Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Bedeli ve Şartları

16.02.2019
64
Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Bedeli ve Şartları

Özel eğitim sektörü her zaman para kazandıran işler arasında olmuştur. Değişen dünya yapısı, gelişen teknoloji ve çağımızın gereksinimi haline gelmiş modern eğitim anlayışı, ülkelerin eğitim sistemlerinde farklı, dinamik ve radikal kararlar almalarına neden olmaktadır. Süregelen eğitim sisteminin alternatiflerini oluşturan bu sistemler, özel eğitim kurumlarının çeşitli projeleri ile oldukça zengin bir yelpaze sunmaktadır. Ülkemizde de sayıları giderek artan özel eğitim kurumları, akademi, kolej gibi isimlerle eğitim öğretim hayatına gerek yeni başlamış gerekse ilerleyen yaşlardaki öğrencilere hizmet vermektedirler. Bu doğrultuda da bir iş sektörü oluşmuştur.

Kaşif Çocuk Akademisi

Tamamen yerli ve milli olmak amacıyla kurulan ve eğitim sektörüne uzun yıllardır edindiği farklı tecrübelerin ışığı ile giren Dr. Hamit Akçay, “Kaşif Çocuk Akademisi”ni kurarak ülke genelinde çocuk anaokulu zinciri projesini hayata geçirmiştir. Uzun ve köklü araştırmalar sonucu eğitim sektörüne hızlı bir giriş yapan Hamit Akçay, kurduğu akademi ile birçok başarılı işlere imza atmış ve kendine özgü bir eğitim sistemi geliştirmiştir. Perakende sektöründe uzun yıllar üst düzey yöneticilikler yapan Dr. Hamit Akçay, yöneticilik yaptığı yıllar boyunca yetiştirdiği kaliteli elemanlar olduğunu ve bu elemanları eğitmek için güçlü bir öğretici yanın olması gerektiğine inanmaktadır. Ülkemiz eğitim sisteminin gelişmesi için kendini eğitim sektörüne yönlendiren Akçay, sektör değişimi yapmak yerine sadece konum değiştirdiğini söylemiştir.

Eğitimde Yeni Pencere

Kaşif çocuk akademisi, çocukların bilim, felsefe, yabancı dil gibi alanlarda eğitilmesinin önemli olduğuna inanan bir kuruluştur. Bilimin, felsefenin ve yabancı dilin gereğinden fazla zor olarak görülmesine karşın kendi geliştirdikleri sistem aracılığı ile ve uzman kadrosunun yurt dışı eğitim sistemleri üzerindeki tecrübeleri ile daha farklı yollardan çocuklara aşılayabilen akademi 2023 yılına kadar bir Türkiye markası olup yurt dışına doğrudan veya franchise sistemi ile bayilikler vererek okullar açmayı hedeflemektedir. İngilizce ve Arapça’dan oluşan yabancı dil eğitimleri ile küçük yaşlardan ileriye dönük temeller atmaktadırlar. Eğitimde insanın yeteneklerinin önemini bilen akademi, yetenek keşfetmeye ve o yönde eğitime büyük önem vermektedir. Okul mutfağında hazırlanan yemekler tazelik ve doğallık ilkesinden şaşmamaktadır. Öğrenci servisleri içinde ve dışında gözetmen öğretmenler tarafından kontrol edilmekte, öğrenciler güvenle taşınmaktadır. Sen de para kazanacağın iş fikirleri arıyorsan bu noktada bayilik alabileceğin en güvenilir firmalardan biridir.

Eğitimde DEBİ-T

Eğitim sektörüne farklı bir açıdan yaklaşan, eğitim sektörünün doğrularını ve yanlışlarını iyi tahlil eden Kaşif Çocuk Akademisi, uzman kadrosu ve uzun araştırmaları sayesinde kendine özgü bir sistem geliştirmiş, bu sistem sayesinde hedeflediği amaca doğru yol almaktadır. DEBİ-T adını verdikleri sistem şu şekilde işlemektedir;
D: Doğayı sevdirir, dil ve düşünce becerilerini arttırır. Değerleri ve duyarlılıkları ile bir bütündürler.

E: El becerileri ve estetik becerilerini harmanlar, etik değerleri eğitimin merkezine yerleştirirler.

B: Bilim ve bilgiyi bütünleşik eğitim anlayışımızla öğretirler.

İ: İrfan ve insan merkezli tutum geliştirmeye odaklanırlar.

T: Türkiyeli olarak bu topraklardan beslenir ve bu toprakları bereketlendirirler.
Yerli ve milli kavramına oldukça önem veren kurum, 2016 senesinden sonra ülke çapında franchise sistemle bayilikler vermeye ve ağını genişletmeye karar vermiştir.

 

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Veriyor Mu?

 

Kaşif Çocuk Akademisi 2018-2019 yılları arasında ülke genelinde bayilik vermeye hazırlanıyor. İlk şubesini yurt dışında açan ve oldukça başarılı sonuçlar elde eden akademi, yeni şubeleri için ülke genelinde bayilikler vermektedir.

 

Kaşif Çocuk Akademisi Bayilik Başvurusu ve Şartları

 

Nasıl bayilik alırım diyorsan aradıkları kriterler şöyledir;

  • Eğitim meraklısı, çocukları seven, geleceğe önem veren ve bu yönde yatırım yapan, çocuklara eğitim yönünden katkıda bulunmak istemek,
  • Okul öncesi veya işletme mezunu olmak,
  • Anaokulunun açılacağı yerin ise en az 400 metrekare kapalı alanı ve 200 metrekare açık oyun alanının olmasıdır.

Bu şartları sağladıktan sonra şirket ile iletişime geçerek ilk olarak telefonda ön görüşme yaparsın ve bir buluşma ayarlanır. Ön mülakat ve ön araştırmadan sonra mimari projelendirme yapılır ve bu aşamalarda şirket sana personel ve eğitim desteği, proje desteği, satış ve pazarlama desteği, ortak reklam imkanı, lokasyon seçme fikirleri, el kitabı ve bölge koruması konularında destek sağlamaktadır. Bu destek hizmetleri aşağıda belirteceğimiz bedeller içerisindedir.

 

Kaşifler Çocuk Akademisi Bayilik Bedeli

 

Bayilik bedelini şu şekilde özetlemek gerekirse;

  • 20.000,00-TL isim hakkı bedeli
  • 120.000,00-TL şube açma masrafları

Olmak üzere toplamda 140.000,00-TL’dir.

Açıldıktan sonra %5 oranında ciro üzerinden gelirden pay almanın yanında, işletmecinin kar marjı ortalama %25 oranındadır. Yapılan masrafların işleyiş durumuna göre 18 – 36 ay içerisinde kendini sıfırlandığı bilinmektedir. Eğitim sektörü getirdiği manevi yükümlülük gerektirse de maddi açıdan getirisi yüksek sektörlerdendir.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com