Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kemal Tanca Bayilik Bedeli Ve Şartları

19.11.2018
707
Kemal Tanca Bayilik Bedeli Ve Şartları

Ayakkabı perakendeciliği sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden Kemal Tanca kadın ve erkek ayakkabı modellerini tamamen yerli imalata dayanarak sürdürmeye devam ediyor.

Deri cüzdan, ayakkabı ve daha birçok ayakkabı perakendeciliğine dayanan iş fikri tüm ürünleri müşterilerine sunmaya devam eden Kemal Tanca yurt dışında da bayilik açmaya hazırlanıyor.

Kemal Tanca Kazançlı Mı?

Kemal Tanca 1950’li yıllardan bu yana meslek haline getirdiği yerli üretim ayakkabıcılık imalatıyla sonunda piyasa koşullarına uyarak mağazalarını açmaya karar verdi. Ankara, İstanbul ve İzmir başta olmak üzere toplamda şimdilik 40 mağazası bulunan Kemal Tanca yurt dışından da kendilerine franchise yönünde teklifleri değerlendirme aşamasında bulunduğunu vurguluyor. Böylece önümüzdeki günlerde Kemal Tanca rüzgarı yurt dışında da esmeye başlayacak.

Bayiliklerinin günden güne büyüyen ve kazanan ayakkabı markasında yer alması iş fikirleri girişimcilik en doğru yaklaşım olacaktır. Siz de tamamen yerli üretimle imal edilen Kemal Tanca tasarımlı ayakkabıları en iyi şekilde bulunduğunuz yerde temsil etmek istiyorsanız hemen iletişime geçmelisiniz. Böylelikle aylık net ciro üzerinden 10.000+ getiri sağlamanız çok rahat mümkün olacak.

Kemal Tanca Ayakkabıları

Kemal Tanca’nın kendi imalatına dayanan ayakkabı modelleri günün trendleriyle bütünleşerek en trend modelleri bir arada tutuyor. Elbette Kemal Tanca sadece kendi imalatına dayanan modellerin satışını yapmıyor. Dünyaca ünlü markaların da satışını gerçekleştirmeye devam ederek her açıdan müşterilerinin alternatif marka seçiminde bulunmalarına da zemin hazırlıyor.

Tüm bu ortada duran etkin yaklaşımlara dayanarak her anlamda Kemal Tanca günden güne Türkiye’nin markası olma yolunda kararlılıkla ilerlemektedir diyebiliriz.

Kemal Tanca Bayilik Şartları

Kemal Tanca artık cadde mağazacılığı yerine avm mağazacılığına yönelmiş durumda. Bunun için ikamet ettiğiniz yerin en işlek alışveriş merkezinden bir yer tutmanız isteniyor. Mimari tasarım tamamen genel merkez yetkililerinn saha çalışmalarıyla belirlenecek.

Bunun yanı sıra bayiliklerin Kemal Tanca ayakkabı markasını her açıdan her yerde temsil etmesi de isteniyor. Bu özelliklere dayanarak da gerçekten de Kemal Tanca iş kurma fikirleri farkını her açıdan dikkate almamız gerekecektir. Bu da dikkat çeken bir diğer yaklaşım olması bakımından son derece önem taşıyan konuların arasında gelmektedir. Bayiliklerin 150 metrekarelik bir mağaza alanına sahip olması ve minimum 150.000 TL teminat verebilmesi de isteniyor.

 

 

Kemal Tanca Bayilik Desteği

Kemal Tanca tüm bayileriyle aile samimiyetinde bir arada olmayı hedeflemektedir. Bu özelliğe dayanarak tüm bayilerin birbiriyle koordinasyonunun uyum içinde sağlanması esası güdülmektedir. Bu yaklaşımdan yola çıkılarak her anlamda bayilik desteği arasında personel eğitimi ve her türlü reklamcılık desteği sağlanmaktadır. Aynı zamanda operasyonel hizmetler ve insan kaynakları desteği de sağlaması bakımından öne çıkmaya devam eden güçlü bir yapısının var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekmektedir.

Kemal Tanca İletişim

Kemal Tanca merkez ofisi M. Nesih Özmen Mh, Fatih Cd, No:33 Güngören/İstanbul adresi olarak konumlanmıştır.

Bunun yanında hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında iletişim kurabileceğiniz 0212 677 11 80 numaralı telefondan da her anlamda irtibat kurabilir ve bayilik talebinde bulunabilirsiniz.

Böylelikle Kemal Tanca’nın tamamen yerli imalata dayanan bu birbirinden şık ve ekonomik ayakkabı modelleriyle sizler de fark yaratablirsiniz. Bu da her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tamamen üst düzey özellikleriyle dikkatleri üzerine çeken konuları bir arada sunmaya devam etmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar neticesinde de gerçekten de genel merkezle koordineli olarak çalışmalarda bulunmak mümkün hale gelecektir.

Bütünüyle bu özellikler başlı başına ele alındığı zaman sizler de Kemal Tanca’nın bir üyesi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com