Kazançlı Fikirler

Mavi Jeans Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

17.01.2019
271
Mavi Jeans Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Mavi Jeans Bayilik Bedeli Ve Şartları

Türkiye’nin yerli sermaye ile ve yerli adla açılmış ilk pantolon markası Mavi ülkemizin her bir köşesinde bulunan ve 300’ün üstündeki mağazalarıyla müşterilerine hizmet etmeye devam ediyor.

İlk olarak İstanbul’da 1991 yılında açılarak kısa zamanda tüm kentlere de yayılma başarısı gösteren Mavi franchise veren firmalar ve fiyatları ayrıca bayilikler kurmak isteyen girişimci adaylarıyla da masmavi bir halka çizmeye devam ediyor. Böylelikle tamamen yerli sermayeyle kurulmuş olan ve her açıdan müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanan hizmetleriyle yoluna kaldığı yerden devam ediyor.

Bayilik Bedeli ve Maliyeti

Bayiliklerin konumuna bağlı olarak minimum 250.000 TL bayilik bedeli bulunmaktadır. Buna KDV değildir. Bununla birlikte Mavi Jeans bayiliklerinin ortalama olarak net ciro üzerinden gerçekten de yüksek gelir elde etmesini sağlamaktadır.

Üstelik her açıdan müşterilerinin beklentilerini dikkate alan bir yaklaşımla hareket ederek onların her açıdan tamamen sıra dışı özellikleriyle tüm olanakları bir arada sunmasına katkıda bulunmaktadır. Bu da hem kendisinin hem ülke ekonomisinin hem de bayiliklerinin kazanması anlamına gelmektedir.

Bayilik Şartları

Mavili olmak istiyorsan taşıman gereken ilk şart sorumlu bir kişilik. Sorumluluk bilinci yüksek liderlik ve temsil etme özelliği bulunan ve müşteri memnuniyetine önem veren anlayışa dayanarak her açıdan hizmet yürütülmektedir. Bu özelliklere dayanarak her açıdan kararlı bir şekilde tüm niteliklere dayanarak sıra dışı bir yaklaşıma yer verilmektedir.

Bunun yanında franchising önde gelen unsurlardan biri olarak bayiliklerin taşımaya devam ettiği standart yaklaşım olarak minimum 150 maksimum 300 metrekarelik bir alana sahip olması ve işlek bir caddede yer alması. Avm projeleri için giriş katında olması ya da orta katlarda bulundurulması gerekir. Elbette detaylı mimari proje çalışmaları alanında uzman ekip tarafından yerinden yürütülmektedir.

Mavi Jeans Genel Merkez

Mavi Jeans genel merkez adresi aşağıdadır:

Sultan Selim Mh, Eski Büyükdere Cd, No:53, Kağıthane/İstanbul.

Bunun yanı sıra genel müdürlük ile iletişim kurmak için 0212 271 21 00 numaradan da her türlü soru, görüş ve talepleriniz için 7/24 hizmet verilmektedir.

Bayiliklerin tüm bu iletişim yollarını kullanmasının yanı sıra bilgi@mavi.com adresinden de yine özel tasarım ürünleri ve özel sipariş ile bayilik konuları hakkında detaylı yardım alabilme imkanı bulunmaktadır.

Mavi’nin Masmavi Tasarım ve Tasarımcıları

Mavi, ülkemizin güzel sanatlar tekstil tasarımcılığında gerçekten de adından sıkça söz ettiren Hüseyin Çağlayan ile çalışmaları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü tasarımcı Venucia Russi tarafından da Mavi Jeans tasarımları yapılmaktadır.

Bütünüyle bu özelliklere dayanarak her açıdan tekstil alanında her açıdan hazır giyim ve perakendecilik anlayışından uzak tamamen ince el sanatı işçiliği zarafetiyle hizmet edildiğini dile getirmemiz gerekecektir.

Eğitim ve Destek

Mavi tarafından bütün bayiliklere hızlı para kazanma yolları personel eğitimi, satın alma ve pazarlamacılık alanları olarak her alanda eğitimler verilmektedir. Bu açıdan bayiliklerin illa deneyimli olma şartı aranmaz. Zaten genel merkez tarafından bütün bu eğitimler yerinden verileceği için her açıdan eğitim ve de destek konusunda tamamen bu özellikler bir arada sunulmaktadır.

Bu da dikkat çeken yaklaşımlar arasında gelmesi adına son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam eder. Bu da ortada duran tüm bu seçkin özelliklerine dayanarak her açıdan kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlarla Mavi’nin bayiliklerine katılma anlamını içermektedir. Böylece her açıdan eğitim ve teknik destek noktasında her açıdan tüm özellikleriyle yerinden hizmetlerin verilmeye devam edildiğini kesinlikle ifade etmek gerekir. Bu da Mavi Jeans yaklaşımının her açıdan ortada duran örneğini verir.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com