Kazançlı Fikirler

Lacoste Bayilik Bedeli ve Şartları

07.11.2018
981
Lacoste Bayilik Bedeli ve Şartları

Lacoste 1933 yılında Fransız Rene Lacoste tarafından kurulan dünyaca ünlü bayilik veren firmalar erkek spor giyim markasıdır. Rene Lacoste ayrıca Amerikalı olmayıp dünya tenis kupasını kazanan tek Fransız olma özelliğiyle de dikkat çekmektedir.

Türkiye bayilikleri ise Eren Holding çatısı altında hizmet vermektedir. Lacosta bayiliklerini kılı kırk yararcasına seçmektedir. Böylece spor giyimin öncü markası olmasına yakışır bir tutum izleyerek her anlamda fark yaratmaya devam eden bir anlayışla hareket etmektedir.

Lacoste Bayilik Şartları

Lacoste bayiliklerinin taşıması gereken temel koşullar arasında kuşkusuz ki Lacoste’yi en iyi şekilde temsil edebilme kabiliyetine sahip olmasıdır. Bunun yanında yine dikkat çeken özelliklerinden biri olarak her anlamda fark yaratmaya devam eden üstün özelliklere dayalı olarak gerçekten de tüm eşsiz nitelikleriyle bir arada bulunmasıdır.

Bayiliklerin mimari fizibilite çalışmalarında da her açıdan önem taşır. En saygın alışveriş merkezinin giriş katında 150-300 m² aralığında bir alana sahip olması istenmektedir. Bunun yanı sıra görsel düzenleme açısından da mutlaka bayilik özel bir uzman ekip ile çalışması şartı aranmaktadır.

Lacoste Bayilik Maliyeti

Lacoste’nin bütün bayilikleri gerçekten de maliyet açısından diğer mağazaların üstündedir. Henüz 2018 yılına ait resmi bir rakam açıklanmasa da 500 bin dolar banka teminatı olması muhtemel koşullar arasında düşünülmektedir. Bu özellikler dikkate alındığı zaman da her açıdan Lacoste’nin tüm özellikleriyle farklı yanlarını bir arada görmemiz mümkün hale gelecektir. Bu da dikkat çeken unsurlar arasında gelmesi bakımından gerçekten de son derece önemli bir yaklaşımı ifade eder.

Lacoste Bayilik Desteği

Bayiliklere verilen destekler arasında şunlar vardır:

 • İnsan kaynakları
 • Danışmanlık
 • Operasyon

Reklamcılık ve satın alma ile personel eğitim destekleri yer almaktadır. Bütün bu ücretsiz desteklerle Lacoste’nin seçkin kadrosunda yer almak her açıdan olanaklı hale gelecek ve de böylelikle bulunduğunuz yerleşim yerinin en prestijli alışveriş merkezinde bütün olanaklarıyla bu hizmete sahip olma ayrıcalığı bulacaksınız.

Lacoste Bayilik İletişim

Lacoste Fransız ünlü dünya kupası sahibi tenisçinin kurduğu bir spor giyim markası olarak kısa sürede her tarafa yayıldı. Türkiye çapında da Lacoste kalitesinde bütün spor giyim ürünleriyle fark yaratmaya devam ederek her açıdan bayilik vermektedir.

Bayiliklerinin birbiriyle franchise koordineli bir şekilde çalışmasına olanak sunan bayilik bu özelliğinin yanı sıra yine her anlamda müşterilerinin beklentilerini karşılamak adına çağrı merkezi müşteri temsilcisi ekibinden oluşmaktadır. Hafta içi ve cumartesi günleri 08.00-19.00 saatleri arasında hizmet veren çağrı merkezi müşteri temsilcilerine 444 37 36 numaradan ulaşabilir ve bayilik işlemiyle ilgili talep açtırabilirsiniz.

Bu özelliğin yanı sıra yine dikkat çeken konulardan bir diğeri olması bakımından genel merkez ofisini de tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Lacoste, Merkez mahallesi, Kavak sokak, No:39 Yenibosna/İstanbul genel ofis binası yer almaktadır. Tüm bu ortada duran nitelikleri ışığında değerlendirildiği zaman gerçekten de kaliteden ödün vermeksizin sıra dışı bir yaklaşımla hizmetlere yer verildiğini söylememiz mümkün olacaktır.

Bu da tamamen öne çıkan nitelikler arasında gelmesi bakımından değerlendirildiğinde gerçekten de ayrıcalıklı olmaya devam eder. Tüm bu ortada duran yaklaşımlara dayanarak da gerçekten de Lacoste tüm bayilikleri vasıtasıyla hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar esas alındığı zaman gerçekten de bayilik açmak isteyenlerin her açıdan spor giyimin öncü ve prestijli markası çatısı altında daha da geniş alanlara yayılması mümkün olacak ve her açıdan fark yaratan özelliklerle sıra dışı hizmetler verilmesi her anlamda mümkün kılınacaktır.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. mehmet arslan dedi ki:

  bayilik almak istiyorum. nasıl iletişim kurabiliriz.

  1. Veysel dedi ki:

   Bayilik alabildinizmi çünkü bende almayı düşünüyorum


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com