Kazançlı Fikirler

Koçak Gold Bayilik Bedeli Ve Şartları

24.01.2019
184
Koçak Gold Bayilik Bedeli Ve Şartları

Mücevherat sektörünün önde gelmeye devam eden mağazalar zinciri Koçak Gold, 14 – 24 ayar aralığındaki tüm ziynet eşyalarıyla harika tasarımları sunmaya devam ediyor. Teknolojik alt yapı donanımı ile her açıdan iş kurmak sektörünün öncü kuruluşu arasında gelmesi açısından değerlendirildiği zaman gerçekten de dikkat çeken özelliklerinin var olduğunu kesin olarak belirtmemiz gerekir.

Öte yandan bayilik ağı üzerinden de başta Ankara, İstanbul ve İzmir şehirleri olmak üzere 1000’i aşkın mağazalarıyla müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak hizmetlerine kaldığı yerden devam etmektedir. Bu anlayışla her açıdan fark yaratmaya devam ederek ülke ekonomisini yerli üretimle harmanlandırmaktadır.

Koçak Gold Mağazaları

Koçak Gold elli yılı aşkın mücevherat sektörü deneyimiyle gerçekten de bu sektörün öncü kuruluşlarından biri olduğunu kanıtlamıştır. Günümüzde de özel tasarımcıların elinden çıkan çok özel tasarımlarla ziynet aksesuar ürünlerinin satış & pazarlama işlemlerini yürütmektedir. Her açıdan fark yaratmaya devam eden yaklaşımla yine mağazacılık blincine dayanarak her açıdan çıkmaktadır.

Öte yandan başlıca özelliklerinden biri olarak yakut ve siyah renklerinden oluşan eşsiz mağaza görsel sunumuyla da müşterilerinin beğenisine sıra dışı bir yaklaşım sunmaya devam etmektedir. Ortada duran bütün bu özellikleriyle de yarım asırlık tecrübesine dayanarak hizmetlerini her yere ulaştırıyor.

Koçak Gold Bayilik Bedeli

Koçak Gold farkıyla siz de bulunduğunuz yerde mücevherat sektörüne adım atabilirsniz. Bunun için en az 350 bin liralık sermayenizin olması başlangıç için yeterli görünmektedir. Bunun yanı sıra bayilik para nasıl kazanılır özelliği bakımından bayiliklerine orta düzey yöneticilik maaşı ile net ciro üzerinden yüksek kâr marjı sunmaktadır.

Bütünüyle bu özellikleri dikkate alınacak olunursa gerçekten de Koçak Gold’un bir an olsun dahi kaliteden ödün vermeksizin çalışmalarına kaldığı yerden devam etmesine olanak sağladığını kesinlikle belirtmek gerekmektedir. Bu da önde gelen bir yaklaşım olarak değerlendirilebilir aslında.

Koçak Gold Bayilik Şartı

Koçak Gold franchise vererek Türkiye’nin her yerine Koçak Gold markasını ulaştırmaya devam ediyor. 2005’de açtığı Koçak Pırlanta mağazacılık konseptiyle de dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış olan mağaza, her açıdan tamamen kaliteli ve de sıra dışı yaklaşım örneğine bağlı kalarak hizmet oluşturmaktadır.

Koçak Gold bayilik açmak isteyenlerin minimum 150 metrekarelik alana sahip olması istenmektedir. Aynı zamanda mağazacılık sektörüne ilgi duyması tercihen bu alanda iş geçmişinin olması istenmektedir. Bu özellkleri yönünden ele alındığı zaman her anlamda Koçak Gold farkını her anlamda dikkate almak gerekir ki son derece önemli bir özelliği meydana getirmeye devam eder. Bu da ortada duran tüm özellikleriyle ayrıcalıklı konuların arasında gelir.

Koçak Gold Bayilik Sistemi

Koçak Gold bayilik sistemi tamamen uzlaşı, karşılıklı yardımlaşma ve dayanışma ilkelerine bağlılık, sevgi ve sadakat ile çağdaş değerlere saygılı olmayı temel almaktadır. Bu özelliklere dayandırıldığı zaman her açıdan Koçak Gold bayiliklerinin öne çıkan unsurlarını oluşturması açısından bir ekip işinin parçası olmak mümkün olacaktır. Bunun için size bayilik olarak personel eğitimi ve personel seçme ve yerleştirme desteği iş kurmak istiyorum sağlanmaktadır. Bununla beraber yine operasyonel süreç, satın alma ve lojistik konularında da her anlamda hizmetlerin verildiğini de kesinlikle dile getirmek gerekir.

Ozan Arslan Tek Kare Fotograf

Koçak Gold İletişim

Koçak Gold Molla Fenari mahallesi, Nuruosmaniye Caddesi, No: 56 Fatih/İstanbul adresi üzerinden hizmet vermektedir. Yine 0212 514 81 11 numarası üzerinden de her zaman genel müdürlüğe ulaşmanız mümkün. Bayilik almak isteyenler için kocak@kocakgold.com e-mail adresi üzerinden de yetkililerle iletişim kurması ve franchising işlemini gerçekleştirmesi mümkün.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com