Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Makyaj Fırçası Seti Hazırlayarak Para Kazanma

Makyaj Fırçası Seti Hazırlayarak Para Kazanma

Hanımlar evde yapılacak işler bularak hem ev ekonomilerine katkı sağlayabiliyor, hem de artan masraflarına karşı çözümler oluşturabiliyor. Bu dalan çok kazandıran bir iş olarak evde makyaj fırçası seti hazırlama, son yıllarda en çok tercih edilen kategoriler arasında yer alıyor. Farklı tasarımlar ile yapabileceğiniz bu iş evinizde boş kaldıkça yapabileceğiniz işlerdir. Farklı şekillerde ve renklerde üretimler yapabilirsiniz. Alacağınız işleri haftalık teslim etmeniz gereklidir. Çalışma durumunuza göre aylık 1000- 1500 lira arasında kazançlar elde edebilirsiniz.

Evde Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi Nedir?

Farklı tip makyaj fırçalarının bir araya gelmesi ile yapılan paketleme işidir. Kozmetik sektörünün çok hızlı bir şekilde büyümesi ile birlikte allık, göz farı, kapatıcı gibi çeşitlenen makyaj malzemelerinin her biri için farklı özellikte bir fırça kullanılmaktadır. Kapatıcı, allık, açılı eyeliner, göz farı, kaş ve kirik fırçası gibi pek çok çeşitleri bulunan makyaj fırçaları bu setler içinde yer alıyor.

Evde Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi Nereden Bulunur?

Kozmetik firmaları paketlemenizi istediği tüm fırçaları size gönderir. Diğer malzemelerde firma tarafından teslim edilmektedir. Her pakette kaç adet fırça olması gerektiğine dair bir liste elinize veriliyor. Her pakette aynı fırça tipleri bulunmalıdır. Bu fırçalar firmaların gönderdiği kutu ya da çantalara yerleştirilmektedir. Bu alanda ilan veren firmaları internet üzerinden takip edebilirsiniz. Kozmetik firmalarının sosyal medya hesapları üzerinde de bu şekildeki iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Alacağınız işi zamanında teslim etmeniz çok önemlidir.

Evde Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşi Nasıl Yapılır?

Fabrikalar hem zaman, hem de işçi masraflarını azaltmak amacı ile bu şekilde evlere iş verebiliyor. Hem kolay, hem de oldukça zevkli olan bu işi yapmakta oldukça pratiktir. Farklı bir ek kazanç olarak yapabileceğiniz bu işte bazı kriterlere dikkat etmek gerekiyor.

– Evlere ek iş veren firmaları online siteler üzerinde bulabilirsiniz. Sahibinden.com adresi üzerinden part time işler başlığı altında bu şekilde eleman ihtiyacı olan firmalar ilan veriyor.

– Firmalarla iletişime geçtiğinizde iş başına haftalık ödeme anlaşmaları ile malzeme temininde bulunabilirsiniz.

– İster kendi başınıza, isterseniz de grup olarak bu işi yapabilirsiniz. Set olarak 50000 adet makyaj fırçası gönderebilen firmalar bu fırçaları belirlenen çeşitler halinde 12’li setlere dönüştürmenizi talep edebiliyor.

– Setler içinde fondöten, pudra, kaş boyama, allık, eyeliner, far karıştırma, karıştırma, yüz temizleme, kontür, oval, üçgen açılı fondöten, büyük pudra fırçası gibi farklı çeşitler bulunuyor.

– Aldığınız işi haftalık olarak ya da belirlenen süre içerisinde teslim etmeniz önemlidir. Bu şekilde düzenli iş alabilirsiniz.

Evde Makyaj Fırçası Seti Hazırlama İşini Kimler Yapabilir?

Evden ek gelir kazanmak isteyen herkes tarafından bu işler yapılabilir. Biraz el becerinizi ve biraz bu alanda merakınızın olması yeterlidir. Sürekli aynı işi yapacağınız için bu alanda kısa bir zaman içinde el pratikliği kazanabilirsiniz.

Evde Makyaj Fırçası Seti Hazırlamak İçin Ne Kadar Vakit Ayrılmalıdır?

Haftalık 75000 adet set hazırlamanız gerektiği düşünülürse hafta için 5 günlük çalışma süresinde günlük 15000 set hazırlamanız gereklidir. İşi tek başınıza yapmak çok daha uzun bir zaman alabilir. Bu nedenle bir grup halinde setlerin yapılması daha hızlı bir şekilde bu işi yapmanızı sağlar. 4 kişilik bir grup ile 2- 3 saat içerisinde günlük 15000 set hazırlanabilir.

Evde Makyaj Fırçası Hazırlayarak Ne Kadar Para Kazanılır?

Günümüzde pek çok firma evlere iş veriyor. Bu şekilde maliyetleri azaltmaktadır. Evinden çalışmak isteyenler içinde bu gibi fırsatlar çok avantajlıdır. Kozmetik sektöründe her geçen gün artan talepleri karşılayabilmek daha fazla çeşitlilik ve ürün sunmaktadır. Bunlar arasında yer alan makyaj fırçaları da önemli bir kullanımı bulunuyor. Ev hanımlarına da önemli bir gelir kapısı olmaktadır. Günlük gruplar halinde çalışarak ayda 500 liraya kadar kazanç elde edebilirsiniz. Tek başınıza tam gün bir iş olarak düşündüğünüzde ise 1000- 1500 lira arasında bir kazanç oranı bu alandaki çalışanlar için geçerli bir miktardır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com