Kazançlı Fikirler

Mac Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvuru Şartları

09.10.2018
1.204
Mac Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvuru Şartları

Make-up Art Cosmetics kelimelerinin kısaltmasından oluşan bir Amerikan şirketidir. İlk olarak 1984 senesinde Kanada’da açılan kozmetik şirketi Türkiye’nin de aralarında bulunduğu birçok ülkeye 2004 yılından itibaren iş kurmak için bayilikler vererek satış ağını genişletmiştir. Her anlamda birbirinden dikkat çeken kozmetik ürünleriyle kozmetik üzerine kariyer hedefleyen ve bu yönde ticari hayatını geliştirmek isteyen kullanıcılarına yönelik olarak diğer kozmetik şirketlerinden daha az masrafla bayilik açma olanağı vermektedir. Bu nedenle de Mac şirketi diğerlerinden tamamen ayrılmaktadır.

Neden Mac Kozmetik?

Kozmetik alanında iki önemli sima tarafından ( Frank Toskan ve Frank Angelo) tarafından bilinçli bir şekilde açılan ve yapay kozmetik ürünlerin piyasadan tamamen silip yerine doğal koşullarla hem kadınların hem de erkeklerin kullanabileceği kişisel bakım ürünlerine yer veren bir şirket olarak açılmıştır. Bu bakımdan öne çıkan bir şirket olarak her anlamda fark yaratmaya devam etmektedir. Öte taraftan kozmetik alanında uzun yıllardan beri süregelen sektörel tecrübesini de işin içine katarak kolay para kazanma Mac imzalı kozmetik bayiliklerini açmaya karar vermiştir.

Bayilik Şartları Nelerdir?

2004 yılından itibaren ülkemize de bayilik veren Mac kozmetik şirketinin bütün tüzel kişilere bayilik oluşturmaya dönük olarak taşıdığı birtakım şartlar vardır. Bu şartlar karşılandıktan hemen sonra her açıdan Mac ailesinin bir üyesi olmak kesinlikle mümkün olacaktır. Şirketin İstanbul’da Akmerkez’de ve Ankara Ankamall’de bayilikleri bulunmaktadır. Mac kozmetik şirketinin daha da geniş bir alana yayılarak satış ağını genişletmek isteyen kişilerden istediği öncelikle şirketin imza sirküleriyle şirket bilgileri olmaktadır. Elbette bunun yanı sıra şirket sahiplerinin kişisel bilgileri, adli sicil belgesi talep edilmektedir. Dükkanların hem iç mekan hem de dış mekan görselleri de yine talep edilerek iş yerinin kâr getirecek merkezi bir konuma kurulması öngörülmektedir. Bütün bu şartları taşıyan tüzel kişilikler her açıdan bayilik açabilmektedir.

 

Ortalama Maliyeti

Mac kozmetik bayiliği açmak diğer kozmetik şirketlerinden para kazandıran işler daha tasarrufludur. Bu nedenle dünyanın en saygın markasına ait bayilik oluşturmak için ortalama 100.000 lira tutarın olması uygun görülmektedir. Böylece sizler de kozmetik şirketini bulunduğunuz konumda en iyi şekilde temsil edebilir ve her anlamda kaliteden ödün vermeksizin bütün kozmetik ürünlerini uygun fiyatlarla müşterilere sunabilirsiniz. Belli başlı özellikleri arasında gelmesi açısından bütün bu ürünler tamamen doğal yöntemlerle üretilen ve alanında uzman cildiye doktorlarınca hazırlanan özel kürlerden oluşmaktadır.

Mac Türkiye Bayilikleri

Şirketin Türkiye’de özellikle başkent Ankara’da birden fazla bayiliği bulunmaktadır. Fakat ilk bayiliğini Akmerkez/İstanbul’da açmıştır. Ardından ikinci bayilik olarak Türkiye’nin başkenti Ankara tercih edilmiş ve Ankamall içerisine bayilik verilmiştir. Yine Ankara’da Tunalı Hilmi Caddesi üzerinde de aynı kozmetik markasının bir diğer bayilik şubesi yer almaktadır. Bununla birlikte Balgat’ta yer alan Taurus AVM içerisinde de yine bayiliği yer almaktadır. Bütün bu bayilikleri ile Kanadalı kozmetik şirketinin bütün ürünlerine anında ulaşmak mümkün olacaktır. Bu sayede her açıdan şirketin sahip olduğu bütün olanaklara anında ulaşılması her anlamda dikkat çeken noktalardan birisini meydana getirmeye devam etmektedir.

Mac Türkiye Çağrı Merkezi

Mac kozmetik şirketine 7 gün 24 saat kesintisiz olarak ulaşabilmek ve böylelikle her anlamda bütün kampanyalar ve ürün değişimi, dilek, istek ve şikayette bulunmak adına 0850 211 98 52 numaralı telefon üzerinden hizmet verilmektedir. Böylece her açıdan Mac kozmetik şirketinin sahip olduğu tüm özellikleriyle her anlamda farkını bir kere daha ortaya koyması mümkün olacak ve her açıdan fark yaratan özellikleriyle tüm müşterilerin beklentileri karşılanmış olacaktır.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com