Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Karton Poşet Katlayarak Para Kazanma

Karton Poşet Katlayarak Para Kazanma

Günümüzde artık çoğu insan evde iş yapmayı dışarıda iş yapmaya tercih eder hale geldi.  Bunun sebebi gerek dışarıdaki iş şartlarının uzun mesailer gerektirmesi ve kişilerin kendine zaman ayıramaması gerekse evden çalışmanın sağladığı rahatlık oldu. Bir kısım kişiler ise evden çalışmayı ek iş olarak hayatlarına dahil etti. Bunun nedeni ise artan ihtiyaçlara kazanılan bütçenin cevap vermemesiydi. Bizlerde size evde yapabileceğiniz işlerden biri olan; karton poşet katlama işinden bahsetmek istedik. İyi okumalar!

Ne Yapılacak?

Evden iş yapmak isteyen kişilerin bir kısmı, aldıkları işin evini batıracağı düşüncesi ile tercih etmeyebiliyor. “Simli olmasın, pullu olmasın” diyen kişiler mevcut. Bu konuda karton poşet katlama işi oldukça ideal oluyor. Yapılacak olan iş; firmaların size verdikleri kartonları uygun yerlerden birleştirerek karton poşet haline getirmektir. Bildiğiniz üzere birçok mağaza karton poşet kullanmaktadır. Bu kartonlar ilk başta bu şekilde üretilmemektedir. Başta düz karton halinde üretilen bu malzemeleri siz firmalardan teslim alıp son halini vermelisiniz.

Nasıl Yapılır?

Bu işe karar verdiniz, peki nasıl yapacaksınız? Öncelikle eğer evlere iş veren firmalar ile çalışacaksanız onların listelerini iyice araştırmalısınız. Daha sonra ise bir firma ile anlaşmalısınız. Anlaştığınız firma, kullanacağınız malzemeleri sizlere teslim edecektir. Daha sonra işi nasıl yapmanız gerektiğini, kartonu nasıl katlayabileceğinizi ve dikkat etmeniz gereken hususları size bildirecektir. Sizlerde bu bilgiler doğrultusunda istenilen karton poşetleri hazır hale getireceksiniz. Dikkat etmeni gereken husus; katlama işlemi esnasında karton poşetlere zarar vermemelisiniz. Karton, yapı olarak yırtılabilme özelliğine sahip olduğu için bu konuya dikkat etmeniz gerekmektedir. Ayrıca defalarca aynı kartonu katlayamazsınız. Sonuçta katlama işlemi sırasında iz oluşabiliyor. Bu yüzden doğru yerlerden bir defa da katlamaya dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Kimler Yapabilir?

Bu işi yapmanız için belirli bir sınıfa ait olmanız gerekmemektedir. İster kadın olun ister erkek, eğer evde yapılabilecek işler arıyorsanız bu işi yapabilirsiniz. Tabi her işte olduğu gibi bu işte de bazı kişiler avantajlı olabilir. Bunlar kimdir? El becerisi gelişmiş olan kişiler. Bu kişiler, el becerisi gerektiren işlere yatkın oldukları için işi daha hızlı kavrayıp daha kolay ürün meydana getirebilirler. Ancak sizde zamanla bu kişiler kadar kendinizi geliştirebilirsiniz. Yeter ki istekli olun ve deneyin.

Ne Kadar Zamanımı Alır?

Katlamak istediğiniz karton kadar zaman harcamanız gerekecektir. Bir firma ile anlaştığınızda size belirli adet kartonu teslim edecek ve size bu kartonları poşet haline dönüşmüş halde alacağı tarihi belirtecektir. Sizin yapmanız gereken; işinizi en güzel ve düzgün şekilde o tarihe kadar hazır hale getirmek olacaktır. Ne kadar çok karton paketlemek isterseniz, o kadar çok zaman ayırmanız gerekecektir. Peki her gün vakit ayırmanız gerekir mi? Bunun cevabı da; kesinlikle hayır. Eğer düzenli bir plan yaparsanız her gün zaman ayırmadan da ürünlerinizi hazır hale getirebilirsiniz. Dilerseniz haftanın belirli günlerini belirleyebilirsiniz dilerseniz de her gün azar azar zaman ayırarak bu işi yapabilirsiniz. Tamamen sizin kararınız.

Ne Kadar Para Kazanılır?

Bu işte ne kadar istikrarlı ve azimli olursanız o kadar çok para kazanmanız mümkündür. Her işte olduğu gibi bu işte de işverenler çalışanlarından düzgün ürünleri teslim etmelerini ister. Siz istediğiniz kadar kısa sürede işi teslim edin eğer düzgün bir şekilde hazırlamadıysanız ürünleri, işverenler sizinle anlaşmayı sonlandıracaktır. Bu da kısa sürede kazandığınız azıcık para ile bu işe elveda demeniz anlamına gelecektir. Evlere ek iş olarak bu işi veren firmaların iletişim adreslerini internetten bulabilirsiniz. Bunun dışında bulunduğunuz yerde karton poşet kullanan mağazalar ile görüşebilirsiniz. O mağazalarda da bu işi evde yapabilecek kişilere vermek isteyenler olabilir. İyi ve düzenli bir çalışma ile aylık 400 TL kazanabilirsiniz. Hatta kendinizi geliştirebilir ve belirli desenlerde çantalar hazırlayabilir ve gerekli şartları sağladıktan sonra bunların internetten satışını yapabilirsiniz. Eğer bunu başarabilirseniz aylık 1.000 TL kazanmanız hatta toptan satışlarla bu rakamın çok üstüne çıkmanız mümkündür. Ancak unutmayın ki ne kadar çok ürünü hazır hale getirirseniz kazancınız artacaktır ayrıca firmalar ile yaptığınız anlaşmalara göre de rakamlar değişiklik gösterebilir. Bol kazançlar!

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com