Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kelebek Mobilya Bayilik Bedeli ve Şartları

18.11.2018
245
Kelebek Mobilya Bayilik Bedeli ve Şartları

Türkiye’nin ilk mobilya markası olan Doğtaş Kelebek mobilya ülke genelinde bayilikler vererek para kazanmanın yolları gücüne güç katacak yeni ekip üyesi arıyor. Bunun için esnek koşullar sunmaya devam ederek her açıdan bayilik şartlarını taşıyacak olan adayların her anlamda dikkat çeken özellikleriyle karşımıza çıkmasını sağlamaktadır. Tüm bu ortada duran nitelikleriyle de her açıdan mobilya sektörünün güvenilir markası olmayı sürdürüyor.

Kısa Tarihçesi

Mobilyacılık sektörüne 1935 yılında yani cumhuriyetin ilk yıllarında başlayan mobilya şirketi bu anlamda Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk mobilya markası olma gururuna sahip. Bu özelliğiyle bayilik birlikte yine Türkiye’nin hemen hemen her ilindeki binlerce mağazasıyla müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hizmet ediyor.

Bir asra yaklaşan süre zarfında müşteri odaklı çalışarak her açıdan en kaliteli mobilya imalatı gerçekleştirerek yatak odası takımı, mutfak ve banyo takımları imalatına devam etmektedir.

Bayilik Koşulları

Bayiliklerinin en az 400.000 TL banka teminatı göstermesi gerekmektedir. Bu tutarın altında bir bütçeye sahipseniz sadece mutfak takımı mağazacılığına yönelik olarak franchise almanız öngörülmektedir.

Ortada duran bu özellikler ile değerlendirilecek olunduğu zaman her açıdan gerçekten de sıra dışı özellikleriyle bayilik verilmeye devam edildiğini kesin olarak dikkate almamız gerekmektedir.

Bunun yanında ayrıca Kelebek mobilyanın tüm müşterilerine sunmaya devam ettiği özelliklerinden biri olarak her açıdan mağaza konseptinin de özel donanıma sahip olması isteniyor. Özellikle mutfak bölümü için alanında yetkin mühendis ve mimarlarla çalışma amaçlanmaktadır.

Bu özelliğe dayanacak olunduğu zaman her anlamda 750 m² – 1250 m² aralığında mağaza alanının olması isteniyor.

Bayilik Desteği

  • Doğtaş Kelebek mobilya mağazalarına verilen destekler ise şunlar:
  • Personel seçme ve yerleştirme
  • Personel eğitimi
  • Mimari projelendirme ve fizibilite çalışmaları
  • Broşür, katalog ve dijital pazarlama hizmetleri

Pazarlama, satış sonrası hizmet gibi birçok alana yönelik olarak bayilik desteği sunuluyor. Bütün bu özellikler de dikkate alındığı zaman her anlamda Doğtaş Kelebek mobilyanın gerçekten de dikkat çeken özellikleriyle yer aldığını kesin olarak belirtmemiz gerekli olacaktır. Bu sayede herkesin dilediği şekilde bayiliklerin sahip olduğu tüm koşullardan anında yararlanmasına zemin hazırlanmış olmaktadır.

Bayiliklerin Kazanç Marjı

Doğtaş Kelebek mobilya şu an Kayseri’de üretim tesisine sahip. Bununla birlikte Düzce’de üretim fabrikası bulunan Kelebek mobilya önemli Ar-Ge projeleriyle de mobilyacılık anlamında birçok gelişmeleri yakından takip etmeye devam ediyor.

Bu özelliğinin yanı sıra yine dikkat çeken konuların arasında gelmesi açısından Türkiye’nin tamamen milli sermayesi ve milli üretimiyle kurulmuş ilk mobilya şirketi olması açısından da bayiliklerini bu ayrıcalık içerisinde tutuyor. Bayiliklerinin aylık olarak 35 bin ila 50 bin aralığında net kazanç elde etmesine imkan tanıyarak her açıdan sağlamaya devam ettiği bu önemli katkısıyla ülke ekonomisinin de gelişimine öncülük etmektedir.

Bütün bu ortada duran özellikler zarfında da franchise oluşturmak isteyenlerin ön başvuru formunu doldurarak her açıdan bayilik için talep oluşturması olanaklı hale gelmiş olacaktır. Bu sayede sizler de Doğtaş Kelebek mobilyanın bir parçası olarak her açıdan fark yaratmış olursunuz.

İletişim

Doğtaş Kelebek mobilya İstanbul genel merkez ofisi üzerinden ülkemizin her yerine hizmet ulaştırmaya devam ediyor. Genel müdürlük binasının tam adresi İdealtepe mahallesi, Rıfkı Tongsir caddesi, No:107 Maltepe/İstanbul genel müdürlük ofisini oluşturmaktadır.

Bu özelliğinin yanı sıra yine 0216 425 00 02 numarası üzerinden ya da [email protected] üzerinden her türlü soru, görüş ve bayilik talebi işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır. Böylelikle her açıdan Türkiye’nin ilk mobilya mağazasına merhaba deme fırsatı sizleri bekliyor olacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com