Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Köpek Gezdirerek Para Kazanma

Köpek Gezdirerek Para Kazanma

Günümüzde yediden yetmişe pek çok kişi kazandığı tutardan memnun değil ya da boş zamanını paraya çevirmek istiyor. Aslında bu kişilerin ek iş anlamında, evde ya da dışarıda uğraşabilecekleri pek çok iş bulunuyor. Bunlardan biri de akşamları köpek gezdirmek. Kulağa tuhaf gelebilir ancak getirisi oldukça yüksek bir iş. Yurtdışında da bu iş için çalışacak kişiler özenle seçiliyor. Artık ülkemizde de köpeklerini gezdirebilecek birilerini arayan aileler bulunuyor. Üstelik akşamları işten dönen kişiler, eğer daha fazla kazanç elde etmek isterlerse bu işle ilgilenebiliyorlar. Bu işi yaptıranlar ise genellikle tüm gün çalışanlar, seyahatte olanlar ve hayvanları ile ilgilenemeyecek durumda olanlar. Köpeğin dışkı gibi ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için birilerinin onu dışarıya çıkarması için para ödemeye hazırlar.

Akşamları Köpek Gezdirerek Nasıl Para Kazanılır?

Paraya ihtiyacın varsa ve akşamları da boş zamanın bulunuyorsa bu işi yapabilirsin. Zaten yapman gereken tek şey köpeği parklarda ya da sokaklarda gezdirmek. Ayrıca eline bir eldiven ya da poşet alman, köpek dışkıladığında bunu alarak çöpe atman gerekiyor. Ek iş ne yapabilirim diye soruyorsan, en basit ve eğlenceli işlerden birinin köpek gezdirme olduğunu unutmamalısın. Bu iş için genellikle saat başına ödeme alırsın. Ayrıca köpek sahipleri, bu iş için ilanları ya el ilanı şeklinde dağıtır ya da internet’te hayvan sitelerinde, iş bulma sitelerinde yayınlar. Görüşme esnasında hayvanları sevdiğini belli etmen bir adım önce olmanı sağlayacaktır. Saat başı ücret düşük olsa da her gün birkaç saat köpeği gezdirdiğinde aylık alacağın meblağ yüksek olacaktır.

Kimler Köpek Gezdirerek Para Kazanabilir?

Köpek gezdirerek para kazanmak, dolaşarak para kazanmak ile hemen hemen aynı. Bu nedenle de herkes bu işi yapabilir. Özellikle öğrencilerin daha çok tercih ettiği bu işi, kendi işinden fırsat bulanlar ya da ev hanımları da yapabiliyor. Ancak köpek sahibi kişi ya da kurum, bu kişileri seçerken daha cesur, atik, enerjik ve hayvan sever olmasını bekliyor. Eğer sen de köpekleri seviyorsan ve bu işin üstesinden gelebileceğine inanıyorsan hemen harekete geçmelisin.

Akşamları Köpek Gezdirme İşine Ne Kadar Zamanımı Alır?

Ne iş yapabilirim diye düşünüyorsan ve akşamları boş zamanın varsa bu iş tam sana göre. Çünkü birkaç saat köpek gezdirerek kendine bir gelir kapısı edinebilirsin. Üstelik bu işin hiçbir zorluğu da bulunmuyor. Köpek sahibi kişi ya da kişiler, akşam saatlerinde birkaç saat hayvanlarını gezdirmeni isteyecekler ve bunun karşılığında da sana bedel ödeyecekler. Genellikle minimum 2 – 3 saat gezdireceğin köpek için saat başı ödeme alırsın. Gidip gelme süresini de sayacak olursak yaklaşık 4 – 4.5 saat kadar bir zamanını alacak diyebiliriz.

Köpek Gezdirme İşinden Ne Kadar Kazanılır?

Köpek gezdirme işinden saat başı en az 10 TL para kazanabilirsin. Aylık bu rakam 250 – 300 TL’ye ulaşır. İşine ek olarak yaptığın bu işten iyi bir ek kazanç elde edebilirsin. Eğer birden fazla köpek gezdirmen istenirse bu rakam saat başına 15 ile 30 TL arasında değişir.

Akşamları Köpek Gezdirme İşini Nasıl Bulurum?

Köpek gezdirme işi için internet’te ayrıca bloglar bulunuyor. Bu bloglarda kendini tanıtıcı bir yazı yazabilir ve iletişim numaranı paylaşabilirsin. Köpek sahipleri buradaki tanıtıcı yazılar üzerinden seninle iletişime geçeceklerdir. Ayrıca bu blogların dışında, büyük iş bulma siteleri üzerinden de köpeklerinin gezdirilmesini isteyen kişi ya da kişilerin ilanlarına rastlayabilirsin. El ilanı kullanıyor olsalar da genellikle bu iş için daha çok internet üzerinden ilan veriliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com