Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Komagene Bayilik Fiyatı ve Şartları

24.01.2019
133
Komagene Bayilik Fiyatı ve Şartları

Komagene Bayilik Bedeli Ve Şartları

Çiğ köfte alanında en çok kampanya ve menüye sahip olan Komagene, franchise bir iş kurmak isteyenler için düşük maliyetli ve çok karlı seçeneklerden biridir. Sektörünün en önemli isimlerinden olan marka 78 ilde 1000’i aşan şubesi ile hizmet veriyor. Bu markayı seçmenizde düşük yatırım maliyeti ve bu maliyetin hızlı bir şekilde geri dönüşünün olması ile de bayilik başvuruları oldukça fazladır. Marka ciro primi ve isim hakkı bedeli olmadan yatırım imkanı getiriyor. Herkesin kolayca yapabileceği bayilik sistemlerinden biri çiğ köftecilik sektörüdür.

Komagene Bayisi Nasıl Olunur?

Sadece Türkiye’de değil dünya genelinde bayilik imkanı sunan marka iş kurmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 20 bin TL+ KDV yatırım bütçeniz var ise bu işe başlayabilirsiniz. Bayilik başvuru formunu doldurarak ön başvuru gerçekleştirebilir ve kabul edilmenizin ardından bölgenize en yakın idari müdürler tarafından irtibat kurulabiliyor. Yüzyüze görüşmeler ile süreç devam eder. Stand ya da dükkan belirlenmesinde marka daha çok yoğun geçiş trafiğine sahip ana cadde ve AVM alanlarına bayilik imkanı veriyor. Şehir içerisinde yatırım yapmak isteyenler satılık ya da kiralık olarak kendi dükkanlarını kendileri bulmaları gereklidir. M2 olarak herhangi bir kriter bulunmuyor. Bulduğunuz dükkan firmanın anlaşmalı reklam şirketi tarafından dekore ediliyor. Açılış öncesinde bir haftalık eğitimler verilmekte ve çalışmaya tamamen hazır olman sağlanıyor.

Komagene Bayisi İçin Aranan Özellikler

Kendi işinin patronu olmak isteyenler için karlı iş fırsatları arasında komagene çok ideal bir seçimdir. İşine yetirince ve verimli bir şekilde vakit ayırabilirsen, bu alanda marka kendi tecrübesini ve enerjisini sana aktararak şubeleşmeni sağlar. İşi bilmesen bile koşulsuz müşteri memnuniyetini ve işletme standartlarını 1 haftalık eğitimlerle öğrenebilirsin. Bu şekilde motivasyonun yükselebilir ve hiç bilmediğin bir işi yapmadan önce kendini hazırlayabilirsin. Marka soğuk zincir lojistik kullanıyor. Bu şekilde ürünler lezzetli ve kalite satın alma sürecinden depoya hatta şubelerden müşterilere başarılı bir şekilde ulaşıyor. Özellikle reklam ve pazarlama departmanının tüm Türkiye genelinde pazarlama ve reklam çalışmalarını yürütmesi satış oranlarını olumlu yönde etkileyecektir. Genel olarak herhangi yasal engeli bulunmayan herkesin yapabileceği bir iştir.

Komagene Bayiliği Yaparak Ne Kadar Kazanırım?

Daha önce bu iş hakkında herhangi bir bilgin bulunmuyor ise, iş hakkında bilgi alabilirsin. Başvuracak adaylarda herhangi bir şart aranmıyor. Sadece iş kurmak istiyorum hedefindeysen kendine güvenen, girişimci ve azimli bir süreçte sabırla ilerlemen gereklidir. Marka genel olarak diğer firmalar gibi kiraladığın ya da satın aldığın dükkan için m2 standartları getirmiyor. Bu da farklı büyüklüklerdeki alanlarda bu işi rahat bir şekilde yapabilme imkanı sağlıyor. İlk maliyet dükkan kirasıdır. İstanbul için örnek verilecek olursa 1000 TL’ye işlek caddelerde 30- 50 m2 aralıklarında dükkan bulunabilir. Tadilat maliyetini tamamen komagene karşılıyor. Eleman çalıştıracak isen her personel 2029 TL asgari ücret üzerinden hesaplamalısın. Muhasebeci masrafları arasında 65 TL defter masrafı, 50 TL oda aidatı, 25 TL KDV hariç aylık vergiler ödenmektedir. Dükkanınızın yerine ve müşteri potansiyelinize göre aylık 3 ile 5 bin arasında bir kazanç elde edebilirsin. Genel olarak ilk yatırımda 10 bin TL gibi bir maliyet karşınıza çıkar.

Komegene Bayisi Olmak İçin Nereye Başvurulur?

Seçtiğiniz lokasyona göre kazancın farklı aralıklarda yer alabilir. Ancak düşük maliyetli bu iş, kısa zamanda karlı bir sistem olacaktır. Başvuru yapmak için https://www.komagene.com.tr/tr/franchise-basvuru-formu adresi üzerinden başvuru formunu doldurabilirsin. En iyi girişimcilik fikirleri arasında yer alan komagane bayisi olarak kendi işinin patronu olabilirsin. Aklındaki soru işaretlerini ve bölgen hakkında bilgi almak için bölge müdürlerinde ayrıntılı bilgiler alabilirsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com