Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kahve Standı Açarak Para Kazanma

17.11.2018
167
Kahve Standı Açarak Para Kazanma

Kahve Türkiye genelinde toplum tarafından en çok tüketilen içeceklerden biri olarak satışları bolca yapılan bir üründür. Eğer aklınızda kahve standı açarak para kazanma şeklinde bir fikir mevcut ise bu işin oldukça kolay ve getiri büyük bir iş olduğunu söyleyerek yazımıza başlayabiliriz. İletişim ve ikna yeteneği kuvvetli kişilerin stantta durması ile kazancınızı arttırabileceğiniz bu işte amaç kahvelerin tadını deneme fırsatı sunarak ürün satışı yapabilmektir. İnsanların tadını bilmediği ürünlere karşı ilgisi körelmiş olduğu için tadına bakma fırsatı vermek size gelir olarak dönmektedir. Ancak bu işte kahve yapmasını bilen ve iletişim yeteneğine sahip insanlara ihtiyacınız vardır. Bunun yanı sıra ise standını açacağınız bir kahve firmasına da ihtiyacınız bulunmaktadır.

Kahve Standı İşi Nasıl Yapılır?

Kahve standı işini yapmak için öncelikle kahve standı açmanız için bayilik veren firmalar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Bu firmalar ve kahve tatları hakkında uzun bir araştırma yaptıktan sonra bayiliğini alacağınız firmayı seçmeli ve bu firma ile iletişim kurmanız gerekmektedir. İletişim kurduktan sonra firma tarafından size dönüş yapıldıktan sonra belirtilen alana gerekli izinleri aldıktan sonra standınızı kurarak iş hayatınıza başlayabilirsiniz.

Kahve Standı İşinde Ne Yapılacak?

Kahve standı işinde belirtilen alana bir kahve standı kurduktan sonra standa koyacağınız elektrikli cezve ve kahve paketleri ile reklamınızı yapabileceksiniz. Standınızın çevresine kahve firmanızın isminin belli olduğu broşürler asmak ise bilinen firmanın reklamınızı kullanma konusunda da yardımcı olacaktır. Pek bir sermaye harcamanıza gerek kalmadan elektrikli cezvede yaptığınız kahveyi caddeden geçen insanlara ikram ederek, beğenilen tat doğrultusunda ürün satışı yapacağınız bir iştir.

Kahve Standı İşini Kimler Yapabilir?

Kahve standı işi öncelikle iki farklı eleman sahasından oluşmaktadır. Öncelikle firma ile iletişim kurup bayi alacak bir kişiye ihtiyaç varken daha sonrasında stand önünde duracak ve kahve yapıp satabilecek bir bireye ihtiyaç vardır. İki basamakla işleyen bu kahve standı işinin stand önünde duracak kişisinde yüksek iletişim kurabilme düzeyi ve ikna ederek satış yapabilme potansiyeli bulunması gerekmektedir. Bu iki özellik sayesinde kazancı artırmak daha da kolay olacaktır.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Kahve standı işi ilginç iş fikirleri arasında da bulunan ve büyük ilgi gören bir iş olarak da bilinmektedir. Bu işin firmalar ile iletişim kuran ve bayilik alan tarafında duruyorsanız haftada yaklaşık 10 saatinizi harcayarak kazanç elde edebilirsiniz. Ancak stand önünde bekleyen kişi sizseniz burada harcayacağınız zaman oldukça fazla iken alacağınız gelir azalabilmektedir. Günlük 6-8 arası bir süre harcamanız gerekmekte ve bu sürede oldukça aktif olmanız beklenmektedir.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Kahve standı açtığınız zaman haftalık 10 saatinizi harcayarak elde edeceğiniz net gelir aylık yaklaşık 7-8 bin arasındadır. Stand önünde bekleteceğiniz elemana da 1000-1500 lira gibi bir maaş vermeniz gerektiğinden dolayı size kalan para net olarak 5000-6000 arasında değişkenlik göstermektedir.

Kahve Standı Bayiliği Veren Firmalar

Harput Dibek Kahvesi: Türkiye’nin en çok bilinen lezzetlerinden biri haline gelen, Elazığ’a özgü kahve tadını içinde barındıran Harput dibek kahvesinde kahve standı açarsanız halkın bildiği bir kahvenin reklamını yaparak büyük gelir elde etme şansınız mevcuttur.

Fast Hazır Çay ve Kahve: Zamana oldukça önem veren Fast firmasının temel ilkesi Pratik, Hızlı ve Keyifli olduğu için bu kelime bile oldukça büyük kazancın habercisidir. 0212 855 45 55 telefon numarasından iletişim kurarak kolayca bayilik alabilirsiniz.

Sokak Kahvecisi: Firmanın başlıca görev olarak edindiği ilke tam donanımlı bir kafe konsepti oluşturmaktır. 02323750333 numaralı telefondan iletişim kurarak bayilik alabilir ve gelir elde etmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com