Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

MNG Kargo Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

09.10.2018
232
MNG Kargo Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

MNG Holding çatısı altında müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak hizmetlerine kaldığı yerden devam eden MNG Kargo 2003 yılında kuruldu. Kuruluşundan beri sürekli olarak Türkiye’deki faaliyetlerini geliştirme yolunda somut adımlar atmaya devam eden kendine has yapısıyla her anlamda fark yaratmaktadır.

Acente birimleri üzerinden iş başvurusu Türkiye’nin her yerine lojistik, dağıtım yani kargo hizmetlerini ulaştırma amacı gütmekte ve böylelikle her anlamda müşteri potansiyelini her açıdan arttırma çabasına girişmektedir. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlarına dayanarak kaliteden ödün verilmeksizin sıra dışı özellikleri bir arada sunmaktadır.

Neden MNG Kargo?

Acente açmak isteyenler elbette bu soruyu sormakta sonuna kadar haklı. Çünkü acente açacakları şirketin yapısını her açıdan enine boyuna bilmeleri gerekir. MNG Kargo LOCA adıyla bilinen teknolojik aktarma merkezleri ve etkin operasyon sistemleri merkezine sahip. Bu özelliğiyle acenteleri tam anlamıyla dünyanın tüm yeni tekniklerine açık bir çatının içerisinde yer almış olmaktadır.

İşte bu nedenle MNG Kargonun her açıdan acente açmak isteyen kişiler tarafından benimsenmesi gerekecektir. Bunun yanı sıra daima müşteri memnuniyetini her şeyin üstünde tutan bir yaklaşımı esas aldığı için de her açıdan fark yaratmaya devam etmektedir.

Bayilik Şartları

Acente başvurusunda bulunmak için http://www.mngkargo.com.tr/tr/kariyer-firsatlari/acente-basvuru-formu/ ön başvuru formunu hatasız bir şekilde ve doğru olarak doldurmanız gerekmektedir. Bu ön başvuru formundaki tüm bilgiler tamamen sizi tanımaya yönelik bilgilerden ibaret olup MNG Holdingin tüm olanaklarından yararlanmak adına sunulan özellikleri bir arada tutmaktadır. Öte yandan yine girişimcilik fikirleri dikkatleri üzerine çeken özelliği bakımından MNG Kargonun her açıdan fark yaratan güçlü taraflarının var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir.

Bayilik olarak acente sahibi olmak isteyenlerde şu şartları aramakta:

  • – En az lise mezunu tercihen üniversite mezunu
  • – Bilgisayar ofis programlarını çok iyi düzeyde kullanabilir olması
  • – Kendine güvenen, güçlü ve liderlik vasıfları taşıyabilen
  • – 25 yaş ve üzeri bay/bayan adaylar olarak belirtilmektedir.

Bu acentelik şartlarını taşıdıktan sonra yüz yüze görüşmeler başlatılmaktadır.

Kurum İçi Eğitim 

MNG Kargo acentesi olacak işletme adaylarının MNG Holdingin günden güne artış gösteren yüksek cirosundan yüksek kazanç elde etmek isteyenler başvuruları olumlu bulundukları takdirde 28 günlük bir kurum içi eğitim sürecine iş kuruyorum tabi tutulur. Bu süreçte kurumun hakkında bilgi, kurumun işleyiş ve düzenine ilişkin olarak staj programı uygulanmaktadır.

Bu söz konusu çalışmaların sonucunda orta düzey yönetici sıfatıyla yüksek kazanç elde etmelerinin önü açılmaktadır.

MNG Kargo Acentelerinin Ortalama Kazancı

MNG Kargo acenteleri yurdun dört bir yanında birden fazla şubesiyle hizmet etmeye devam ediyor. Fakat ortalama bir maaş tutarının söylenmesi kesinlikle mümkün değil. Çünkü bulunulan ile ve ilin mevcut demografik özelliklerine bağlı olarak net ciro tutarı değişkenlik gösterdiği için her koşul altında böyle bir net tutar belirlemek elbette mümkün olmamaktadır. Fakat yine de ortalama orta düzey yöneticilerin yüksek maaş aldıklarını belirtmek gerekmektedir.

MNG Kargo Acenteliklerinin İş Yoğunluğu

Taşımacılık, nakliyat işlemi en yoğun tempoda çalışılan mesleklerin başında geldği için yukarıdaki bayilik şartından da açıkça anlaşılacağı gibi yoğun çalışma temposuna kendinizi hazırlamanız gerekir. Ayrıca yine güçlü liderlik vasfını taşıyabilecek donanımda olmanız da istenmektedir.

Tüm bu özellikleri itibariyle hem bay hem de bayan adayların MNG Kargonun bir üyesi olmak için muhakkak ama muhakkak gereken tüm kriterleri elinden geldiğinin fazlasıyla yerine getirmesi gerekecektir. Ancak ve ancak bu durumda MNG Kargo hep birlikte daha çok kazanacak yerli ekonomiye daha çok katkı sağlanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com