Kazançlı Fikirler

Kaşmir Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

11.11.2018
299
Kaşmir Halı Bayilik Bedeli ve Şartları

Kaşmir Halı, Hindistan’ın Keşmir bölgesinde yetişen Kaşmir keçilerinin incecik tüylerinden ilham alınarak evlerimizi süsleyen ve eşsiz bir ev tekstili dekorasyonu sağlayan estetik anlayışa dayanarak kurulmuştur.

Halıcılık sektöründe tamamen bilinçli bir şekilde el işçiliğine dayalı en karlı işler geleneksel üretimlerini gerçekleştirmeye devam ederek gerek yetkili satış noktaları gerekse yetkili bölge bayilikleri ile günden güne büyümeye devam eder. Bu da Kaşmir’in farkını sergilemesi anlamında gerçekten de çok önemli bir özellik olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayilik Açmak İçin

Bayilk açarak geleneksel Türk halısı ve dünya halısının birbirinden seçkin örneklerini ev dekorasyonunuzun bir parçası olarak tercih etmeniz mümkün olacaktır.

Bunun için Kaşmir Halı ülkemizin her yerine bayilik vermeye devam ederek geleneksel halı sanatının el emeği göz nuru birbirinden titiz örneklerini evlerle buluşturmaya devam etmektedir.

Bayilik açmak için öncelikle banka teminatlı 300-600 bin lira aralığında bir sermayenizin olması gerekir. Ardından konumda yetkili satış noktası olmanız adına mutlaka mimari fizibilite çalışmaları ve görsel düzenleme çalışmaları yürütülmelidir. Bütün bunlar yapılarak her açıdan sizler de kendi iş yerinizde Kaşmir bayisi olmanın ayrıcalığını yaşayacak ve tüm örnekleriyle sıra dışı ürünleri herkesle buluşturmuş olacaksınız.

Bayilik Destekleri

Kaşmir halının bütün bayilerine ücretsiz olarak eleman ilanları katalog, reklam, lojistik ve insan kaynaklarına dönük destekleri bulunmaktadır. 7 gün süreli personel eğitimleri sonrasında sizler de her anlamda bulunduğunuz muhitte Kaşmir halılarının kendine has incecik narin dokusunu çevrenizdeki insanlarla tanıştırma imkanı bulacaksınız.

Bunun yanı sıra yine bayiliklerin ortada duran özellikleri arasında gelmesi adına düşünüldüğü zaman her açıdan fark yaratmaya devam eden özelliği olarak bayilik desteğinin verilmesi amaçlanmaktadır.

Tüm bu ortada duran temel unsurlara dayandırıldığı zaman da gerçekten de kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlarla bayiliklerin elde ettiği bütün bu desteklerden yararlanması mümkün olacaktır.

Neden Kaşmir?

Kaşmir kendisine ait 60 bin metrekarelik alanda dünyaca ünlü Kaşmir yününden imal edilen halıları sizlerle buluşturmaya devam etmektedir. Bu da her açıdan ev dekorasyonu adına son derece önemli bir konuyu meydana getiriyor. Üstelik öte yandan yine dikkatlerden kaçmayan bir diğer nitelik olması açısından değerlendirildiği zaman tamamen el emeği göz nuru bir işçiliğe dayanarak üretilmesi ve sektörünün lider kuruluşlarından olması nedeniyle tercih edilmeye devam edildiğini kesinlikle belirtmemiz gerekmektedir.

Kaşmir Merkez Ofis

Kaşmir merkez ofis adresi Yenibosna Merkez Mahallesi, Basın Ekspress Çınar Caddesi No:10 Güntaş Plaza Kat 2 Bahçelievler/İstanbul adresidir.

Bu merkez ofise 0212 494 41 94 numaradan ulaşmanız ya da info@kasmirhali.com elektronik posta adresinden de bayilik işlemleri için destek almanız olanaklı olacaktır.

Bu bakımdan gerçekten de Kaşmir halının fark yaratan yeni iş ilanları bir özelliğe sahip olduğunu kesin olarak dile getirmek gerekmektedir. Bu da her anlamda fark yaratan unsurlar arasında gelir.

Kaşmir Üretim Tesisi

Kaşmir halılarının nerede üretildiğini hiç merak ettiniz mi? O halde gelin birlikte o üretilen tesise birlikte göz atalım. Kaşmir halıları 4. Organize Sanayi Bölgesi, No:1 Şehit Kamil-Gaziantep üretim tesisinden tüm Türkiye’ye ulaştırılmaktadır. Fabrika işletmesine de 0342 357 00 22 numaradan her anlamda ulaşmanız mümkün olacaktır.

Böylelikle her açıdan Kaşmir farkına dayanarak sizler de tamamen kaliteden ödün verilmeksizin bütün bu halılara anında ulaşma imkanı bulacak ve de gerçekten de geleneksel halı dokumacılığının tamamen sıra dışı örneklerini bulma imkanı elde etmiş olacaksınız. Bu da sıra dışı üretim tesisi olması bakımından önemli bir konuyu oluşturmaya devam edecektir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com