Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Köfteci Ramiz Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

22.01.2019
164
Köfteci Ramiz Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Akhisar Belediyespor resmi sponsoru Köfteci Ramiz, Ramiz Ustanın lezzetli mi lezzetli köftelerini dünyaya tattırmaya hazırlanıyor. Yakında Belçika, Almanya ve yavru vatanımız Kıbrıs’ta yeni franchise restoran zincirleriyle asıl köftenin en karlı iş fikirleri hangisi olduğunu ve de ezberleri bozan bir tadı müşterilerine sunacağını açıklıyor.

Franchising sistemi tamamen adil ve bayiliklerine bütün destek imkanları sunularak karşılıklı kazanmaya ve gelişmeye dayanan sistem olarak bilinmektedir. Bu açıdan Köfteci Ramiz fark yaratmaya devam ediyor.

Neden Köfteci Ramiz’i Tercih Etmeliyim?

Et ve et ürünleri arasında yer alan köfte son zamanlarda gıda sektörünün gelişen iş alanları arasında geliyor. Eğer siz de bu alanda gelişmek istiyor ve kariyer hedefliyorsanız sektörünün öncü kuruluşu ile çalışmak en mantıklı olanıdır.

Akhisar Belediyespor takımının resmi sponsorluğunu üstlenen Köfteci Ramiz ilk olarak 2006 yılında bayilik vermeye başladı. 12 yıllık bayilik tecrübesinin farkıyla her açıdan müşterilerine hizmet vermektedir. Ancak asıl tarihi 1928 yıllarına dek gelir. Manisa’nın Akhisar ilçesinde bağımsız tek bir dükkan iken günümüzde şubeleriyle adeta bir zincirin kopmayan bağları arasında gelerek sektörün öncüsü olmayı hak etti.

Köfteci Ramiz’in Bayiliklerine Destekleri

Köfteci Ramiz tarafından bütün bayilikler ailenin bir parçası ve kopmaz bağlarla bağlı restoran zincirinin önemli bir ayağını oluşturuyor.

Bunun için bayiliklerine birçok destek sunmaktadır. Bunları inceleyerek neden Köfteci Ramiz’i tercih etmeniz gerektiğini de daha iyi anlamış olacaksınız.

Eğitim desteği, Köfteci Ramiz bütün bayiliklerinde görev yapan personellerine ve işletme sahibine iki haftalık bir eğitim veriyor. Bu eğitimle hem alanında tecrübe kazanması hem de işinin ehli olması amaçlanmaktadır. Reklam desteği, yine afiş, broşür gibi reklam araçlarının her türlü basımına yönelik olarak da destek sağlanıyor.

Operasyon, Köfteci Ramiz bütün bayiliklerinin satış işlemlerini düzenli olarak rapor eden ve muhasebesini yapıyor ve böylece bayiliklerin daha çok kazanmasına olanak tanıyor. Bu da en kârlı iş ortaklıkları arasında gelmesi açısından gerçekten de önemli bir konuyu oluşturmaktadır.

Bayilik Şartları

Uygulanan franchising sistemi üzerinde de kesinlikle durmamız gerekir. Böylelikle bayiliklerin sahip olmaları gereken tüm konular birer birer incelenmiş olacaktır.

Öncelikle belirtmek gerekirse işletmenin açılacağı yerde mimari proje ve dekorasyon için teknik fizibilite çalışmaları yürütülmektedir. Buna göre işlek caddelerde 120 m²’lik bir dükkan ve de yine alışveriş merkezleri için de 120 m² – 150 m² aralığında bir işletme olması istenmektedir.

Bunun yanı sıra işletme sahibinin gerçekten de bu işi sevmesi ve her açıdan bu alanda güvenilir olması ve de kariyer hedefinin olması aranan diğer şartlar arasında geliyor. Bütün şartlarda taraflar anlaşma sağladıktan sonra merkezde kontrat düzenlenerek her türlü anlaşma sağlanır. Böylelikle siz de her anlamda bulunduğunuz caddede, alışveriş merkezinde Köfteci Ramiz’i temsil etme farkını yaşarsınız.

Bayilik Bedeli

Köfteci Ramiz sektörün lider markası olduğu için 250.000 TL’lik minimum bir maliyet aranmaktadır. Ancak gerçekten de söz konusu maliyeti çok kısa bir sürede karşılamak adına sizlere her açıdan teminat verilmekte ve yüksek kâr marjı vaat edilmektedir.

Köfteci Ramiz İletişim Bilgileri

Köfteci Ramiz’in genel merkezi Akhisar-Balıkesir kara yolu 3. km BP Akhisar/Manisa’dır. Genel merkez irtibat numarası 0 236 414 33 33 numara ve 0 236 413 88 44 numarası üzerinden de faks çekebilirsiniz. Bununla birlikte bayilik için [email protected] elektronik posta adresinden bilgi edinebilirsiniz.

Böylece sizler de sektörünün öncü firmasındaki yerini her anlamda almış olacak ve yüksek kazançlar elde edeceksiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com