Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik Bedeli ve Şartları

12.02.2019
90
Mutlu Oto Ekspertiz Bayilik Bedeli ve Şartları

2018 yılının yazında birçok yönetmelik yayımlanarak yürürlüğe girdi. Otomotiv sektörü de elbette bunların arasında geliyor. Artık, 160.000 km altındaki tüm araçların ekspertiz hizmeti alması zorunlu hale getirildi. Öte yandan ekspertiz hizmeti açmak da TSE (Türk Standartları Enstitüsü) ile belgelenmektedir. Bu koşullara dayanarak oto ekspertiz konusunda teknik bilgisi bulunan girişimciler franchising veren firmalar oto ekspertiz bayiliği alıyor. Siz de sektörünün önde gelen kuruluşu Mutlu oto ekspertiz bayisi olarak bu büyük ailenin bir üyesi olabilirsiniz.

Bayilik Koşulları

 • TSE standartlarında bir araç muayene istasyonunun açılması gerekir. Bu işlek sanayi yol üstlerinde olmalıdır.
 • Başlangıç maliyeti olarak 70.000 TL banka teminatlı sermaye istenmektedir.
 • Bayilik almak isteyen kişinin adli sicil kaydı, ikametgah adresini gösteren beyanname
 • Teknik sınıf mezunu olduğunu belgeler nitelikte belge temel şartlar olarak kabul edilmektedir. Bu belgeleri temin edenlerin Mutlu markası altında gerçekten de mutlu bir ailenin üyesi olması amaçlanmaktadır. Ayrıca kesin kazançlı çıkabileceğiniz profesyonel bir iş kolu olması bakımından da dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bayilik Desteği

Mutlu oto tarafından bütün üyelerine sunulan ayrıcalıklı hafta sonu iş ilanları destekler hakkında da kesinlikle bilgi vermemiz gerekmektedir:

 • İnsan kaynaklarına yönelik olarak operasyonel destek
 • Personel eğitimi
 • Teknik eğitim imkanı
 • Oto ekspertiz ekipman desteği
 • Şirketin %25 büyüme oranından net destek
 • Girişimci desteği
 • Reklam desteği belli başlı öne çıkan bayilik destekleri arasında geliyor. Siz de yazımızda yer verdiğimiz bayilik şartlarını taşıdıktan sonra ilk bir senede yatırımınızı kazanabileceksiniz. Gerçekten de oto ekspertiz son zamanların en trend mesleklerinden biri haline geldi. Çünkü araçların mutlak surette muayeneden geçirilmesi zorunluluğu ve onların her anlamda bayilikler tarafından tüm illerin mevcut lokasyonlarında gerçekleştirilmesi her açıdan önemli bir konudur. İşte tüm bu konular esas alınacak olunduğu zaman sizlerin de bayilik desteğini elde etmesi mümkündür.

Bayilik Avantajları

Mutlu, yılların tecrübesiyle hizmet veren bir oto ekspertiz şirketidir. Türkiye genelinde gerçekleştirdiği bayilik yaklaşımıyla tüm bayilikleriyle birlikte ortak kazanç elde etmesi politikasını amaçlamaktadır. Bu da her anlamda son derece önemli bir yaklaşım olması anlamına geliyor.

 • Girişimcilerin oldukça düşük sermaye ile yüksek kazanç elde etmesini sağlar.
 • Sektörünün lider şirketinde oto ekspertiz hizmeti elde etmeyi sağlar.
 • Yüksek oranda kazanç sağlaması bakımından uzun vadeli bir iş fikridir.
 • Oto ekspertiz alanında kariyer yapma imkanı sağlar.
 • Bayiliklere sunulan pek çok bayilik desteği sayesinde sizin de iş fikirleri kendi işinizin başına geçmesini mümkün kılar. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar esas alındığı zaman her açıdan sizlerin de net büyüme kapasitesinden kâr elde etmesi mümkün hale gelecektir. Bu da kazancınızı doğru orantılı olarak arttırma yönünden gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım alanını meydana getirmeye devam eder. İşte sizler de tüm bu ortada duran unsurları ele alarak yüksek oranda kazançlar sağlamaya hemen bugün başlayacaksınız.

Kimler Yapabilir?

Oto ekspertiz profesyonellik isteyen vasıflı bir iş koludur. Zaten eksper Türkçe uzman anlamına gelmektedir. Siz de söz konusu sektörde uzman olmanız gerekmektedir. Bu başarıldığı takdirde her açıdan uzmanlaşmış bir kadroyla dinamik olarak ileriye yükselmek olanaklı hale gelecektir. Bu yaklaşımlar esas alındığında da her açıdan herkesin oto eksperliği yapabileceğini kesinlikle dile getirmemiz mümkün olmayacaktır.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar dile getirildiği zaman gerçekten de kaliteden bir an dahi ödün verilmeksizin oto ekspertiz hizmetlerinin ele alınması pek ala mümkün hale gelecektir. Bu ise gerçekten de çok önemli bir konudur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com