Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Oto Eksper Test Bayilik Bedeli ve Şartları

09.02.2019
103
Oto Eksper Test Bayilik Bedeli ve Şartları

Motorlu kara taşıtlarının her türlü teknik bakım ve muayene sürecine getirilen yeni düzenlemeler oto ekspertiz şirketlerinin giderek önem kazanmasını sağladı. Bu bakımdan girişimci olarak hangi alana yatırım yapacağınıza karar verme konusunda hala kararsızsanız oto ekspertiz bayilik tam da ideal bir iş fikri olacaktır. Çünkü hem düşük sermaye istemesi hem de araç ekspertiz işleminin günden güne önem kazanması nedeniyle son derece önemlidir.

Neden Oto Eksper Test

Henüz sektörün genç ve dinamik oto ekspertiz şirketi franchise olduğu için bu sektördeki tüm teknik yenilikleri yakından takip etmektedir. Öte yandan daima müşterilerinin beklentilerini en iyi düzeyde gerçekleştirme yolunda kararlılıkla adım atarak müşteri odaklı çalışmalarıyla da karşımıza çıkmaktadır.

Şu anda 13 bayisiyle hizmet vermeye devam eden Oto Eksper Test, 2015 yılında sektöre adımını attı.

Bayilik Kriterleri

  • En az 100 m² dükkana sahip olunmalı
  • Başlangıç olarak minimum 80.000 TL sermaye
  • Mesleki yeterlilik belgesini resmi olarak bulunduran yetki belgesi temel şartlarıdır.

Bayilik Desteği

Şirketin bayiliklerine başlıca sunduğu bayilik destekleri de oldukça geniş kapsamlıdır:

  • Teknik makine ve ekipman kurulum desteği
  • Fizibilite desteği
  • Personel seçimi ve yerleştirme, insan kaynakları
  • Afiş, broşür, kartvizit desteği
  • Dijital reklamcılık desteği
  • İç mekan görsel düzenleme desteği
  • Müşteri hizmetleri yönetimi desteği gibi birçok alanlarda teknik olarak destek sağlanmaktadır.

Ortalama Kâr Marjı

Oto Eksper Test %75 net kâr marjıyla ilk yılınızda yatırımınızı kazanmanızı garanti etmektedir. Bu bakımdan da yatırım açısından düşündüğünüz en kazançlı iş fikrinden birisi olacaktır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımları ele aldığımız zaman gerçekten de kaliteden bir an bile ödün vermeksizin sizlerin de müşteri memnuniyeti esasına dayanan yaklaşımı ele alarak daima sıra dışı özelliklerle oto ekspertiz hizmetinden yararlanma imkanı elde etmeniz mümkün hale gelecektir.

Bayilik

Oto Eksper Test bayilik başvurusunu https://otoekspertest.com/bayi-basvurusu/ bağlantısı üzerinden yapacağınız ön başvuru ile öncelikle gerçekleştirmelisiniz. Ardından söz konusu bayilik sistemi adına her anlamda müşterilerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya devam eden bir yaklaşım ele alınarak daima sıra dışı özelliklere yer verilmektedir. Aynı zamanda bayilik ağıyla günden güne kalitesini arttırmaya devam eden Oto Eksper Test sektörünün genç ve dinamik yapısına sahip olan şirketi olarak bu yıl içerisinde en az 25 adet bayilik vermeyi düşünmektedir.Şirketin şimdilik Pendik, Bostancı, İkitelli, Beylikdüzü, Maslak, Adapazarı ve Kurtköy lokasyonlarında bayilikleri bulunmaktadır.

Kurumsal İletişim

Maltepe Mh. Yılanlı Ayazma Yolu Sk. Teknik Oto Sanayi Sitesi 2. Blok No. 42 Zeytinburnu/İstanbul kurumsal ofis merkezidir.

Müşteri Hizmetleri

0850 304 10 30 numaradan 7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabilir ve bayilik hakkında tüm soruları yöneltebilirsiniz. Böylece her anlamda aklınıza takılan tüm konularda bütün yönleriyle tüm ayrıntılarıyla gerekli destekleri alma imkanı da bulacaksınız. Bu da çok önemli bir konunun arasında gelmeye devam etmesi bakımından oldukça önemli bir nitelik olarak karşımıza çıkmaktadır. Tümüyle ortada duran bu yaklaşımlar ele alınacak olunursa her açıdan müşteri odaklı çalışma ilkesine dayanarak sizlerin de kaliteden kesinlikle ödün vermeksizin en iyi şekilde hizmet elde etmesi mümkün olacaktır.

Öte yandan 0543 949 97 28 numaradan da mobil hizmet alabilir veya [email protected] adresi üzerinden de yine teknik konular ve bayilik konularında gereken desteği alabilirsiniz. Böylece sizler de sektörünün en genç, çağdaş ve teknik gelişmeleri yakından takip eden bu sektörde her anlamda yerinizi alabilme imkanı bulmuş olacaksınız. Bu da son derece önemli bir yaklaşım olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com