Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Özsüt Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu

16.01.2019
219
Özsüt Bayilik Fiyatı ve Bayilik Başvurusu

Özsüt Türkiye’nin köklü markalarından biridir. İlk olarak 1938 yılında İzmir’de Kemeraltı’nda kaymak ve yoğurt gibi süt mamüllerinin üretilip satıldığı bir dükkan olarak Sefer Urlulu nam-ı diğer Sefer Usta tarafından açılmıştır. Daha sonra mamülleri arasına sütten yapılan ve kökleri saraya dek dayanan geleneksel tatlıları da eklemiştir.

Bir süre bu şekilde devam eden Özsüt’ün ünü 1970’li yıllarda yavaş yavaş artmış ve İzmir’e gelenlerin uğrayıp leziz tatlıları yemeden dönmedikleri bir mekan olmuştur. Enfes sütlü tatlıları, yaşlısından gencine kadar geniş yelpazade bir müşteri profilini Özsüt fanatiği yapmıştır. 1980 senesinde Urlulu ailesinin öncülüğünde ve Özsüt ustalarının katkılarıyla büyümeye başladı. Kemeraltı’ndaki dükkanın ihtiyacı karşılayamaması üzerine 1991 senesinde İzmir Alsancak’ta ilk Özsüt şubesi açılarak hizmet girdi.

Gördüğü ilginin her geçen gün artmasıyla birlikte 1996 yılında bayilik sistemine geçen Özsüt bu seneden sonra hızla büyüyerek Türkiye’nin pek çok farklı yerinde bayilikler vasıtasıyla şubeler açmaya başladı. Günümüzde 45 ilde 180 kadar şubesi olan Özsüt’ün Azerbaycan’da da 3 şubesi bulunmaktadır. Yaklaşık 3000 kadar kişiye istihdam sağlayan Özsüt, ülke ekonomisine bu açıdan da önemli bir katkı sağlamaktadır.

2015 senesinden itibaren menüsü zenginleştirerek daha geniş kitlelere hitap etmeyi amaçlayan Özsüt, menüsüne çorbaları, kahvaltı tabaklarını, unlu mamülleri, makarna çeşitlerini, salataları ve yöresel bazı lezzetleri de ekleyerek farklı bir konseptte de hizmet vermeye başlamıştır.

Sen de Özsüt Bayi Ol, Kazançlı Bir Yatırımla Yoluna Devam Et

Kendine yiyecek sektöründe bir yatırım fırsatı arıyorsan, yukarıda tarihçesini ve gelişimini okuduğun Özsüt, sana kazançlı bir girişim imkanı sağlayabilir. Sözleşmeden itibaren şubenin açılışına kadar her aşamada desteğiyle yanında olan Özsüt, senin için keyifle yapacağın bir iş olabilir. Pekala Özsüt bayisi olmak için neler yapman gerekiyor şimdi onu görelim.

Özsüt Bayiliği Başvurusunu Nasıl Yapabilirsin?

Özsüt bayisi olmanın kazançlı bir yatırım olduğuna sen de inanıyorsan öncelikle Özsüt’ün http://www.ozsut.com.tr/franchising linkine tıklayıp buradaki başvuru formunu doldurman gereklidir. Doldurduğun başvuru formunu inceleyen bayilik departmanı, seninle iletişime geçip bir ön görüşme yapar. Bu ön görüşmede hem sen kendini tanıtma imkanını hem de Özsüt’ün bayilik sistemini tanıma imkanını bulursun. Bu görüşmede uygun bir aday olarak görülürsen yüz yüze bir mülakat için Özsüt’ün merkezine çağrılırsın.

Özsüt’ün merkezindeki mülakatta  ön protokol imzalanarak, lokasyon ile ilgili kriter üzerinde değerlendirmelerde bulunularak lokasyona karar verilir. Bunu takiben kesin bayilik sözleşmesi için Özsüt’ün istedği evrakları hazırlarsın ve bayilik sözleşmesini imzalarsın. Bayilik sözleşmesinin imzalanmasından sonra asıl koşturmacalı ama bir o kadar da zevkli olan mimari proje aşaması gelir. Açacağın şubenin projelendirilmesi yapılarak inşaat başlar.

İnşaatın bitmesine yakın, Özsüt İK’nın danışmanlığında şube için alacağın personel seçimini yaparsın. İşe alınacak personelin önce teorik sonrasında da pratik eğitimleri tamamlanır. İnşaat bittikten sonra, Özsüt’ün operayon ekibi son kontrolleri yaparak şubeni açılışa hazır hale getirir.

Özsüt Bayiliği İçin İstenen Bedel ve Aranan Yatırımcı Koşulları

Açmayı düşündüğün Özsüt konseptine göre isim hakkı bedeli de değişmektedir. Sadece Özsüt Tatlıcı konsepti için 50.000.- USD + KDV talep edilirken, bu rakam Özsüt Yemekli Konsept için 100.000.- USD + KDV’dir. İsim hakkı 10 yıllığına verilmektedir.m Şubeyi açacağın lokasyona göre değişmekle birlikte sözleşmeye istinaden 50.000.- TL’lik bir banka teminat mektubunu da vermen istenmektedir.

Diğer taraftan Özsüt için bayilik başvurusunda bulunacak kişinin özverili, yeni stratejiler geliştirebilecek farklı bir düşünce yapısına sahip, işletmenin kurallarına ve kalite standartlarına uyumlu olması önem taşımaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com