Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Kış Aylarında Yapılabilecek İşler

25.01.2020
75
Kış Aylarında Yapılabilecek İşler

Yaz aylarında bazı işler tavan yaptığı gibi kış aylarında da bazı işler, diğer işlere göre daha çok para kazandırmaktadır. Kış aylarında yapılabilecek işler nelerdir sorusuna yazımız sayesinde yanıt bulmuş olacaksınız.

Kış Aylarında Yapılabilecek İşler

Yaşadığınız çevreye veya işi yapacağınız çevreye göre iş seçebilirsiniz.

Boza Satmak

Kış aylarının vazgeçilmez işlerinden biridir. Eski geleneklerden biri olarak karşımıza çıkan boza satıcıları, geceleri sokakta bağırarak satış yapmaya çalışır. Bu işin zor kısmı; soğuk kış aylarında sokak sokak gezmeniz gerekmesidir. İnsanların ayağına hizmet götürdüğünüz ve gezdiğiniz için fiyatı daha yüksek tutabilirsiniz. İşe ilk başladığınızda boza seven kişileri bulmanız zor olabilir, bu sebep ile daha fazla gezmeniz gerekebilir. Bu durumda pes etmemeniz ve sürekli gezmeniz yararınıza olacaktır.

Kar Temizliği Yapmak

Bu iş, özellikle doğu illerinde fazlasıyla yapılmaktadır. Doğu Anadolu bölgesine yakın bir yerde yaşıyorsanız, bu işi rahatlıkla yapabilir ve para kazanabilirsiniz. Genellikle kış dönemi şeklinde anlaşma yapılmaktadır. Örneğin; kış boyunca ayda 1 kez bir evin bahçesini ve çatısını temizlersiniz, bunun karşılığında ücret alırsınız. Burada talep edeceğiniz ücret, tamamen sizin kararınıza bağlıdır. Bulunduğunuz şehirde kaç kişinin bu işi yaptığına ve evin büyüklüğüne göre, talep edeceğiniz ücret değişmelidir.

kış-giyim-ürünleri-satmak

kış-giyim-ürünleri-satmak

Kış Giyim Ürünleri Satmak

Bu ürünlerin başında atkı ve bere gelmektedir. Kış aylarının vazgeçilmezlerinden olan bu ikili, para kazanmanızı sağlayacaktır. Bu işi hem seyyar hem de küçük bir dükkan açarak yapabilirsiniz. Dükkanın konumu, büyük önem taşımaktadır. Bu sebep ile merkezi bir yerde dükkan kiralamanız doğru bir karar olacaktır. Atkı, bere, mont, eldiven, polar, kazak ve birçok kış giyim ürününü satabilirsiniz. Bu işi yaparken, daha çok gençlere yönelmeniz gerekmektedir. Özellikle atkı ve bere çeşitliliği, gençlerden kazanacağınız parayı fazlasıyla etkileyecektir. Her kış, farklı ürünler trend olabilmektedir. Trendleri takip etmeniz, gelir artışı anlamına gelmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com