Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Naret Et Bayilik Bedeli ve Şartları

12.02.2019
122
Naret Et Bayilik Bedeli ve Şartları

Et ve et ürünleri sektörünün lider kuruluşu Naret Türkiye genelinde bayilik vermeye başladı. Sektörünün öncü firması olarak 1970 yılından günümüze değin %100 helal gıda sertifikalı Naret farkıyla köfte, et döner, hamburger gibi et ve et ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Daima müşterilerinin beklentilerini azami düzeyde dikkate alarak çalışmalarını yürütmeye devam eden Naret her anlamda bayilik kaliteden taviz vermeksizin müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktadır. Sadece müşterilerinin değil çalışanlarının da her anlamda memnuniyetini kazanmış sektörünün lider firması olmaya devam ederek bayilik veriyor.

1970’den Günümüze Doğal Lezzet

1970 yılından günümüze değin köfte, döner, hamburger adına sizlere sıra dışı bir hizmet sunmaya devam eden Naret, yarım asırlık tecrübesiyle hizmet vermektedir. Gücünü %100 sorumluluk %100 müşteri memnuniyeti ve %100 dürüstlük ilkelerinden alan Naret kurumsal anlamda girişimcilerin de bu köklü firmanın bir parçası olması adına franchising yöntemiyle halkayı genişletme kararı aldı. Bütünüyle %100 doğal lezzetleri kalite belgeleri standartlarıyla müşterilerine sunarak onların en iyi şekilde hakiki manada et ve et ürünlerini tüketmelerini sağlamaktadır.

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığından kırmızı et onay belgesi, beyaz et onay belgesi, teşekkür belgesi ve %100 helal gıda sertifikalarıyla gerçekten de sektörünün güvenilir olmaya devam eden öncü kuruluşudur.

Bayilik Şartları

Naret bayiliği olmak için en işlek cadde üstünde dükkan kiralamak gerekmektedir.

  • Dükkanların 125 m² genel alanının olması gerekmektedir.
  • Naret temsil kabiliyetine yaraşır bir şekilde üst düzey hizmet vermeniz gerekmektedir.
  • Öte yandan bayiliklerin asgari 100.000 lira tutarındaki sermayesiyle sektörünün öncü kuruluşundan yıllık %20 oranındaki net kâr marjı alabilmesi olanaklı hale gelecektir.

Naret şu anda sadece 3 şubesiyle hizmetlerini sürdürmekte ve bu şubelerini ülke genelinde bayilikler aracılığıyla genişletme hedeflemektedir.

Bayilik Desteği

Naret tarafından bütün bayiliklere %20 oranında yıllık net büyüme marjıyla aynı doğrultuda kâr payı garanti edilmektedir. Bunun yanı sıra reklam, satın alma, broşür, personel seçimi ve yerleştirimi gibi tüm konularda ayrıntılı olarak destek sunmaya devam etmektedir. Sunduğu tüm bu destekleri doğrultusunda da her anlamda kaliteden taviz vermeksizin çalışmalarını daima ileri düzeye taşıma yolunda adım adım ilerlemeye devam etmektedir.

Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar bayilik veren firmalar esas alındığında da her açıdan kaliteden kesinlikle ödün verilmeksizin sıra dışı yaklaşımlara dayanarak hizmetlerin ortaya konulması amaçlanmaktadır.

Genel Merkez

Akçaburgaz Mahallesi, 3030 Sokak Numara : 12/1 Esenyurt/İstanbul Naret genel merkez ofisidir.

Bu genel merkez ofise 0212 431 60 60 numaradan hafta içi mesai saatleri içerisinde anında ulaşabilir ve tüm konularda detaylı bir şekilde ayrıntılı olarak bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

E-Mail Adresi

Yine gerek Naret bayiliği konusunda gerekse tüm konularda istek, şikayet ve taleplerinizi iletmek adına [email protected] adresinden her anlamda 7/24 tüm yönleriyle bilgi alışverişinde bulunmanız olanaklı hale gelecektir. Bu da tüm yönleriyle karşımıza çıkan unsurlar arasında yer alması açısından son derece önemli bir konuyu oluşturmaya devam eder.

Misyon & Vizyon

Naret misyonu helal gıda sertifikasıyla organik et ve et ürünleri tüketimini Türkiye genelinde Naret farkıyla servis etmek ve misafirlerine ikram etmek amacı gütmektedir.

Yine kurumsal vizyon olarak da tamamen geleneksel Türk lezzetleri franchise arasında gelen et ve tavuk dönerin hakiki manada en iyi şekilde tadılabilmesini sağlamak için ülke genelindeki yaygın bayilik ağıyla müşterilerine her yerden ulaşma amaçlanmaktadır. Bütün bu ortada duran yaklaşımlarıyla da her zaman hizmetler sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com