Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Mail Okuyarak Para Kazanmak (Haftalık 200 TL)

Mail Okuyarak Para Kazanmak (Haftalık 200 TL)

İnternetin hayatımıza girmesiyle birlikte birçok serbest zamanlı iş fikirleri de ortaya çıkmaya başladı. Bu evde ek iş ilanları iş fikirleri hem sizi kazandırmak hem de şirketlerin nabzını tutmak istiyor.  İnterneti aramızda kullanmayan yok. Öyleyse neden internette boşu boşuna sörf yapalım ki! Ona her ay para veriyoruz ya ondan her ay para da alacağınızı da söylesem ne derdiniz… Evet artık internetten elektronik posta (e-mail) okuyarak da para kazanabilirsiniz.

Nasıl Başlayabilirim?

E-mail okuyarak para kazanabileceğiniz siteler İngilizce ve bu nedenle İngilizce dilinizin çok iyi olması gerekiyor. Zaten bu şirketler ödemelerini $ üzerinden yapmaktadır. Bu siteler arasında Mailmatrix en güvenilir site ve bunu Moneymail takip ediyor.

Hangisine üye olursanız olun hafta sonu ek iş fark etmez her ikisinde de koşullar ve ödemeler aynı. Siz de yalnızca e-mail adresinize gelen mailleri okuyarak para kazanacaksınız. Ancak içerik dili İngilizce olduğu için bu dili bilmeniz verilen görevleri anlamanız açısından önemlidir.

Kimler Katılabilir?

Öğrenciler, ev hanımları, emekliler kısacası internette gününün büyük bir kısmını harcayan herkes bu platforma katılabilir ve para kazanabilir. Tamamen güvenilir olarak hizmet vermeye devam eden bu platform ile sizler de ayrıcalıklara dayanarak her açıdan saatte 15$ kazanma şansını dahi yakalayabilirsiniz. Böylece hem ekstra bir gelir elde etmiş hem de boş vaktinizi değerlendirmiş olursunuz.

Nasıl Kazanabilirim?

Matrixmail ya da Moneymail ikisi de yeni iş ilanları en güvenilir e-mail okuyarak kolay para kazanabileceğiniz sitelerden. Bu sitelere öncelikle kayıt olmalı ve ardından kayıt işleminizin üyelik aktivasyonu ile tamamlanması gerekecektir. Kayıt olduktan en geç 24 saat sürecinde üyelik aktivasyonunuz gerçekleştikten hemen sonra günün belirli saatlerinde elektroniik posta adresinize e-mailler gelecek. Bunları okuyarak karşılığında $ üzerinden para kazanacaksınız.

Ayrıca sitede yer alan içerik yazma, online oyun oynama ve soru çözme gibi farklı uygulamalar üzerinden de anında daha çok kazanç elde etme fırsatı sizleri bekliyor olacak. Böylece her açıdan hem keseniz dolacak hem yeni fikirlerle beyninizi güçlendirmiş olacaksınız.

Mail Okuyarak Para Kazanmak Gerçek Mi?

Tabi ki gerçek. E-mail okuyarak para kazandıran sitelerin amacı reklam ve tanıtım. Hesabınıza gönderilen e-mailler satış ve pazarlama üzerine hizmet veren kurumsal şirketlerin en güncel kampanyaları hakkında bilgilendirmek amacıyla gönderilmektedir. Sizler de bu kampanyaları okuyarak şirketlerin ürün ve hizmetlerini seçip seçmemede bir bakıma oylanıyorsunuz. Bu da şirketlerin kampanyalarının ne ölçüde başarıya ulaştığını test etmelerine yol açıyor. Freelance olarak herkesin rahatlıkla yapabileceği bu işlem kesinlikle yasal olarak dünya genelinde hizmet veriyor. Üstelik Türk kullanıcıları da kesinlikle herhangi bir sorunla karşılaşmaksızın ikramiyelerini alabilmektedir.

Ne Kadar E-Mail Okumam İstenecek?

Unutmayın ki sizler freelance çalışansınız. Yani serbest zamanlı çalışanlar olarak özgürsünüz. Zaman kısıtlaması olmaksızın dilediğiniz zaman her manada elektronik postalara tıklayarak karşılığındaki tutarı almaya hak kazanabilirsiniz. Bunun için ne kadar okumanızla alakalı bir limit konmamış. Ayrıca aylık belirli bir kotaya erişim limiti olmamakla birlikte bankalarda ödeme sorunlarıyla karşılaşılmaması için genellikle minimum olarak 5$ alt limit konulmaktadır. Bunun altında kalanlar ise bir sonraki aya devretmektedir.

Bu özellikleri düşünülecek olunduğu zaman herkesin rahatlıkla bu işi yaparak internetten kendisine ek iş fırsatı yaratması mümkün olacaktır. Elbette bu da kullanıcıların her halükarda daha çok kazanmalarının önünü açan bir eylem olması adına gerçekten de son derece önemli bir konuyu ihtiva etmektedir. Sizler de bütün bu özellikler ile her anlamda kazandıkça daha çok kazanacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com