Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Metal Kutu Sektöründe İş Fikirleri

13.02.2019
99
Metal Kutu Sektöründe İş Fikirleri

Evden İş İmkânları

Büyük şehirlerde yaşayan ve ek geliri ortalama ek gelirin altında olan ailelerin, eşlerinin de çalışması şart olmaktadır. Geliriniz şayet ortalama gelirin altındaysa, bir de çocuklu bir aileyseniz, çalışmak hanımlar açısından zor hale gelmektedir. Hem bir evin annesi olup, hem de evin bütçesine katkı sağlaması muhteşem bir şeydir.

Evden İş İmkânları konusunda yapılan araştırmalar sonucu karşımıza birçok sonuç çıkmaktadır. Evden iş imkânları deyince ilk akla gelen şey çocuk bakmak olsa da iş imkânları bundan ibaret değildir. Şimdi evde para kazandıracak iş fikirlerine bakalım.

Çocuk Bakıcılığı Yapmak: Klasik iş fikirlerinden biri olan çocuk bakıcılığı, başkasının çocuklarına şefkat göstererek para kazanma işidir. Avantajları çok olsa da, dezavantajları da vardır. En önemli dezavantajı ise çocuk bakıcılığının tüm gününüzü almasıdır. Çocuk bakıcılığından en az 1000 TL kazanmanız mümkündür.

İnternetten Makale Yazarak Para Kazanmak: Evden iş imkânları arasında belki en az yoran iş makale yazarlığıdır. Son yıllarda internetin kullanılmasından öte, web sitesi veya blog sahibi olmakta sizlere para kazandıracaktır. 3-4 saat zaman ayırarak 500 TL kazanmanız mümkündür.

Evde Yemek, Süs Eşyası Yapmak: Ev hanımlarının uzmanlık alanı olan bir iştir. Sizi tek uğraştıracak kısım, para kazanacağınız bir işi bulmanız ve işverenin güvenilir olmasıdır.

E-Kitap Satarak Para Kazanmak: Hobi olarak yazdığınız basit bir masal kitabını bile satarak para kazanabilirsiniz.  Bu işe başlamak için öncelikle romanlarla ve kitaplarla aranızın iyi olması gerekmektedir.

Youtube’da Video Yayınlayarak Para Kazanmak: Belki de en zor ve en uzun soluklu iş budur. Düzenli olarak ilgilenmeniz ve ayrıca bırakmamanız halinde, lafın gelişi değil de gerçekten oturduğunuz yerden para kazanabileceğiniz bir iş fikridir. Bu işle bir evi geçindirmeniz bile mümkündür. Şuan youtube de bir kanalın sahibi 10 milyon dolardan fazla para kazanmaktadır. Buyurun size ek gelir.

Sabun Paketleyerek Para Kazanmak: Çok fazla dikkat ve kol kası gerektirmeyen bir iş olan sabun paketleme işi, günde kesintisiz olarak 4 saat çalışma süresi maksimum çalışma süreniz olacaktır.

Organik Şampuan Yaparak Para Kazanmak: Mevcut şampuanlarda insan saçlarına zararlı maddeler içermektedir. Kimi insanlar bu kötü durumu yaşayarak görürse de denemeden de önlem almak isteyenler vardır. Tamamen evde bulunabilen doğal gıdalar ve aktarlardan alınabilecek malzemelerle organik şampuanlar yapılabilir.

TV Programlarına Konuk Olarak Para Kazanmak: Sabah programlarına katılarak para kazanabilirsiniz. Programlarda sürekli soru soran, tartışma ortamı yaratan, ortama hareketlilik katan kadınların hepsi geçimini o programlardan sağlamaktadır.

Organik Krem Yaparak Para Kazanmak: Bakım ürünleri denilince akla ilk gelen kadınlardır. Hal böyle olunca evde krem yaparak onları satma iyi bir ek gelir kaynağıdır.

Editörlük-Düzeltmenlik: Okumayı seven kadınlar için basit metinlerin düzeltilmesi de ek iş imkânlarından biridir. Sayfa başına para verilen bu işlerde gerekli taslağı okuyarak düzenlemeler yapabilirsiniz.

Nikâh Şekeri Yapmak: Zevkli olduğu kadar yorucu bir işte olan, nikâhlarda ve düğünlerde, misafirlere verilen hatıra amaçlı küçük hediyeleri evinizde oturduğunuz yerde yapabilirsiniz. Günümüzde yalnızca nikâh için değil, bazı etkinlikler için de bu küçük hatıra hediyeleri yapılmaktadır.

Organizasyon Yapmak: Etkinlikler düzenleneceği zaman, siz ön plandaysanız eğer, bu iş size göredir. Doğum günü organizasyonları, nişan, düğün organizasyonları için organizatörlük yaparak kendinize de bir eleman tutarak bu organizasyonu evinizden yönetebilirsiniz.

Ders Vermek: İyi bir yabancı diline sahipseniz, evde ders vererek ek gelir elde edebilirsiniz. Hem kaliteli bir zaman geçirmiş olursunuz hem de yorulmadan para kazanmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com