Kazançlı Fikirler

Kale Güvenlik Bayilik Fiyatı ve Şartları

11.10.2018
358
Kale Güvenlik Bayilik Fiyatı ve Şartları

Kale Endüstri Holding AŞ tarafından 65 yıllık yarım asrı geride bırakan güvenlik sistemleri üreticisi firmadır. Kale Alarm ve Güvenlik Sistemleri olarak yurt genelinde açtığı bayilikleriyle hem büyümeye devam etmekte hem de istihdamı desteklemektedir. Çağdaş teknolojik alt yapıyı kullanarak 7/24 hizmet veren çok para kazandıran işler ve sizi her türlü risklere karşı koruyan Alarm İzleme Merkezi ile güvenliğinizi en üst düzeyde tutmaktadır. Bütün bu ortada duran yaklaşımlara bağlı olarak da her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin Kale güvenlik sistemleri farkının bir kere daha ortaya konduğunu kesin olarak bilmek gerekir.

Kale Alarm ve Güvenlik İş Alanları

Öncelikle bayilik almaya karar verdiğiniz sektörün lider kuruluşunun geçmişten aldığı deneyimi 21. yüzyılın çağdaş teknolojisi ile nasıl buluşturduğunu bilelim.

  • Kale alarm ve güvenlik sistemleri anlamında şu alanlarda hizmet veriyor:
  • Kilit kapı
  • Çelik kapı
  • Çelik kasa
  • Yangın kasası
  • Elektronik kilit sistemleri
  • Kapı ve pencere alarm ve güvenlik sistemleri

Güvenlik sigortası gibi alanlara yönelik maximum düzeye çıkardığı müşteri memnuniyeti ilkesinden kesinlikle ödün vermeden çalışmalarda bulunmaktadır.

Bayilik Desteği

Bütün bayiliklerine satış & pazarlama, reklam, kurumsal eğitimler ve işe alım hizmetleri sunmaya devam ediyor. Bunun yanı sıra yüksek kâr marjından da net kazanç garantisi sunarak her açıdan evde iş imkanı izmir sizin de Kale Holding ile birlikte yükselmenize zemin hazırlayan bir alan olmaya devam etmektedir.

Tümüyle ortada duran bu sıra dışı yaklaşımlara dayanarak her anlamda tamamen nitelikli ve sıra dışı unsurlara bağlı kalarak her anlamda üst düzey özelliklerin bir arada sunulduğunu kesin olarak belirtmemiz gerekecektir.

Bayilik Şartları ve Maliyeti

Bayilik açmak isteyenlerin öncelikli olarak maximum müşteri memnuniyeti ilkesine yönelik hizmet veriyor olması istenmektedir. Mağaza konseptinin yerinde yapılacak fizibilite çalışmalarına dayanarak 90 m² – 200 m² aralıklarında olması istenmektedir. Maliyet için ise 250-500 bin aralığında değişen maliyet öngörülmektedir. Elbette bu değerler tahmini değerler olup asıl değerlendirme bire bir yapılacak mülakat ile netlik kazanacaktır. Bu da her anlamda ortaya çıkmaya devam eden bir yaklaşımı oluşturması açısından gerçekten de son derece önem taşıyan konuların başında gelecektir.

Çağdaş Alt Yapısı

Kale Alarm ve Güvenlik sistemleri 21. yüzyıl çağdaş alt yapısını kullanarak her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam etmektedir.

Nitekim bu düşünceden hareket edildiği zaman internetten para kazandıran siteler her açıdan 7/24 alarm izleme operatörlerince denetlenen alarm izleme merkezi ile evinizin ve iş yerinizin güvenliğini de maximum seviyeye çıkardı. Bununla birlikte güvenlik sigortası hizmeti de vererek tüm ürün ve hizmetlerini tamamen garantili bir hizmete dayandırarak müşterilerine ulaştırmayı sürdürmektedir. Bütünüyle ortada duran bu özelliklere bağlı kalarak her açıdan sıra dışı özellikler açısından tamamen dikkat çeken konuların arasında geldiğini vurgulamak gerekmektedir.

Kale Alarm ve Güvenlik Merkez Adres

Ayaz Ağa Mahallesi, Cendere Caddesi, No:109 Sarıyer/İstanbul genel merkez ofis adresidir. Yine irtibat numarası olarak her anlamda 0212 705 80 00 numaradan da anında merkez ofise bağlanabilir ve bayilik başvurusu konusunda aklınıza takılan bütün konularda teknik destek alabilirsiniz.

Bunun yanı sıra e-posta adresi olarak mh@kalealarm.com.tr üzerinden de her zaman mail göndererek bayilik konusunda ayrıntılı bilgiler elde etmeniz de mümkün olmaktadır.

 

Kale Alarm ve Güvenlik Çağrı Merkezi

7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabileceğiniz çağrı merkezi de 444 724 0 numaralı telefondan her açıdan gerek müşterilerine gerekse tüm bayilik konusuna yönelik olarak herkese hizmet sağlamaktadır. Bu bakımdan sizler de her anlamda Kale ailesinin bir üyesi olabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com