Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Online Yazılım Dersi Vererek Para Kazanma

Online Yazılım Dersi Vererek Para Kazanma

Günümüzde yeni mezun gençler işsizlikten yakınmaya devam ediyor. Oysa aslında şu çağda evde para kazanma her yanımız adeta iş kaynıyor. Önemli olan fırsatları iyi değerlendirmek ve kaynakları doğru tespit etmek. Eğer bunlardan bihaber yaşıyorsanız zaten işsiz kalmaya mahkûmsunuz demektir. Bu yüzden kurucumuzun da dediği gibi zeki, çalışkan ve çevik olmalıyız.

Nereden Başlamalıyız?

Yazılım günümüzde daha bir önem kazandı. Devlet yeni mezun gençlerin geleceğin meslekçilerini yetiştirmek amacıyla açtığı Ar-Ge daireleriyle yazılım üzerine yetiştirmeye başladı. Siz de yazılım konusuna ilgi duyan öğrencilere online ders vererek hem para kazanabilir hem de tecrübelerinizi başkalarıyla paylaşmanın hazzına varabilirsiniz.

Şu an ülkemizin saygın bilişim şirketlerinden biri olmaya devam eden NETAŞ yürüttüğü online eğitmen projesiyle online yazılım dersi verebilecek freelance personeller alıyor. Siz de bu saygın bilişim firmasına özgeçmişiniz ile başvuruda bulunarak online ders verebilirsiniz.

Ya da kendi web sitenizi kurarak hatta Youtube gibi en çok tıklanan sitelerden de yazılım dersi vermeye başlarsınız.

Gerekli Ekipmanlar

Online yazılım dersi vermek artık çok kolay. Elinizin altındaki akıllı cep telefonunuz zaten yüksek çözünürlük kameraya sahip ve yüksek çözünürlükte hatta kimilerinde 4K çözünürlükte video kaydı oluşturulabilmektedir. Buna dayanarak siz de sadece bir arkadaşınızı kameraman olarak kullanarak evden para kazanma amatörce böyle bir çekim yapabilirsiniz.

Bunun yanında A4 Tech yeni nesil dijital kamera seti, mikrofonu ile de öğrencilere diz üstü bilgisayarınız aracılığıyla ders verme imkanı bulabilirsiniz. Bu da gerçekten önemli bir yaklaşımı oluşturması açısından dikkat çeken konuları oluşturmaya devam eder.

Kazanç

Yazılımcılar amiyane bir ifadeyle paraya para demiyor. Bunun kesin rakamı ise yazılımcılar ayda 30.000 TL en az kazanıyor. Bu yeni mezun yazılımcılar için söylenebilecek bir rakam. Zaten devlet kurumunda çalışan yazılımcılara bakılacak olunduğunda TÜBİTAK, ÖSYM bilişim personellerinin yeni mezun maaşları 15.000 TL ile başlamaktadır. Üstelik siz bu işi tamamen kendi başınıza yürüttüğünüz için her anlamda yüksek gelir elde etme fırsatı sizleri bekliyor olacak.

Anlaşmalı Kurumlarla Çalışma

Anlaşmalı kurumlarla çalışarak eve iş veren firmalar yazılım dersi veren onlarca yazılımcı bulunuyor. Sizler de kariyer siteleri üzerinden serbest zamanlı yazılım dersi veren firmalara başvuruda bulunarak online para kazanabilirsiniz. Üstelik herhangi çalışma saatine bağlı kalmadığınız için de çalışma saatlerinizi tamamen kendiniz belirlemiş olursunuz.

Bu da hem kendinize hem sevdiklerinize ayıracağınız vakit açısından gerçekten de önemli bir konuyu teşkil etmektedir. Bu bakımdan gerçekten de son derece önemli bir yaklaşım niteliği taşımaya devam ettiğini kesinlikle dile getirmek gerekir. Bu da her açıdan kaliteli ve sıra dışı yaklaşımlarla her açıdan dikkatleri üzerine çeken nitelikleri bir arada sunmaya devam eder.

Youtube Kanalıyla Çalışma

Online para kazanma denildiği zaman çoğu kişinin aklına Youtube geliyor. Youtube izlenme sayısına bağlı olarak aylık ödeme yapıyor. Bunun haricinde videolarınıza yerleştirilen reklamlardan elde edilen gelirleri de komisyon olarak size sunmaktadır. İşte bütün bu özelliklerine dayandırıldığı zaman her açıdan Youtube kanalıyla çalışma olanağının var olduğunu kesinlikle dile getirmek gerekecektir.

Bunun dışında yine öne çıkan özelliklerden biri olması hasebiyle online kanalınız üzerinden maliyet gerektirmeyen ekipmanlarınıza dayanarak yazılım dersi verebilir ve öğrencilerinizle her açıdan aktif bir şekilde soru alışverişinde bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tüm bu teknik noktalar da her anlamda dikkat çeken konuların arasında gelmesi açısından gerçekten de önem taşımaktadır. Böylelikle yazılım dersini online mecralardan vererek daha çok kazanma fırsatını sizler de yakalamış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com