Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Manchester Dil Okulları Bayilik Bedeli ve Şartları

23.01.2019
169
Manchester Dil Okulları Bayilik Bedeli ve Şartları

Günümüzde yabancı dilin önemi her gün daha bir anlaşılır olmaya başladı. Küresel bir dil olmaya devam eden İngilizce dilini ana dil seviyesinde konuşmak kuşkusuz en büyük sorumluluk haline geldi. Zaten dilin önemine vurgu yapan atalarımız günümüzden yıllar yılı öncesinden bir dil bir insan dememiş midir!

O halde dil okulları bayilikleri iş kurma fikirleri açarak siz de kültürün temel taşı “dil” eğitimi ile yeni nesle yararlı birey olarak ülkesine, toprağına ve dünyaya faydalı kişiler olarak yetişmelerine katkı sağlayabilirsiniz. Bunun için de yapmanız gereken şeylerin kuşkusuz ki başında her açıdan güvenilir dil okullarına müracaat etmek geliyor.

Manchester Dil Okulları Hakkında

Manchester dil okulları 1997 yılından bu yana Türkiye’de hizmet vermeye başladı. Bundan önce yurt dışındaki bayi temsilcilikleri ile İngilizce dilinin her yönden geliştirilmesi için geniş yönde katkıları bulunuyordu.

Manchester dil okulları Work & Travel organizasyon programını geliştiren BM teşkilatının bir üyesi olup türkiyede olmayan iş fikirleri günden güne büyümeye devam ederek temsilcilikleri vasıtasıyla yurdumuzun birçok yerinde bayilikleri bulunmaktadır.

Manchester Dil Okulları Bayilik Prosedürü

Manchester dil okullarının yeni yerleşkelerde dil okulu olarak açılmak için kişilerden talep ettikleri birtakım prosedürler bulunmaktadır.

Bu prosedürlerin yerine getirilmesiyle birlikte her anlamda dil okulu olarak yurdun dört bir yanında öğrencilere en kaliteli eğitimi sunma amaçlanmaktadır.

Bayiliklerin prosedürlerini şu alt başlık altında birer birer ele almamız gerekli.

Mimari Prosedür

Manchester dil okullarının açılacağı yerin fizibilite çalışmaları alanında uzman genel merkez çalışanlarınca yerinde teknik kontrollerin ardından tamamlanır. Bu çalışmalar neticesinde olumlu ya da olumsuz karar verilir.

Satış & Pazarlama

Manchester dil okulları sezon öncesi, sezon sonrası ve güncel kampanyalar olmak üzere dil okullarına yönelik olarak öğrencilerine eğitim setleri hazırlamaktadır. Bayilik temsilciliklerine de söz konusu bu satış ve pazarlama hizmetlerini en iyi şekilde vererek her anlamda onların en iyi şekilde yabancı dil öğrenimini tamamlamalarına olanak sunar.

Sosyal Medya Desteği

Manchester dil okulları dijital pazarlamacılık alanında da bayiliklerine her zaman destek olmaktadır. Afiş, broşür ve diğer tüm reklam tasarımları için bayiliklere alanında uzman grafiker kadrosuyla yerinden hizmet verilmektedir.

Böylece her açıdan günümüzün franchising veren firmalar yeni trend pazarlama stratejisi haline gelen dijital pazarlama üzerinden de tüm herkese bu hizmeti sunmaya devam etmektedir.

Eğitim Desteği

Manchester dil okullarının genel merkezi kariyer sitelerine yabancı dil öğretmeni alım ilanı verir ve bu eğitmenlerin seçme ve yerleştirme işlemlerini bizzat kendisi üstlenir. Uygun görülen adaylar bayiliğe alınarak her açıdan Manchester dil okullarını her anlamda temsil etmeleri sağlanır.

Buna bağlı olarak en az 1 yıllık öğretmenlik deneyimi olan ve yurt dışında bulunmuş kişilerle bayilikte çalışma fırsatı verilmektedir.

Müfredat Desteği

MEB müfredatına yönelik olarak her eğitim-öğretim döneminin başında belirlenen müfredata yönelik olarak da ayrıca bir destek verilir.

Tüm bu destekler sonucunda da her bakımdan Manchester dil okullarının bayilikleri aracılığıyla öğrencilerine en kaliteli hizmeti vermesi amaç edinilir. Bunun sonucunda da daima tüm bu özelliklere dayanarak öğrencilerin yabancı dil eğitimi tamamladıktan sonra kariyer hayatına merhaba demesi sağlanmış olunur.

Tümüyle ortada duran bu özellikler de açıkçası her yönüyle söz konusu özelliklerin bir arada bulunmasına imkan tanıması açısından gerçekten de önemli bir noktayı oluşturur. Böylelikle sizler de ikamet ettiğiniz bölgede Manchester dil okullarını en iyi şekilde temsil edebilirsiniz. Konuyla ilgili olarak 0212 337 27 10 numarasını arayarak her türlü soru, istek ve görüş belirtebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com