Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kiğılı Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

25.01.2019
442
Kiğılı Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Kiğılı Bayilik Bedeli ve Şartları

Erkek giyimin öncü perakende sektörü olmaya devam eden Kiğılı 1938 yılından bu yana hizmet vermeye devam ediyor. Önceleri sadece Beyoğlu’nda kendi halinde küçük bir işletme iken giderek büyüyen ve de günümüze kadar gelen büyüme potansiyeliyle erkek giyimin belirleyici markası olmuştur ve haklı olarak franchise erkek giyim markası sloganıyla ülkemiz genelindeki 250’ye yakın şubesiyle müşteri mennuniyetini sağlamaya devam etmektedir.Yine erkek giyimin lider markası tamamen kendi üretim atölyesinden imal ettiği sıra dışı ürünleriyle erkek giyim modasının trendlerini yakalamaya her an kapsamlı bir şekilde devam etmektedir.

Üretim Nerede Yapılıyor?

Kiğılı, Abdullah Kiğılı tarafından kurulan ve birçok spor kulübünün de resmi sponsorluğunu üstlenen çok güçlü markadır. Markanın merkez ofisi Gebze’de yer almaktadır. Burada 50.000 m² kapasitesindeki milli üretim tesisimizde haftada 150 binin üzerinde üretim gerçekleştiriliyor. Her bakımdan tamamen yerli ve de tamamen milli sermaye imalatına dayanan avantajla her açıdan fark yaratmaya devam eden Kiğılı, yurt dışındaki şubeleriyle de hizmetlerini sürdürüyor.

Yurt Dışında Kiğılı

Kiğılı yurt dışındaki 30’a yakın mağazasıyla da erkek giyimin belirleyici markasının uluslararası bir boyut kazanmasına öncülük ediyor. Bu açıdan Türkmenistan, Özbekistan, Azerbaycan gibi bayilik veren markalar ve fiyatları Kafkas ülkelerinin yanı sıra İran, Irak gibi Orta Doğu ülkelerindeki mağazalarında da müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

Her açıdan sıra dışı olanaklara dayanarak müşterilerinin beklentilerini karşılamaya devam eden bir yaklaşımla hareket ederek müşterilerine ekonomik fiyatlarla gayet cazip olarak tüm ürünlerini sunmaya devam etmektedir. Elbette tüm bu özellikler de fark yansıtmaya devam eden yanlarını oluşturması açısından gerçekten de önemli bir konuyu oluşturmaktadır.

Nasıl Bayilik Alınır?

Kiğılı, birlikte büyüyoruz anlayışıyla Türkiye geneline bayilik vermeye devam ediyor. Öncelikle https://www.kigili.com/bayilik/ adresi üzerinden online ön başvurunuzu yaptıktan sonra size geri dönüş sağlanmasını beklemeniz gerekmektedir.

Bayilik almak istiyorsanız bunun yanı sıra [email protected]ılı.com.tr adresinden de her türlü yazışma sağlayabilir ve ayrıntıları elektronik posta üzerinden her zaman alabilirsiniz. Kiğılı’ya ayrıca 0262 658 90 89 numaradan da her anlamda ulaşabilir ve tüm konular hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede bayiliklerin sahip olduğu tüm özelliklere dayanarak kaliteden ödün verilmeksizin bayilik almak mümkün hale gelmiş olacaktır.

Bayilik Şartları

Bayilik almak istiyorsanız 150 ila 200 m² aralığında bir mağazaya sahip olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda maliyet için de 400-600 bin lira aralığında franchising nedir maddi bir sermayenin olması beklenmektedir. Bunun yanında franchise bedeli+katma değer vergisi(kdv) diğer masraflar arasında gelmektedir.

Destekler

Birlikte şubeleriyle birlikte büyümeye devam eden Kiğılı bu anlamda herkesin kazanmasına imkan tanıyor. Bayiliklerine insan kaynakları hizmeti vererek işe alınacak personelin seçme ve yerleştirme işlemlerinde yardım ediyor. Bunun yanı sıra yine ürün tedarik yönetimi, reklam ve pazarlama süreçlerine yönelik olarak da her türlü destek imkanı bulunmaktadır. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman her açıdan kaliteden ödün verilmeksizin tüm bu desteklerle Kiğılı ailesinin bir parçası olmak her anlamda olanaklı hale gelecektir. Bu da dikkat çeken konuları meydana getirmesi açısından öne çıkan unsurlar arasında geliyor.

Kiğılı İletişim 

Kiğılı hafta içinde 08.00-18.00 ve hafta sonları 08.00-19.00 saatleri arasında satış sonrası memnuniyet ve danışma hattı olarak 0850 250 19 38 numaradan hizmet veriyor. Bunun yanı sıra Şekerpınar Mah. Otomotiv Cad. No:3 Gebze/Kocaeli genel merkez adresi bulunmaktadır. Ayrıca, her türlü soru görüş ve önerileriniz için [email protected]ılı.com.tr adresinden de anında irtibat kurmanız mümkün olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com