Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Meltem Bayilik Bedeli Ve Şartları

13.02.2019
154
Meltem Bayilik Bedeli Ve Şartları

Kendi işini kurmak isteyenler franchise firmalar arasından seçimler yaparak bazı maliyet kalemleri alanında tasarruf yapabiliyor. Ve güçlü bir firma kanatları altında çalışarak özellikle reklam ve pazarlama alanında büyük bir avantaj ile işletme sahibi olabiliyor. Mobilya sektörü her devrin en hareketli alışveriş sahalarıdır. Özellikle bebek ve genç odası mobilyalarında sektörde geniş bir talep bulunuyor. Girişimci olarak bu sektöre adım atarken Meltem bebek ve çocuk odası seçeneği kullanarak aylık ortalama 10000 lira kazançlar elde edebilirsiniz. İşletmenizin yer aldığı lokasyon çok önemlidir.

Meltem Bebek ve Çocuk Odası Bayiliği Nasıl Yaparım?

Firmanın üretim tesisi İzmir’de yer alıyor. 0- 24 yaş aralığına hitap eden ürünler sunmaktadır. Bu alanda 17 modeli bulunuyor. Genel olarak Antalya, Kahramanmaraş, İstanbul, İzmir’de 6 adet mağazası bulunuyor. Bayilikler vererek büyümeyi hedefleyen firma bölge potansiyellerine göre yatırım tutarı değişmektedir. https://meltemmoduler.com/magazalarimiz/bayi-basvuru-formu adresi üzerinde yurt içinde ya da yurt dışında başvurular yapabilirsiniz. Bu formda kişisel bilgilerinizi, meslek bilgilerinizi, sektör içerisinde deneyimli olup olmadığınızı doldurmanız gereklidir. Başvurular ön değerlendirmeye alınıyor ve sonrasında kabul gören bayi adayları ile bayilik süreci başlatılmaktadır.

Meltem Bebek ve Çocuk Odası Bayiliği Şartları

– Firma teminat miktarı olarak 150 bin TL talep ediyor.

– İyi bir lokasyonda dükkân seçimi önemlidir. Showroom ve depo olarak kullanabileceğiniz alanlar olan işletmeler tercih etmelisiniz.

– Azimli, disiplinli bir çalışma sistemi olmalıdır.

– Mobilyacılık alanında bayi adaylarının tecrübesi olması tercih sebebidir.

– Bunların yanında perakende, takım yönetimi, müşteri hizmetleri konusunda da bayi adaylarında firma, tecrübe aramaktadır.

Meltem Bebek ve Çocuk Odası Bayiliği İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Öncelikle 150 bin TL teminatı karşılayacak sermayeniz olmalıdır. Bunun yanında farklı maliyet kalemleri ile karşılaşabilirsiniz. Bunlar arasında şu başlıklar yer alıyor.

– Öncelikle mağaza kirası sürekli bir gider olarak bütçeniz dahilinde ve iyi bir lokasyonda olması önemlidir. 5- 15 bin arasında orta ölçekli bir mobilya mağazası kiralayabilirsiniz.

– Mutlaka personel çalıştırmanız gereklidir. Bunun için de her personelin maliyeti 2300 lira olacaktır.

– Küçük ölçekli bir işletme olarak başlıyor iseniz üç- altı ay arasında maliyetleri karşılayacak sermayeniz olması önemlidir. Sonrasında yatırımınızın kendi kendini amorti etmeye başlayacaktır.

– Dükkan faturaları da dükkanın büyüklüğüne göre toplamda ortalama 500- 1000 TL arasında olabilir.

– Mobilyacı olarak mutlaka nakliyat aracınız olmalı, ortalama 40 bin liraya işinizi görecek bir araç bulabilirsiniz.

Değişen bu kriterlere göre 20 bin liraya da bir dükkan açabilir, 200000 maliyetle de iş fırsatları elde edebilirsiniz. Meltem firması kanatları altında 300 bin liralık bir bütçenizin olması ilk açılış için gereklidir.

Meltem Bebek ve Çocuk Odası Bayiliği İçin Hangi Lokasyonlar Tercih Edilir?

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu güzergahlarda dükkan seçimi satışlarınızın yönünü pozitif olarak artıracaktır. AVM’ler, şehir merkezleri, işlek caddeler, Dörtyol birleşim noktaları mağaza seçimlerinizde öncelik vermeniz gereken alanlar olacaktır.

Meltem Bebek ve Çocuk Odası Bayiliği İle Ne Kadar Kazanabilirim?

Her zevke ve beğeniye hitap eden kaliteli ürünler sunan marka bayi adaylarına kazanç grafiği yüksek satış deneyimi sunuyor. Mobilyacılık sektöründeki en iyi girişimcilik fikirleri arasında yer alan çocuk mobilyaları üzerine bayilik seçimi ile sürekli talep gören bir marka ile işbirliği yapabilirsiniz. Ürünler kalitesine oranla orta ölçekli fiyat aralıklarında yer alıyor. Firma genellikle yüze 40 kar marjı ile çalışıyor. Rekabetin yüksek olduğu ürünlerde ise yüzde 20 kar marjı ile çalışmak mümkün olmaktadır. Bu sektörde başarılı bir pazarlama stratejisi ile aylık 15- 30 bin kar elde etmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com