Kazançlı Fikirler

Koton Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatı

07.11.2018
288
Koton Bayilik Başvurusu, Şartları ve Fiyatı

Ülkemizin tamamen yerli sermayesi ile 1988 yılında Yılmaz Yılmaz ve Gülden Yılmaz çifti tarafından perakende giyim sektörü Koton, ülkemizdeki 365 mağazası ve yurt dışındaki 100’ün üzerindeki mağazasıyla hizmet vermektedir. Hürriyet’e konuşan Koton’un kurucusu hiç bu kadar büyüyeceğimizi tahmin etmiyordum diyerek yıllık 1 milyar TL üzerindeki cironun haklı gururu ve sevincini yaşamaya devam ediyor.

Öte yandan Koton yurt genelinde bayilik vererek gerek çalışanları gerekse bayilikleriyle birlikte daima büyüme yolunda kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ederek her anlamda tamamen sıra dışı yaklaşımlar sunmaktadır. Bu da her açıdan dikkat çeken özellikleri arasında gelmesi adına son derece dikkat çeken konuları bir arada tutmaktadır.

Koton Franchise Şartları

Koton bayisi olmak isteyenlerin resmi web sitesi üzerinden yayınladığı franchise/bayilik şartları şunlardır:

  • Mağazanın toplam alanı 1500 m² olmalıdır.
  • Yurt içi bayilikleri için 625$ m² maliyeti olacak.
  •  Yurt dışı bayilikleri için 800$ m² maliyeti olacak.
  • Tavan yüksekliği 3 m olacak.
  • Görsel teşhir alanının 30 m² olması istenecek.
  • Mağazacılık sektöründe tecrübeli olması ve Koton markasını her anlamda temsil edebilir olması gerekecek.

İşte bu temel şartları taşıyanlar her açıdan Koton hızlı para kazanma yolları tarafından gerçekleştirilen franchising sistemine dahil olacak ve yıllık 1 milyar liralık net ciro üzerinden yüksek oranda kazanç elde etme imkanı bulacak. Bütün bunlar da her açıdan son derece önem taşıyan bir yaklaşım olması bakımından gerçekten de önde gelen bir konudur. Bu da Koton’un tamamen yerli sermaye ve milli üretime dayanarak üretilmesinin sonucu olarak gerçekleştirilmektedir. Öte yandan franchising@koton.com.tr üzerinden de bayilik almak için e-posta göndermeniz mümkün.

Destek

Koton tarafından bütün bayiliklerine sunulan bayilik desteği de resmi olarak web sitede yayına hazır haldedir. Biz de sizler için bunu derledik ve madde madde ele aldık. İşte o maddeler:

1. Mağazada kurum içi eğitimler gerçekleştirilecektir.

2. İnsan kaynakları ve personel seçme ve yerleştirme sürecine yönelik destek sağlanacaktır.

3. Mağazanın mimari tasarımı ve fizibilite çalışmaları konusunda da teknik destek sağlanacaktır.

4. Bayiliklere marka yönetimi, alt yapı ve reklam & pazarlama konularında gereken tüm eğitimler verilecektir. Bütünüyle bu özellikleri de dikkate alındığı zaman her açıdan sizler de söz konusu marka çatısı altında toplanarak birlikte büyüme imkanı elde etmiş olursunuz.

Koton Genel Müdürlük

Koton genel müdürlük bilgisi aynen şu şekildedir:

Ayaz Ağa Mh, Ayaz Ağa Yolu, Çelik İş Merkezi No.3 Sarıyer/İstanbul.

Tel: 0212 331 33 00 olarak genel müdürlükle her türlü konuda iletişim kurmanız mümkün olacaktır.

Koton Çağrı Merkezi

Bunun yanı sıra her açıdan Koton’a 0850 208 71 71 numaradan da anında ulaşarak her türlü konuda teknik destek, soru ve görüşlerinizi iletmeniz mümkün olmaktadır.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar açısından ele alındığı zaman türkiyede olmayan iş fikirleri her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin sizlerin de bu markanın çatısı altında bir araya gelmeniz olanaklı olabilmekte ve böylelikle markanın gerek yıllık elde ettiği net kazanç payına ortak olma gerekse istihdam olabilme durumu ortada yer almaktadır. Bütün bu koşullar da açıkçası göstermektedir ki her açıdan fark yaratmaya devam eden tüm özelliklerine dayanarak her anlamda Koton mağazalarıyla ilerlemeye ve de güçlenmeye doğru kapsamlı bir şekilde adımlar atılmaktadır.

 

Koton Franchising Başvurusu

Yine franchising@koton.com.tr adresinden de bayilik için cv göndererek ön başvuru mahiyetinde iletişim kurmanız ve kısa sürede geri dönüş almanız mümkün olacaktır.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com