileceğiniz oldukça karlı iş fikirleri girişimcilik seçenekleri arasında yer alan Kahve Plus bayiliği, saygın bir iştir. Bu alanda hiçbir deneyiminiz olmasa bile firmanın bu alandaki eğitimlerini takip ederek bu tarz bir işletme açabilirsiniz. Firmanın giriş bedeli şeklinde herhangi bir talebi olmaması da bu işe girecekler için çok önemli bir avantajdır.

Kahve Plus Bayiliği İle Ne Kadar Kazanç Elde Edilir?

İş yerlerine yakın, alışveriş merkezleri gibi insan sirkülasyonu fazla olan yerlerde açtığınız Kahve Plus bayiliği ile iyi kazançlar elde edilebilir. Çok kısa bir zaman için harcadığınız sermayeyi amorti edebilirsiniz. Özellikle dekorasyon alanında dikkat çekici hoş dizaynlar yaptığınızda müşterilerinizin sayısı her geçen gün artar. Aylık 30- 35 bin arasında bir kazanç elde edebilirsiniz. Bu seçtiğiniz lokasyona göre değişebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com