Kazançlı Fikirler

Kervan Mobilya Bayilik Fiyatı ve Şartları

25.01.2019
185
Kervan Mobilya Bayilik Fiyatı ve Şartları

1977 yılından günümüze dek mobilya, aksesuar ve ev tekstili alanlarında hizmet vermeye devam eden ülkemizin önde gelen firmalarından biridir. Şu anda yurt genelinde 50’nin üstündeki mağazalarını en iyi iş fikirleri büyütmek ve daha çok yerde Kervan markasını temsil etmek adına bayilik vermeye devam ediyor. Özellikle trendleri belirleyen tekstil ürünleriyle gerçekten de sizleri de bu kervanın yolcusu olmaya davet etmektedir.

Neden Kervan Mobilya?

Kervan yarım asra yaklaşan köklü bir şirkettir. Ev tekstil dendiği zaman aklınıza gelebilecek tüm ürün gruplarını 30 günde iade garantisiyle müşteri mennuniyeti ilkesiyle sunmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra online satış mağazası 256 bit ssl sertifikasıyla tamamen güvenli e-ticaret yapabileceğiniz sitelerin arasında gelmektedir. Elbette bu da her anlamda bu Kervan’a dahil olmanızın başlıca nedenlerini oluşturuyor.

Öte yandan yüksek kazanç garantili yıllık büyüme potansiyeli de her anlamda bayiliklerin birlikte büyüyerek ev tekstilini baştan aşağı değiştirmek anlamında önde gelen bir yaklaşım özelliği göstermektedir. Bu da açıkçası ortada duran bir konuyu meydana getirmesi açısından değerlendirildiği zaman son derece önemli bir konu olarak karşımıza çıkmaktadır.

Bayilik Koşulları

Kervan bayiliği için 200-400 m² aralığında değişen bir mağaza konseptinin bulunması öncelikli şart. Bunun yanı sıra daima müşteri memnuniyeti ilkesi hedef olması açısından öncelikle gelen bir özellik olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Bu da her anlamda fark yaratan bir diğer konu olarak bu kervanın bir yolcusu olmanız için yeterli nedendir. Ayrıca bayilik almak isteyenlerin başlangıç olarak 150 bin lira teminat hızlı para kazanma yolları göstermesi kâfidir. Bu açıdan da düşünülecek olunduğu zaman her anlamda tamamen kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı özellikte bir nitelik içerisinde yer almak önemli bir koşul oluşturmaya devam eder.

Destekler

Bayilikleriyle aynı kervanın yolcusu olma sloganıyla hareket eden ve 1977 yılından günümüze dek oturma grubu, yatak odası, oturma odası gibi mobilya üretimleriyle; çatal kaşık takımı, mutfak araç gereçleri, aksesuar ve bahçe mimarisine dair ürünleri bulabileceğiniz köklü şirketlerden biri olması açısından önemli bir özellik olarak bilinmektedir.

Tüm bu alanlarda reklam ve dijital pazarlama, muhasebe, insan kaynakları alanlarında bayilerine destek olmaya devam etmektedir. Bunun yanı sıra işe alım sürecine yönelik olarak her bakımdan teknik destek sunularak iki haftalık kurum içi eğitim süreci gerçekleştirilmektedir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlara dayanarak da her anlamda kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlar neticesinde sizin de bu bayiliğin bir üyesi olmanız istenmektedir.

Kervan Genel Merkez

Merve mh, Uzungöl cd, numara 1 Sancaktepe/İstanbul genel merkez adresidir. Bununla birlikte genel merkez şirket telefonu 0216 561 32 32 numarası üzerinden her anlamda Kervan genel merkez ofise ulaşmak mümkün olmaktadır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alındığı zaman gerçekten de kaliteden ödün verilmeksizin tamamen sıra dışı özelliklere dayanarak Kervan Tekstil’in bir üyesi olmanız mümkün hale gelecektir.

Kervan E-Ticaret

Kervan, mobilya, aksesuar ve ev tekstili kategorilerinde 1977 yılından iş alanları bugüne dek kesintisiz olarak güvenilir alışveriş denildiği zaman akla gelen kurumlardan biridir. Günümüzde dijital pazarlama alanının bir gereği olarak e-ticaret sitesi üzerinden de 256 bit SSL üst düzey güvenliğe dayanarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Bunun yanı sıra eticaret@krvn.com.tr adresinden de her açıdan her türlü görüş ve sorularınızı iletmeniz olanaklı olabilmektedir.

Kervan Müşteri Hizmetleri

Kervan müşteri hizmetlerine de musterihizmetleri@krvn.com.tr adresinden her zaman mesaj atabilir ve canlı destek alabilirsiniz. Bu anlamda sizler de bu kervanın bir yolcusu olabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com