Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Otomobiller İçin Telefon Tutacağı Pazarlama Sektöründe İş Fikirleri

08.02.2019
97
Otomobiller İçin Telefon Tutacağı Pazarlama Sektöründe İş Fikirleri

Oto aksesuarları arasında olmazsa olmazlardan birisi de araç içi telefon tutacağıdır. Otomobilinizde cep telefonunuzu yerleştirmek için fabrika imalatı olarak herhangi bir yer olmaz. İşte bu büyük bir eksiklik. Çünkü seyir halindeyken cep telefonunuz çalabiliyor ve cebinizdeki bu telefon ister istemez direksiyon hakimiyetinizi kaybettiriyor. Kimin aradığının merakı bir yandan cevap verme dürtüsü bir yandan derken olası bir kaza dahi yaşanabiliyor.

İşte bunun için direksiyon arasına ya da iş fırsatları araç kliması hizasına veya özel tasarımla dilediğiniz yere araç içi telefon tutucular satılmaktadır. Bu oto aksesuarları son zamanların trend aksesuarları arasında geldiği ve gerçekten de mutlaka her araçta bulunması gerekli olduğu için tabiri caizse peynir ekmek gibi kapış kapış satılıyor.

Siz de iş fikri arayanlardan biriyseniz bu işe atılarak gerçekten de hem kendi işinizin başına geçmiş olur hem de güzel paralar kazanabilme fırsatı yakalamış olursunuz.

Mıknatıslı Manyetik Araç İçi Telefon Tutacağı

En çok tercih edilen araç içi telefon tutacak modelleri arasında manyetik mıknatıslı modelleri yaygın olarak tercih edilmektedir. Çünkü mıknatıs aracılığıyla otomobilinizin her yerine monte edebilmenizi sağladığı için bu tasarım en çok tercih edilen tasarımlar arasında yer almaktadır. Öte yandan sürücünün direksiyon hakimiyetini kontrol etmesini sağlayan GPS cihazıyla da uyumlu olması ve direksiyon üzerine rahatlıkla entegre edilmesi sayesinde şoförlerin en çok tercih ettikleri arasında gelmektedir. Tüm bu ortada duran yaklaşımlar esas alınacak olunduğu zaman da her yönüyle telefon tutacaklarının bu modelinin dikkat çekmeye devam ettiğini kesinlikle dile getirmemiz gerekecektir. İşte bu da her halükarda dikkatlerden kaçmayan unsurlardan biri olarak karşımıza çıkmaya devam eder.

Mıknatıslı Manyetik Araç İçi Telefon Tutacak Fiyatları

Dünyaca ünlü markalarla (Motorola, Addison, Ttec vs) ideal fiyatlarla toptancıdan telefon tutacaklarını uygun fiyatlarla alarak al-sat yapabilirsiniz. Üstelik toptancılardan gayet cazip fiyatlarla toptan fiyatına satın alacağınız için her anlamda dikkat çeken bir özelliği meydana evde iş imkanı getirmektedir. Ortada duran tüm bu yaklaşımlar esas alındığı zaman kaliteden kesinlikle ödün vermeyen bu ayrıcalıklarla sizlerin de otomobillerde kullanılmak üzere telefon tutacağı aksesuarları satma işinden para kazanması mümkün hale gelecektir. Bu ise son derece önemli bir konuyu teşkil etmesi adına gerçekten de önem taşımaya devam eder.

Nasıl Pazarlama Yapılır?

Toptancınızla anlaşarak öncelikle en çok tüketilen markaları toptan fiyatına alacaksınız. Al-sat mantığıyla siz de üstüne kârınızı ekleyerek ister dükkanınızda isterseniz seyyar olarak satabilirsiniz. Bunun yanı sıra e-ticaret sitesi kurarak da güvenli alışveriş hizmeti sunabilir ve hangi yönler olursa olsun her anlamda pazarlama işinden ciddi anlamda iyi paralar kazanma imkanını elde edebilirsiniz. Tüm bunlar ise her yönüyle kaliteden ödün verilmeyen üstünlükler olmaya devam etmesi açısından gerçekten de önemli bir konuyu meydana getirir.

Ne Kazanılır?

Ticarette kimin ne kadar kazanacağını belirlemek aslında pek doğru değil. Fakat son zamanlarda oto aksesuarları için olmazsa olmaz bir ürün olduğu için ne iş yapabilirim araç içi telefon tutacaklarına sürücülerin yoğun ilgisi var. Üstelik henüz telefon tutacağı satanların sayısı çok çok az. Siz de bu yüzden bu işin öncüsü olarak her anlamda gayet makul kazançlar elde edebilir ve böylelikle her anlamda kazancınızı katlayabilme imkanı elde edebilirsiniz. Bu da dikkat çeken bir başka yön olması bakımından gerçekten de karşımıza çıkan hususlar arasında yer alacaktır. Bu da kazanma payını kat be kat arttırması yönüyle dikkat çeker.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com