Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Lotto Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

23.01.2019
270
Lotto Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Dünyanın spor giyim öncü markası olmaya devam eden Lotto, ilk olarak 1973’te İtalya’nın Montebelluna kentinde açıldı. O zamandan bu zamana değin giderek yaygınlaşarak günümüzde de birçok şubeleri üzerinden para kazandıran işler müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Eşofman takımları, spor ayakkabı, spor iç giyim ve dış giyim ürünleri ile spor ürünleri adına aklınıza gelebilecek tüm ürünleri rahatlıkla bulabilme fırsatı sunan bir markadır. Bu bakımdan da günden güne ilerlemeye devam ederek her açıdan sıra dışı tüm özellikleriyle karşımızda yer almaya devam etmektedir.

Lotto Bayilik Ön Başvuru

Lotto, 1999 yılında yerli iş adamları tarafından satın alınarak böylelikle Türk-İtalyan iş birliğine dayandırıldı. Bu özelliği bakımından yerli damganın da vurulduğu spor giyim markası olduğunu söylememiz gerekmektedir.

Öte taraftan Lotto’ya bayilik için ön başvuruda bulunabilirsiniz. Sitenin resmi web adresi üzerinden ya da http://www.linteks.com.tr/contact.aspx iletişim formu üzerinden irtibata geçerek ön başvuru gerçekleştirebilirsiniz.

Bu sayede Lotto prestijine dayanarak para nasıl kazanılır spor giyimin öncü markalarından biri olma yolunda istikrarlı bir şekilde adım atabilir ve kazancın net cirosu üzerinden siz de yüksek bedel elde etme imkanına sahip olabilirsiniz. Böylelikle her açıdan Lotto bayilik işlemlerini hızlı bir şekilde yürütmeniz mümkün olacaktır.

Lotto Bayilik Şartları

Bayilik almak isteyenlerin aşağıdaki kriterleri taşıması gerekir.

1. Tercihen üniversite mezunu yöneticilik liyakati olan bay/bayan

2. Erkek adaylar için kesinlikle askerlik engeli bulunmamak

3. Lotto’yu Türkiye’nin her yerinde temsil edebilme kabiliyetine sahip olmak

4. Mağazanın iç ve dış fotoğraflarını yerinde yapılacak fizibilite tespit çalışmalarıyla saptamak

5. Maliyet, komisyon ve konum vs tüm süreçleri yüz yüze görüşmek Lotto tarafından bayilik şartları arasında söylenmektedir.

Buna bağlı olarak Lotto bayiliklerinin yüz yüze yapılacak mülakat sonrasında bu şirketin bir parçası olup olmayacaklarına karar verilmektedir.

Lotto Yüksek Kazanç Getirir Mi?

Spor giyim markası denildiği zaman kuşku yok ki akıllara Lotto geliyor. Çünkü en eski spor giym markası olarak dün nasılsa bugün de aynı özelliğini korumaya devam ederek her açıdan müşteri odaklı çalışma ilkesiyle hareket etmektedir.

Tüm bu ortada duran nitelikleri ile de her açıdan yüksek kazanç elde etmek mümkün hale gelebilecektir. Bu da dikkat çeken noktalar arasında gelmesi bakımından gerçekten de sıra dışı tüm nitelikleri bir arada bulunduracaktır. Bunun yanı sıra yine sözü edilen spor giyim bayiliklerine 100 bin liralık yatırımla ayda 25 bin liranın üzerinde kesinleşmiş kazanç sağlayacağını vaat etmektedir.

Lotto İletişim Bilgileri

Lotto Türkiye İstanbul’un Beylikdüzü ilçesinde yer almaktadır. Tam adresiyle Bakır ve Pirinççiler Sitesi, Mustafa Kurtoğlu Cd. No:7 olarak genel merkez ofisi bulunmaktadır.

0212 876 16 16 numaralı iş kurmak istiyorum iletişim adresi üzerinden de her türlü soru, görüş ve önerilerinizi iletmeniz mümkün. Aynı zamanda tüm belge işlemleri için de 0212 876 16 36 belgegeçer (faks) numarası üzerinden müşterilerinin tüm resmi işlemlerini yürütmektedir.

Ortada duran tüm bu özelliklere bağlı kalınarak her anlamda kaliteden ödün verilmeksizin tümüyle sahip olunan bu özelliklere dayanarak hizmet ortaya konulduğunu kesinlikle söylememiz gerekecektir. Bu da her anlamda tamamen ayrıcalıklı özellikler olmaya devam etmesi açısından son derece dikkat çeken konuları meydana getirir. Bu sayede Lotto olarak siz de bayilik açarak bulunduğunuz konumda her anlamda temsil etme kabiliyeti elde etmiş olursunuz. Bu da her anlamda dikkat çeken nitelikler olması adına gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım unsurudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com