Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Modeco Mobilya Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

16.01.2019
119
Modeco Mobilya Bayilik Fiyatı ve Bayilik Şartları

Modeco Mobilya Bayilik Bedeli ve Şartları

30 yıllık sektörel deneyimiyle mobilya alanında hizmet veren Modeco Türkiye’deki franchise şubeleriyle de tamamen hakiki meşe ağacından ürettiği mobilya setleriyle karlı işler dikkat çekiyor.

Yıllık sekiz milyon doların üstünde net cirosu bulunan mobilya şirketi bayiliklerinin bu yüksek kâr marjı bulunan şirkete dahil olarak her açıdan yüksek kazanç sağlamasını öneriyor.

Modeco Mobilya Bayilik Sistemi

Modeco bayilikleri ile Türkiye’de de hizmet vermeye devam ediyor. Yunanistan’ın yarım asırdır genç odası ve çocuk odası alanında güvenilir markası olmaya devam eden Modeco ülkemizde de mağazalarıyla hizmet vermektedir.

Yatırımlarına öncelikle İstanbul’dan başlayan ve daha sonra diğer illere de yayılan mağazalarıyla her anlamda bayilik sistemi üzerinden gelişmeye devam etmektedir. Bu yaklaşım açısından her anlamda fark yaratmaya devam eden sıra dışı özellikleriyle yer aldığını kesin olarak dikkate almak gerekir.

Modeco Mobilya Bayilik Şartları

Modeco mağazaları açacak kişilerin 50 bin TL + kdv ile birlikte franchise giriş bedelini ödemesi isteniyor. Bu yatırımla teşhir ürünleri dahil mağazanın tüm konseptine ilişkin olarak her türlü ürün ve hzmet desteğini sağlıyor. Yunanistan’da çocuk odası ve genç odası alanında uzun yıllardan bu yana kesintisiz olarak hizmet vermeye devam eden şirket her açıdan kaliteli ve de sıra dışı yaklaşımlarıyla karşımıza çıkıyor.

Modeco Mobilya Bayilerine Hangi Destekleri Sunuyor?

Modeco ailesi olarak kabul ettiği bütün franchise mağazalarına teşhir ürünleri, afiş, broşür yani reklamcılık, personel seçme ve yerleştirme hizmetleri sunuyor. Bu sayede her açıdan geçmişten geleceğe uzanan bir yapıyla ilerlemeye devam ederek mobilyacılık sektörünün yarım asra varan tecrübeli hizmetini tüm bayilerine aşılıyor.

Üstelik yıllık sekiz milyonun üzerine çıkan net kazanç payından da bütün bayilerin kendilerine yüksek komisyon almasına imkan tanıyan yapısıyla da gerçekten de girişimcilik fikirleri kârına kâr katmak isteyenlerin en mantıklı yatırımlarından biri olmaya devam ediyor

Bu da gerçekten de dikkat çeken konuların arasında gelmesi bakımından son derece önemli bir yaklaşımı oluşturmaya devam etmektedir.

Modeco Bayiliklerinin Avantajları Nelerdir?

Modeco yarım asra yaklaşan genç odası ve çocuk odası mobilya sektörel deneyimine sahip. Bu bakımdan uzun yılların getirdiği tecrübeyle daima kazançların yüksek tutulmasını sağlıyor. Elbette bu durumda da herkesin kazancını daima yüksekte tutmasına olanak sunan yapısıyla gücüne güç katarak ilerlemeye devam etmektedir. Tüm bu ortada duran yaklaşımları bakımından değerlendirildiği zaman her açıdan Modeco farklı yönleriyle bir arada yer almaktadır.

Öte taraftan başlı başına önde gelen konuların arasında gelmesi açısından düşünülecek olunduğu zaman yıllık 8 milyon üzerinde net kazanç sahibi olduğu için bayilerin de bu net kazançtan yüksek pay almasına olanak tanıyor.

Elbette bütün bunlar da şirketler adına yadsınacak konular arasında gelmiyor. Böylece her açıdan tamamen kaliteden ödün verilmeyen bir yaklaşımla tamamen sıra dışı tüm unsurların sunulduğunu kesinlikle söylememiz gerekmektedir. Bu da dikkat çeken konuların arasında gelmesi adına önemli bir konuyu teşkil etmektedir.

Modeco Mobilya İletişim Bilgileri

Art Deco tasarımının ağırlıkta olduğu mobilya sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam eden Modeco bayilik almak isteyenlere farklı iletişim kanalları üzerinden ulaşma imkanı sağlamaktadır.

Böylece her açıdan bütün bayilerin internetten satış bu büyüyen halkanın bir parçası olarak her yerde temsil edilebilir olmasına imkan tanıyor. Genel ofis binası olarak Kirazlıkçay mahallesi, Değirmenbaşı caddesi No: 66 Çarşamba/Samsun ilinden hizmetlerini yürütmektedir.

Bu özelliğinin yanı sıra yine 0362 833 81 81 numarasından da her anlamda Modeco olarak iletişim sağlanması olanaklı hale gelmektedir. Bu da mobilyacılık anlamında öne çıkan konuyu teşkil eder.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com