Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Ottoman Nargile Bayilik Bedeli ve Şartları

07.02.2019
323
Ottoman Nargile Bayilik Bedeli ve Şartları

İzmir’de 2012 yılında temelleri atılan Ottoman Nargile Atölyesi yeni iş fikirleri arasında belki en eskisi. Osmanlı Kültürü’nün vazgeçilmez bir parçası olan nargileyi günümüze uyarlayarak daha modern bir hale getirerek çok kısa zamanda kemikleşmiş bir müşteri kitlesi oluşturan Ottoman Nargile Atölyesi Güzelyalı semtinden 36 ayrı noktaya uzanan bir başarı hikayesi.

Nargile Atölyesinde İçilir

“Nargile Atölyesinde İçilir” sloganıyla doğru ve kaliteli hizmet sağlayarak, tüketici taleplerini her şeyin üzerinde tutan hizmet anlayışı ile kendine özgü ve yenilikçi ürünler ile marka değerini koruyan Ottoman Nargile Atölyesi nargile sevenleri ve meraklılarını şimdiden cezbetmiş durumda. Müşterilerinin kendilerini özel hissetmelerini sağlayan özenle dizayn edilmiş mekânda, özel servis ve sunum ile nargile içme keyfi yaşayan misafirlerini mutlu olarak uğurlayan ve geri geldiklerinde ilk günkü heyecanla karşılayan Ottoman Nargile Atölyesi iş kurmak istiyorum diyenler için cazip ve yenilikçi bir iş koludur.

Amaç Bir Dünya Markası Yaratmak

Daha içeri adım atar atmaz özel bir mekanda ağırlandığınızı hissedeceğiniz Ottoman Nargile Atölyesi ince düşünülmüş fikirler ile servisinden sunumuna kadar sizi çok özel hissettirecek. Çok eskilere dayanan Osmanlı nargile kültürünü ve Türk kafe kültürünü tüm Türkiye’ye ve Dünya’ya yayma ve tanıtma misyonu ile yaklaşık 7 yıldır emin adımlarla ilerleyen Ottoman Nargile Atölyesi franchaise veren firmalar arasında en genç, dinamik ve gelecek vadeden iş kolları alanında kendini gösteriyor. Dünya’ya açılma çalışmaları içerisinde gelen talepleri de değerlendiren Ottoman Nargile Atölyesi, Almanya, Hollanda Ukrayna, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri , Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere gibi ülkelerde projelere imza atmaya hazırlanıyor.

36 Ayrı Noktada Aynı Kalitede Hizmet

Türkiye’nin 36 noktasında her bir işletmesinde aynı kalitede ve müşteri odaklı hizmeti benimseyen Ottoman Nargile Atölyesi İzmir’de 13, Manisa’da 4, Aydın’da 3, Balıkesir’de 3, Muğla’da 2 ve Denizli, Bursa, Ankara, Diyarbakır, Van, Tekirdağ ve Iğdır’da 1’er şubesi ile hizmet veriyor. Çok yakında da İstanbul, Afyon, Uşak ve Batman’da açılacak olan şubeleri ile yoluna devam edecek olan Ottoman Nargile Atölyesi siz kıymetli yatırımcıları da iş ortaklığına davet ediyor.

Ottoman Nargile Atölyesi Bayilik Avantajları

En iyi iş fikirleri arasında sayılan Ottoman Nargile Atölyesi yatırımcılarına doğru yer seçimi ve fizibilite çalışmalarında, işe alım süreçlerinin profesyonelce yürütülmesinde ve işe alımdan sonraki süreçte verilen hizmet içi eğitimlerle yatırımcısının yüzünü güldürüyor. Sürekli güncellenen bilgi ve sektörel danışmanlık hizmetleri ile bilginin öneminin farkında olan Ottoman Nargile Atölyesi genel ve lokal pazarlama, tanıtım ve reklam destekleri ile de her zaman yanınızda. Verilen mal ve hizmetlerde sürekli bir standardın sağlanması için sık sık ve nitelikli denetimler ile marka bilinci ve bilinirliğini oluşturan Ottoman Nargile Atölyesi kârlı iş fikirleri arasında yatırımcısının yüzünü güldürecek gibi gözüküyor.

Ottoman Nargile Atölyesi Bayilik Şartları

  • Ortalama 250.000 TL yatırım bedeli.
  • Hizmet bilincine sahip ve hizmet kalitesine önem verilmesi.
  • Müşteri odaklı hizmet ve kolşulsuz müşteri memnuniyeti sunulması.
  • Kurumsal marka bilincine sahip olunması.
  • Bayilik açılacak yerin işlek, yaya trafiğinin yoğun olduğu yerler olması şartları aranmaktadır.

Bayilik şartları olarak ilk başta hizmet kalitesine önem veren kişiler ile çalışmayı şart koşan Ottoman Nargile Atölyesi yaptığı işten keyif alan bayiler arıyor. Çünkü “Hayata Keyif Katıyoruz” sloganı ile yola çıkan Ottoman Nargile Atölyesi keyifli, kaliteli bir ortam sunarken, misafir olarak tanımladığı müşterilerinin kendilerini özel hissetmeleri için elinden geleni yapıyor. Her bir misafiri zaten özel olan Ottoman Nargile Atölyesi’ne yapacağınız yatırım ile geleceğin iş alanlarından birine sahip olacaklsınız.

Bayilik şartları ve detayları için Ottoman Nargile Atölyesi resmi sayfasında bulunan formu doldurarak daha ayrıntılı ve size özel fırsatlara ulaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com