Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kartvizit Paketleyerek Para Kazanma

30.10.2018
207
Kartvizit Paketleyerek Para Kazanma

Günümüzde evden onlarca ek iş fikirleri doğmuş durumda. Bunlardan biri de kartvizit paketleme işi… Kartvizitler kurumsal ve kişisel olarak basılan, üzerinde gerçek kişinin ya da tüzel kişiliğin (kurumun) iletişim bilgileri bulunan reklam aracıdır. Kartvizit basılarak kişi ve kurumlar çalışmış evde yapılacak ek işler oldukları iş üzerine her manada sizi bilgilendirerek her açıdan kendisiyle iletişime geçmenizi sağlar. Bu sayede sizler de kartvizit paketleyerek para kazanabilir ve ailenizin kazancına ekstra bir kazanç getirebilirsiniz.

Kartvizit Paketleme İşi Hakkında

Kurumlar ürün ve hizmetlerinin reklam aracılığıyla daha geniş kişi ve gruplara yayılmasını amaçlar. Böylece ürün ve hizmetlerinin daha fazla kişiye ulaşmasını amaç edinerek kazanç payını geliştirme yoluna gider. Eğer sizler de kartvizit paketleyerek para kazanmak istiyorsanız öncelikle firma bulmanız gerekmektedir. Sosyal medya sitelerinde paketleme işi ilanı veren birçok firma yer alıyor. Bunun yanı sıra ek iş forum siteleri de bu işi yapmak isteyenlere kazanç kapısı niteliği taşımaya devam etmektedir. Sizin yapmanız gereken tek şey hemen bir başvuru formu doldurarak anında şirketlerle iletişim kurmak ve her anlamda kartvizit paketlemeden para kazanmaktır.

Nasıl Paketlenir?

Kartvizitler matbaada basılır. Firmayla anlaşma sağlamanız halinde adresinize basılan kartvizitler karmakarışık halde gönderilir. Elbette matbaacılarda birden fazla kurumsal veya kişisel kartvizit bulunmaktadır. İşte sizden istenen 100’er 100’er aynı kartvizitleri bulup paketine yerleştirmek ve ardından da lastiklemek olacak. Bu işi yap-boz işine benzetebilirsiniz. Nasıl ki yap-boz oyununda birbirinden evden çalışma ayrı parçaları bularak bulmacayı tamamlama amacı varsa aynı durum bunda da geçerlidir. Aradaki tek fark kartvizit paketleme işinden para kazanıyor olmanız olacaktır.

Ne Kazanılır?

Açıkçası söylemek gerekirse kartvizit paketleme işinden günlük 50 lira ile 75 lira aralığında kazanmanız mümkün. Üstelik ne kadar hızlı olursanız firmalarla ileriye dönük çalışan olarak da düzenli olarak iş birliği sağlayabilir ve daima ailenize ek getiri sağlayarak gerçekten de iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Üstelik bunu günlük yaparak aylık 1500 – 1800 lira arasında para kazanma imkanınız bulunmaktadır. Bu da gerçekten önemli bir rakam…

Kimler Yapabilir?

Ev hanımları, öğrenciler, işsizler, emekliler… Kısacası evden iş yapmak istiyorum ek gelir arayanlar ya da para kazanmak isteyen herkes bu işi yapabilir. Özel bir yetenek gerektirmeden sadece dağınık haldeki kartvizitleri yüzer yüzer eşitleyip kutularına paketleme işine dayanan bu işlem ile siz de hem evinizde tv izleyebilir hem de bu işi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu da gününüzü kazançlı geçirmek bir diğer ifadeyle vakti nakte çevirmek adına çok önemli bir durum olma özelliği taşımaya devam etmektedir. Böylece sizler de yüksek oranda kâr sağlayacak ve ev işlerinizden arta kalan sürede aile bütçenize katkı sağlamış olacaksınız.

Çalışma Süresi

Kartvizit paketleyerek para kazananlar günde 1 saat ya da 2 saat çalışırlar. Yarı zamanlı bir iş olduğu için gününüzün büyük bir kısmı gitmeden evinizde oturduğunuz yerden bu işi yaparak para kazanabilir ve ailenize katkıda bulunabilirsiniz. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar da dikkate alındığı zaman her açıdan ailenizin borçlarını, giderlerini karşılamak adına gerçekten de mantıklı bir iş kolu olma özelliği göstermektedir.

Siz de söz konusu işlemle her anlamda ailenize yüksek oranda katkıda bulunarak her açıdan iyi paralar kazanabilme imkanını yakalamış olursunuz. Bu durumda da gerçekten de hem siz kazançlı çıkarsınız hem de firmaların üzerindeki iş yükünü hafifletmiş olursunuz. Bu da karşılıklı uzlaşıya dayanan kazan+kazan sistemine dayanan hem eğlenceli hem de kazançlı bir iş olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com