Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

NEWJOY Bayilik Bedeli ve Şartları

11.02.2019
157
NEWJOY Bayilik Bedeli ve Şartları

İş kurmak yüz binlerin hayali. Bunu gerçekleştirmek için biraz girişimci bir ruha sahip olmak yetiyor. Üstelik bayilik veren firmaların kampanyaları da kendi işinin patronu olmak isteyenlere avantaj sağlıyor. Bu firmalardan biri de NEWJOY.

Mobilya Devlerinden Biri

NEWJOY bebek ve genç odası mobilyası satışı yapan, oldukça sevilen ve beğenilen, dünya çapında ses getrmiş markalardan biri. Firmanın yeni hedefi ise bayilik vererek biraz daha büyümek. Franchising sistemi ile bayilik verecek olan firma, yeni girişimcilerini ve enerjik ortaklarını bekliyor. Eğer sen de girişimcilik adına karşına bir fırsat çıkmasını bekliyorsan NEWJOY bayiliğini değerlendirebilirsin. Üstelik oldukça çok bilinen bir marka ve hem bebek, hem de genç odası mobilya sektöründe öncü. Franchising hizmetinden faydalanarak, bu firmaya sen de ortak olabilir ve mobilya sektöründe iş kurabilirsin.

İhracat Sağlıyor

2013 yılında Erbil’de ilk mağazasını açan NEWJOY aynı zamanda ihracatta yapıyor. Günlük 400, aylık ise 10 bin modül üreten NEWJOY, bunların yaklaşık yüzde 35’ini ihraç ediyor. Azerbaycan, KKTC ve Avusturya’da da bayileri bulunan NEWJOY, şimdilerde çok daha hızlı büyüme kararı aldı. Üstelik Vietnam ve Fas’ta da konsept mağazalar açan marka, çocuk ve genç odası mobilyası sektöründe hızlı adımlar ile ilerliyor. Türkiye’de de tam 35 ilde mağazası bulunan NEWJOY’un, toplam 65 konsept mağazası bulunuyor. Sen de franchise yolu ile bu markaya ortak olabilir ve kendi işini yapabilirsin. Hızla büyüyn NEWJOY sayesinde hem sermayeni garanti altına, hem de mobilya sektöründe payına düşeni alabilirsin.

Hedeflerini Açıkladı

NEWJOY Libya, Cezayir, Rusya, Hollanda, İngiltere, S. Arabistan, Çin, Vietnam, G. Kore ve Malezya gibi ülkelere ihracat yapmaya devam ediyor. Üstelik firma önümüzdeki 5 yıl içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı hedefleri de duyurdu. Firma, 5 yıl içinde Türkiye’deki mağaza sayısını 150’ye çıkarmayı hedefliyor. Yurtdışı mağaza sayısını ise 40’ a çıkarmayı istiyor. Elbette bunun için firmanın girişimcilere ihtiyacı bulunuyor. Marka bunun için potansiyel girişimcilerine güçlü franchising sistemi sunmayı da ihmal etmiyor. Yurtdışı hedefleri arasında öncelikle Hindistan, Azerbaycan ve Belçika bulunuyor. Yani yalnızca Türkiye’de değil, yurtdışında da NEWJOY bayiliği edinebilirsin. Tabi bu noktalarda bulunuyor olmak şartı ile. Firmanın ortaklık yapısına verdiği önem ve şeffaf yapısı pek çok markanın da önüne geçmiş durumda.

Dünya Markası Olacak

30’dan fazla ülkede bayisi bulunan NEWJOY hızla büyümeye devam ediyor. Bu denli seviliyor ve tercih ediliyor olmasının altında, müşteri memnuniyetine verdiği önem yatıyor. 17 bin metrekarelik kapalı fabrikasında, günümüz mobilya modasına uygun, sağlıklı ve estetik ürünler veriyor. Ayrıca NEWJOY
bayiliğini almak isteyenler ile birebir iletişim kuruyor. Bu da firmanın ortaklık yapısına verdiği önemi gözler önüne seriyor. Eğer sen de NEWJOY bayiliğine sahip olmak istersen 0264 290 10 90 numaralı telefonlardan ya da [email protected] e-posta adresinden firma ile iletişime geçebilirsin.

Neden NEWJOY Bayiliği?

Franchising veren en güçlü firmalardan biri olan NEWJOY, pek çok Avrupa ülkesinde de tercih edilen bir marka. Markanın bu kadar çok tercih ediliyor olmasının arkasında yatan bir başka neden ise kalite standartlarına verdiği önem ve ürününün arkasında duruyor olması. Ancak NEWJOY bayiliğine sahip olmak için hem maddi anlamda, hem de konum anlamında bazı talepleri yerine getirmiş olman gerekmektedir. Çünkü firmanın hali hazırda bayilik kurmak istediği noktalar bellidir. Dolayısıyla NEWJOY bayiliği satın alabilmek için bulunduğun noktadan başka bir noktaya taşınman da gerekebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com