Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Lemonadda Limonata Bayilik Bedeli ve Şartları

15.02.2019
152
Lemonadda Limonata Bayilik Bedeli ve Şartları

2009 senesinde Lemonadda markası adı altında %100 doğal ev yapımı limonata ile piyasaya Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde giriş yapan Lemonadda günümüzde KKTC’nin en çok tercih edilen yerli limonata markası olmaktadır. Delmona markasıyla KKTC hava yolu şirketinin resmi içecek ikram ürünü olarak tüm yolcuların beğenisine sunulmaktadır. 2009 yılından 2010 yılına geçildiği zaman yani bu 1 senelik çok kısa bir süre zarfında gerçekten de adından sıklıkla söz ettirerek ilerleyen Lemonadda girişimcilik fikirleri her anlamda müşterilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya yönelik çalışmalar sunmaktadır. Bu çalışmalarıyla da her anlamda ev yapımı %100 doğal limonata lezzetini yeni pazar ağında müşterilerine ikram etmeyi hedeflemektedir.

%100 Doğal Türk Markası

KKTC topraklarında %100 yerli sermaye ile Ahmet Tokatlıoğlu tarafından hizmet veren Delmona, %350 oranındaki 1 senelik büyümesiyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Hedefinin dünya çapında yeni pazar alanları oluşturmak olan Delmona, sunduğu müşteri hizmetleri politikasıyla her açıdan dikkatleri üzerine çeken bir yaklaşımla çalışmalarına yön vermektedir.

Öte yandan KKTC hava yolu şirketinin yolculara sunulan limonata markası olmasıyla da ön plana çıkmaktadır. Kıpkırmızı greyfurt, nar ve limondan elde edilen harika meşrubatlarla dikkat çeken Delmona tamamen ev yapımı ürünleriyle KKTC çapında adından sıkça söz ettirmeyi sürdürmektedir.

Bayilik Vermeye Başladı

Delmona adıyla 2010 yılından itibaren hizmet vermeye devam eden Lemonadda Türkiye Cumhuriyeti girişimcileri de dahil olmak üzere bayilikler vermeye başladı. Böylelikle yapılacak işler hedeflediği bayi sayısıyla Delmona limonatasının yurt genelinde herkesle buluşmasını sağlamayı amaç edinmektedir. Bütün bu amaçlar yönünden de her anlamda dikkatleri üzerine çekerek her yönüyle eşsiz bir yaklaşım sunmaktadır. Bu da bayiliklerin önde gelen tipik özelliklerini oluşturmaktadır. Delmona’nın bayiliklerden aradığı temel şartlar şunlar:

  • KKTC’nin en çok tercih edilen limonata markasının kurumsal kültürünü taşıyabilmek
  • Müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutabilmek
  • Satış odaklı ve güler yüzlü müşteri ilişkileri yönetimi
  • Meşrubat içeceklere ilgi duymak ve tercihen bu alanda iş deneyimi olmak
  • 75 bin liralık royalty bedeli ve katma değer vergisi dahil toplam maliyete sahip olmak temel bayilik şartları arasında gelmektedir.

Bayiliklere Verilen Destekler

Delmona bayilikleriyle her açıdan irtibat halinde olmaya devam etmektedir. Böylece onların her açıdan tüm ihtiyaçlarını yakından takip etme ve tüm teknik destekleri birer birer gözden geçirme konusunda net yaklaşımlar ortaya koymayı amaçlamaktadır. İşte bu özellikleri de hesaba katıldığı zaman her halükarda bayiliklere şu desteklerin verildiğinden kesinlikle söz etmemiz gerekecektir:

  • İnsan kaynakları operasyonel süreçler
  • Personel eğitim desteği
  • Satış ve pazarlama desteği
  • Reklamcılık desteği
  • Satınalma desteği verdiği destekler arasında karşımıza çıkmaya devam etmektedir. Bütünüyle ortada duran tüm bu yaklaşımlarla sizler de %350 oranında net büyüme kapasitesine ulaşmış firmanın üyesi olabileceksiniz.

Delmona Genel Merkez Adresi

Kolordu Sk. No: 8/E Girne/Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

Tel: 0 392 815 33 72

e-mail: [email protected]

bayilik başvuru: http://www.delmona.com.tr/iletisim.html adresinden sizler de ön başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle %350 oranındaki yüksek orandaki internetten satış net büyümeyle sadece 3-6 ay aralığında yatırımınızı yeniden kazanma imkanı elde edeceksiniz. Öte yandan birbirinden lezzetli ev yapımı meşrubat ürünleriyle de tamamen doğal limon, greyfurt ve nar tadını almış olacaksınız. Herhangi bir aroma kullanılmadan saf limon özünden elde edilen dalından koparılma soğuk içecekler KKTC’nin markası olmaya devam etmektedir. Siz de %100 yerli sermayeyle kurulmuş Delmona bayisi olmak istiyorsanız hemen iletişime geçerek ön başvurunuzu gerçekleştirin ve bayilik olmaya hak kazanın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com